3 HRL - SREDIŠTE 2013/2014 - MUŠKI
Ljudi moji trebali ste gledati zg dubrava - sloga sv. nedj. drama do zadnje sekunde, sloga je uz Božju sreću i uprkos natezanju sudaca za domačina uspjela izvući pobjedu. Domaći igrač pogodio je prečku u zadnjoj sekundi kada je domača momčad imala 2 igrača više.
Mišljenja sam da ova momčad SV. Nedelje ima veliki potencijal klji vapi za stzručnim trenerom jer je vidljivo da kod stani-pani situacija fali mirna ruka i hladna glava, kao i situacijski uigrane akcije.
Da podsjetimo Sloga je ulaskom u višu ligu ostala bez trenera a ekipu je preuzeo marljivi Mičija koji nažalost nema iskustva u vođenju momčadi. Velika je to šteta prvenstveno za mlađi uzrast koji bi se trebao priključiti prvoj momčadi jer bez struke nema napretka.
Ove niže lige po meni je opči cirkus sa "spuštanjem" igrača iz prvih momčadi, neznam što se tu želi dokazati i kakav smisao ima da npr. druga momčad CO pobjedi rekreativce Odemu ili možda Slogu koja nema niti dvorane.Ovaj Mamićevki rukomet će nam polako skliznuti kao što nam je skliznuo i nogomet. Po meni bi igrači koji su prijavljeni za neku ekipu i rang trebnali igrati samo za tu ligu pa da se onda vidi koja ekipa je u tom rangu najbolja, a ne da se bira sa kojom ekipom igaramo protiv koga kako nam se sviđa. Pozdrav!
Mišljenja sam da ova momčad SV. Nedelje ima veliki potencijal klji vapi za stzručnim trenerom jer je vidljivo da kod stani-pani situacija fali mirna ruka i hladna glava, kao i situacijski uigrane akcije.
Da podsjetimo Sloga je ulaskom u višu ligu ostala bez trenera a ekipu je preuzeo marljivi Mičija koji nažalost nema iskustva u vođenju momčadi. Velika je to šteta prvenstveno za mlađi uzrast koji bi se trebao priključiti prvoj momčadi jer bez struke nema napretka.
Ove niže lige po meni je opči cirkus sa "spuštanjem" igrača iz prvih momčadi, neznam što se tu želi dokazati i kakav smisao ima da npr. druga momčad CO pobjedi rekreativce Odemu ili možda Slogu koja nema niti dvorane.Ovaj Mamićevki rukomet će nam polako skliznuti kao što nam je skliznuo i nogomet. Po meni bi igrači koji su prijavljeni za neku ekipu i rang trebnali igrati samo za tu ligu pa da se onda vidi koja ekipa je u tom rangu najbolja, a ne da se bira sa kojom ekipom igaramo protiv koga kako nam se sviđa. Pozdrav!
U 59:10, znači 40'' prije kraja, SLOGA ima loptu i 2 razlike! I time out.
Nakon time-outa ide napad Sloge, sudac svira probijanje nakon 5 sekundi, uzima Slogi loptu,(i za svaki K. zaustavlja vrijeme, igra se kao u košarci, po sekundu eeeeej men)... ide kontra, gol ZGD i isključenje Sloginog golmana !? jer je bio preblizu igraču. 15 sekundi je do kraja. Sloga kreće s centra, presing ZGD, greska u dodavanju Sloginog igrača, on radi faul i dobiva 2'. I on. ZGD zove time out, vrijeme se zaustavlja trenutno, na 59:53. Sedam sekundi do kraja, ZGD ima loptu, i 2 igrača više. Uff!
Akcija za DK, koje u zadnjoj sekundi pogadja rašlje (gredu). Dva boda Slogi, ipak.
Tako je to bilo.
PS Sve u svemu korektna tekma, sudjenje domaćinsko (košarkaško), Sloga nekompletna kao i oni uostalom... zadovoljni smo jer smo se sa minus 3 u 45', vratili na plus 2 u 55' protiv mlade i poletne ekipe.
Nakon time-outa ide napad Sloge, sudac svira probijanje nakon 5 sekundi, uzima Slogi loptu,(i za svaki K. zaustavlja vrijeme, igra se kao u košarci, po sekundu eeeeej men)... ide kontra, gol ZGD i isključenje Sloginog golmana !? jer je bio preblizu igraču. 15 sekundi je do kraja. Sloga kreće s centra, presing ZGD, greska u dodavanju Sloginog igrača, on radi faul i dobiva 2'. I on. ZGD zove time out, vrijeme se zaustavlja trenutno, na 59:53. Sedam sekundi do kraja, ZGD ima loptu, i 2 igrača više. Uff!
Akcija za DK, koje u zadnjoj sekundi pogadja rašlje (gredu). Dva boda Slogi, ipak.
Tako je to bilo.
PS Sve u svemu korektna tekma, sudjenje domaćinsko (košarkaško), Sloga nekompletna kao i oni uostalom... zadovoljni smo jer smo se sa minus 3 u 45', vratili na plus 2 u 55' protiv mlade i poletne ekipe.
Tekma fer i ok samo nejasno zašto je Sloga igrala drugo pluvrijeme obranu 5-1 kada je cijelo prvo poluvrijeme vodila 2 razlike da bi promjenom obrane došla na 3 minusa, e to treba trener pojasniti. Potpisujem da Sloga uigranom obranom 6-0 ima najbolju obranu lige , koja momčad ima 6 dvometraša.
forza5 je napisao/la:
Ljudi moji trebali ste gledati zg dubrava - sloga sv. nedj. drama do zadnje sekunde, sloga je uz Božju sreću i uprkos natezanju sudaca za domačina uspjela izvući pobjedu. Domaći igrač pogodio je prečku u zadnjoj sekundi kada je domača momčad imala 2 igrača više.Mišljenja sam da ova momčad SV. Nedelje ima veliki potencijal klji vapi za stzručnim trenerom jer je vidljivo da kod stani-pani situacija fali mirna ruka i hladna glava, kao i situacijski uigrane akcije.
Da podsjetimo Sloga je ulaskom u višu ligu ostala bez trenera a ekipu je preuzeo marljivi Mičija koji nažalost nema iskustva u vođenju momčadi. Velika je to šteta prvenstveno za mlađi uzrast koji bi se trebao priključiti prvoj momčadi jer bez struke nema napretka.
Ove niže lige po meni je opči cirkus sa "spuštanjem" igrača iz prvih momčadi, neznam što se tu želi dokazati i kakav smisao ima da npr. druga momčad CO pobjedi rekreativce Odemu ili možda Slogu koja nema niti dvorane.Ovaj Mamićevki rukomet će nam polako skliznuti kao što nam je skliznuo i nogomet. Po meni bi igrači koji su prijavljeni za neku ekipu i rang trebnali igrati samo za tu ligu pa da se onda vidi koja ekipa je u tom rangu najbolja, a ne da se bira sa kojom ekipom igaramo protiv koga kako nam se sviđa. Pozdrav!
Vidi cijeli citat
A zašto je to cirkus sa "spuštanjem" igrača? Zašto igrači druge momčadi CO (dečki su to 96 godište kojima se ukazala prilika igrati 2.hrl) nebi smjeli igrati 3.hrl? Zašto neki mladi igrač Medveščaka koji je odigrao 5 minuta premijer lige nebi smio igrati 3. ligu?
Sam kažeš da je šteta što vaš mlađi uzrast nije priključen prvoj momčadi. Da li bi i njima kada jedamputa zaigraju koju minutu 3. lige zabranio da se skidaju za niži rang natjecanja? Pa to skidanje je i dozvoljeno samo za mlade igrače- mislim do 20 god- upravo zato da napreduju, ako već griju klupu u višem rangu mogu imati minutažu u sebi primjerenoj ligi.
zg dubrava je imala na golu decka 99 godiste lijevo krilo je igro inace pivot a na vanjskom na pocetku su bila inace lijevi i srednji koji inace i za prvu ekipu igraju ali je lijevom pukla arkada pa poslije tog su igrali sa deckom 98 godiste na lijevom i na desnom je bio inace desno krilo i uslo je krilo 98 godiste tako da i 1 razlike je smijesno ako oni zele neki visi rang igrat
Zahvaljujući ovom odvratnom vremenu vani, vezano s tim i totalnom krkljancu na cestama, još sam na poslu. Ali da ne ispadne sve tako crno ....došao je mail
Eh da ne zaboravim ........ Mario, hvala ti na redovnom i promtnom opskrbljivanju mailovima
Evo na vrhu i glavnog favorita za prvo mjesto kao i mog favorita momčad iz Zaprešića .....
ZGCO3
Eh da ne zaboravim ........ Mario, hvala ti na redovnom i promtnom opskrbljivanju mailovima

GLASNIK br. 10
Odigrane utakmice 7. kola registriram postignutim rezultatima :
|
utakmica |
ODEMA - C. O. ZAGREB 3 |
|
|
rezultat |
21 - 21 |
12 - 8 |
|
termin,mjesto |
07.11.2013. 20,30 Zagreb, dvorana Trešnjevka |
|
|
ekipa dom. |
Čića, Klanfar 2, Žižić 5, Maslač, Pajčić 1, Koroljević, Đerek 5, Vojnović 2, Živko, Levačić 2, Tutavac, Hodžić 2, Kriste 2 trener : Gadžić sl.osoba : Starčević |
|
|
ekipa gos. |
Babić 2, Vrdoljak 2, Medić 1, Šehić 3, Zarev, Radoš 1, Mudrinjak, Čavar 3, Potnar, Filetić, Šošić 1, Kolak, Ivković 1, Zobec 5, Tokić 2, Perković trener : Kutnjak sl.osoba : Marković |
|
|
suci |
Košćević |
Sesvete |
|
Kurjaković |
Zagreb |
|
|
nadzornik |
Domanić |
Sisak |
|
odluke |
|
|
|
utakmica |
MOSLAVINA 2 - MEDVEŠČAK NFD 2 |
|
|
rezultat |
25 - 16 |
13 - 6 |
|
termin,mjesto |
09.11.2013. 15,00 Kutina, dvorana SC |
|
|
ekipa dom. |
Rogar, Krucki 1, Piličić 1, Petreković 2, Jančik, Petro 5, Kligl 3, Klašnja 1, Mesić, Hlebec 2, Mrkalj 6, Crnojević 2, Mihalke 2, Kostecki trener : Prelčec sl.osobe : Laurić, Mikuličić |
|
|
ekipa gos. |
Galić, Ivanović 1, Frkanec 3, Drobnjak 1, Karamatić 2, Brašnić-Ferreira 1, Salamun, Šiljeg 2, Spasić 1, Dilber, Brumen 4, Štriga 1 trener : Dragić sl.osoba : Matošin |
|
|
suci |
Butorović M. |
Zagreb |
|
Butorović T. |
Zagreb |
|
|
nadzornik |
Šalaj |
Zagreb |
|
odluke |
|
|
|
utakmica |
RUDAR 2 - RUGVICA |
|
|
rezultat |
29 - 27 |
14 - 10 |
|
termin,mjesto |
10.11.2013, 18,30 Rude, sportska dvorana |
|
|
ekipa dom. |
Tušinec, Tanković, Štajnkler T, Skendrović F. 7, Oslaković, Pap, Kumerle 4, Košćica 4, Fabeković, Kišićek, Skendrović A, Trčak A. 8, Gaća, Cvetković, Fresl 5, Štajnkler M. 1 trener : Gaća |
|
|
ekipa gos. |
Pavlović, Owowa 3, Vranjić 3, Milković 14, Perković 2, Nujić 3, Pavlović, Šarić, Hlupić 1, Žibrat, Jerković 1 trener : Vicić sl.osoba : Džigumović |
|
|
suci |
Jira |
Zagreb |
|
Šoić |
Samobor |
|
|
nadzornik |
Vučinović |
Zagreb |
|
odluke |
|
|
|
utakmica |
ZAPREŠIĆ - DUBRAVA 2 |
|
|
rezultat |
43 - 24 |
22 - 9 |
|
termin,mjesto |
09.11.2013. 20,00 Zaprešić, dvorana ŠRC |
|
|
ekipa dom. |
Birovčec 2, Špiček, Petričević 5, Lukić 6, Kukić 2, Barun 7, Vukušić 7, Mihalinec 1, Hodak 6, Berbić 2, Marušić 1, Princip 3, Varošanec, Šikoronja 1, Teur, Babić trener : Šikoronja sl.osoba : Špoljarić |
|
|
ekipa gos. |
Starešina 1, Bradić 7, Pavlić 1, Volarić 11, Đulabić, Ostoić, Babić 2, Greblički 2, Hančić, Tašler, Vlašić, Labaš trener : Bolčević |
|
|
sudkinje |
Bagarić |
Zagreb |
|
Cvetko |
Zagreb |
|
|
nadzornik |
Hojvan |
Kutina |
|
odluke |
|
|
|
utakmica |
MAKSIMIR PASTELA 2 - GORICA 2 |
|
|
rezultat |
34 - 21 |
16 - 10 |
|
termin,mjesto |
10.11.2013. 18,00 Zagreb, dvorana XV gimnazije |
|
|
ekipa dom. |
Stanković, Bulović 2, Šestan 4, Krndelj 2, Horvat, Vučković, Mikša, Mitrović 6, Bašić 3, Perić, Omazić 4, Kniewald 2, Šola 5, Müller 1, Fabijanić 2, Vojvodić 3 trener : Zrnić |
|
|
ekipa gos. |
Čurek, Božiček 1, Dijanić, Veselić, Nedić, Češi 6, Jurdana, Smolković, Smej 7, Krezo 5, Tominac, Šegota 1, Vučičević 1 trener : Crnolatec sl.osoba : Pašić |
|
|
suci |
Bilogrević |
Zaprešić |
|
Skopljak |
Sv.Nedjelja |
|
|
nadzornik |
Merdžan |
Duga Resa |
|
odluke |
|
|
|
utakmica |
SLOGA,Križ - IVANIĆ 2 |
|
|
rezultat |
19 - 27 |
12 - 16 |
|
termin,mjesto |
09.11.2013. 19,00 Križ, školska sportska dvorana |
|
|
ekipa dom. |
Gašparec, Košić 1, Špoljarić 2, Gambiroža 5, Maričić 2, Jagodić, Jurilj 3, Peršić 5, Sokolić, Križanić, Venturin, Galić 1, Ugarković, Majer, Škarica trener : Tovernić sl.osoba : Špelić |
|
|
ekipa gos. |
Novaković, Janković 3, Nikolić 4, Kilih 2, Babić 3, Malec 1, Čuljat, Grgić 4, Vidaković 5, Matijević, Sagner-Bajgot, Presečan, Glumac, Štefanović 5, Paranos, Perković trener : Družijanić |
|
|
suci |
Čačić |
Zagreb |
|
Petrek |
Zaprešić |
|
|
nadzornik |
Stojaković |
Zagreb |
|
odluke |
Prema čl. 61 Stegovnog propisnika HRS izričem kaznu zabrane igranja u trajanju od 2 ( dva ) mjeseca igraču GAŠPAREC ŽELJKU ( „SLOGA,Križ „ ) shodno prijavi sudaca. Kazna ističe 11. siječnja 2014. godine |
|
|
Prema čl. 81 propozicija natjecanja izričem kaznu od 300,00 kuna ekipi „ IVANIĆ 2 „ zbog diskvalifikacije igrača – Teo Presečan. **** 1. diskvalifikacija **** |
||
|
utakmica |
ZG DUBRAVA 2 - SLOGA,Sv.Nedjelja |
|
|
rezultat |
28 - 29 |
13 - 14 |
|
termin,mjesto |
10.11.2013. 18,20 Zagreb, dvorana Dubrava |
|
|
ekipa dom. |
Občević, Šimatović 8, Seličanec 1, Beljo, Kušan 3, Kolak, Mirosavljević 10, Klaić 3, Turčić 2, Vukasović 1 trener : Varga |
|
|
ekipa gos. |
Jović, Sambolec, Petrić M. 2, Major 9, Radošević 3, Šalić 3, Fabeković 1, Janežić, Prodanović, Mičija, Ivanković, Kuhar, Petrić F. 1, Petrić A. 5, Razum 5, Subić trener : Ivanković sl.osobe : Kenfelja, Zlodi |
|
|
suci |
Huremović |
Petrinja |
|
Matić |
Petrinja |
|
|
nadzornik |
Šegović |
Sisak |
|
odluke |
|
|
Tablica :
|
1. |
MOSLAVINA 2 |
7 |
6 |
1 |
0 |
+ 43 |
13 |
|
2. |
ZAPREŠIĆ |
7 |
5 |
1 |
1 |
+ 46 |
11 |
|
3. |
IVANIĆ 2 |
7 |
5 |
0 |
2 |
0 |
10 |
|
4. |
RUGVICA |
7 |
4 |
1 |
2 |
+ 27 |
9 |
|
5. |
DUBRAVA 2 |
7 |
3 |
2 |
2 |
- 2 |
8 |
|
6. |
ZG DUBRAVA 2 |
7 |
3 |
1 |
3 |
0 |
7 |
|
7. |
RUDAR 2 / - 1 / |
7 |
3 |
1 |
3 |
+ 4 |
6 |
|
8. |
SLOGA,Sv. Nedjelja |
7 |
3 |
0 |
4 |
- 8 |
6 |
|
9. |
SLOGA,Križ |
7 |
3 |
0 |
4 |
- 21 |
6 |
|
10. |
ODEMA |
7 |
2 |
1 |
4 |
- 9 |
5 |
|
11. |
MEDVEŠČAK NFD 2 |
7 |
2 |
1 |
4 |
- 15 |
5 |
|
12. |
MAKSIMIR PASTELA 2 |
7 |
2 |
0 |
5 |
- 5 |
4 |
|
13. |
GORICA 2 |
7 |
1 |
2 |
4 |
- 29 |
4 |
|
14. |
C. O. ZAGREB 3 |
7 |
1 |
1 |
5 |
- 31 |
3 |
Evo na vrhu i glavnog favorita za prvo mjesto kao i mog favorita momčad iz Zaprešića .....
ZGCO3

lovehandball je napisao/la:
zg dubrava je imala na golu decka 99 godiste lijevo krilo je igro inace pivot a na vanjskom na pocetku su bila inace lijevi i srednji koji inace i za prvu ekipu igraju ali je lijevom pukla arkada pa poslije tog su igrali sa deckom 98 godiste na lijevom i na desnom je bio inace desno krilo i uslo je krilo 98 godiste tako da i 1 razlike je smijesno ako oni zele neki visi rang igratVidi cijeli citat
Frende, ovo je teško razumjet, probaj upotrijebit koji interpunkcijski znak!

Bravo dečki na izvještajima, morat će se uskoro posjetit koja tekma!
Mislim da je glavni derbi sljedeće kolo Rugvica - Zaprešić, ali to mi je daleko...
Pa recimo Odema - Moslavina, ili Zagreb - Sloga SN, iskustva protiv mladosti!

Marko Mamić iz Leipziga dolazi u Zagreb, spremna i druga pojačanja
Hrvatski rukometaši neće imati jednostavan posao na Svjetskom prvenstvu, poznati protivnici u skupini
Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
Španjolska u dramatičnoj završnici zaustavila hrvatske rukometašice na pijesku
Dečki dajte mi recite kaj bi se dogodilo da npr. prvo mjesto osvoji CO, Rudar ili neka momčad koja ima ekipu u 2. ligi, ili igramo ligu da mladi igrači osjete mišiće dečkih starijih cca 15 godina, pa kad bu frka da ne ispadnemo spustimo jače igrače iz naše ekipe iz višeg ranga pa nafličemo sljedečih pet ekipa, onda opet po starom do sljedećeg viđenja!
Ja sam sigurno za mlade igrače ali i za fer borbu, u normalnim zemljama se igra liga drugih ekipa, sebi ravnih po kvaliteti, stručnih i finanacijskim mogučnosti, a ne da se mora dogovarati utakmica kada im je prva ekipa zauzeta da bi se mogla utakmica dobiti.
Ja sam sigurno za mlade igrače ali i za fer borbu, u normalnim zemljama se igra liga drugih ekipa, sebi ravnih po kvaliteti, stručnih i finanacijskim mogučnosti, a ne da se mora dogovarati utakmica kada im je prva ekipa zauzeta da bi se mogla utakmica dobiti.
- Najnovije
- Najčitanije


Španjolska u dramatičnoj završnici zaustavila hrvatske rukometašice na pijesku
1 dan•Reprezentacija

Hrvatski rukometaši na pijesku dominantno prošli u drugi krug SP-a
1 dan•Reprezentacija

Kuzmanović se oprostio od Gummersbacha: 'Zauvijek ću pamtiti ove trenutke'
1 dan•Njemački rukomet

Zagreb i Podravka osigurali nastup u EHF Ligi prvaka
3 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši osvojili Jarun, rukometašice stigle do bronce
3 dana•Reprezentacija

Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
10 dana•Hrvatski rukomet

Barcelona nadigrala Fuchse i osvojila 13. naslov europskog prvaka
10 dana•Liga prvaka

BiH - Katar 3:1: Zmajevi pobjedom do drugog kruga Svjetskog prvenstva!
18 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
1 dan•Nogomet

KRONOLOGIJA: BiH - Katar 3:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina B)
20 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Švicarska - Kanada 2:1 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina B)
20 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Škotska - Brazil 0:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
17 sati•Nogomet

Dejan Lovren napušta PAOK nakon sezone obilježene ozljedama
23 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Maroko - Haiti 4:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
17 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Češka - Meksiko 0:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina A)
13 sati•Nogomet





