Pristupio: 10.10.2020.
Poruka: 3
10. listopada 2020. u 21:46

Kratki osvrt na utakmicu Zaprešića i Gorice.

Zaprešić pobjedio 25-21, ne baš toliko dominantno, protiv juniorske pa čak i kadetske ekipe Gorice. Matezović s 8 i Šikoronja s 5 golova najbolji kod Zaprešićana, a Lauš, neovisno o 5 golova dosta loš (obrana pogotovo). Varjačić s 14 od ukupnih 21 golova Gorice daleko najbolji igrač utakmice (dečko '02.) lako moguće da u skorijem vremenu dogura i do prve ekipe. Još bi istaknuo i golmana Pavlovića koji je u prvom poluvremenu spašavao Zaprešićane i malog Fabeka, '04. godište koji iz utakmice u utakmicu pokazuje sve više.

Rukomet123456
Pristupio: 28.09.2020.
Poruka: 7
10. listopada 2020. u 22:55

Pavleki opet izgubili teško ce im taj buden pomoć....

A ovdje su i rezultati svih tekmi REZULTATI

Kao i prošle sezone pratite, javljajte, pa imamo svi na jednom mjestu sve bitno.

Sportski pozdrav...

[uredio hrki15 - 11. listopada 2020. u 01:09]
Play for the name on the front of your shirt, and they'l remember the name on the back

11. listopada 2020. u 12:43

Šta se tiče pojedinačne kvalitete igrača Zaprešića njih 5-6 sigurno može igrati i 1.sjever, ali opet je pitanje koliko dugo će ekipa biti ozbiljna jer zadnje 2 sezone kreću izvrsno u prvih 6-7 kola i onda se sve raspadne i počnu gubit utakmice koje nebi smijeli gubit.