3. HRL Zapad 2009/2010.
UNHCR je napisao/la:
preko noći nema ničega...a ja sam to rekao generalno,da se krenulo od početka nebi nikome to toga došlo jel tako v.antiću17? Trebalo se o svemu razmišljat i radit na vrijeme... Vidi cijeli citat
Slažem se sa tobom, ali treba shvatiti i taj Gospić. Imaju sigurno 20 puta manje stanovnika od Rijeke, i dostaaaaaa manji broj djece koji treniraju rukomet i koje zanima rukomet... Treba im dati priliku, ali mislim da imaju malo krivu politiku, treba igrat sa svojim igračima pa makar nekoliko godina bili u sredini ili pri dnu tablice, a ne dovoditi ''strance'' da odigraju utakmicu... Uostalom, kad sam bio pred par godina u dvorani u Gospiću, tamo je stajao transparent na kojem je pisalo '' u boj u boj za Gospić SVOJ'' (ključna riječ ''svoj'')... Nadam se da ste me shvatili...
zna.sve je napisao/la:
Vidi antića što se naljutio. Nema ljutnje prijatelju. To što vrijeđaš je tvoja osobna stvar ali vidi se da ti je stalo do ugleda tvog kluba. Ja samo iznosim činjenice a činjenice su za vas poražavajuće što je i razlog tvog ljutitog odgovora. Odabrao sam ovaj nadimak iz razloga što na neki način pratim ovu ligu za neke klubove iz viših liga da bi eventualno iskočio koji igrač koji bi mogao igrati u tim klubovima. Pošto ne mogu naravno prisustvovati svim utakmicama odlučio sam pratiti recimo “jače” klubove ove lige. Npr Rovinj, Buje, Matulje i između ostalog i vas. Svi ste vi najavili borbu za viši rang pa sam pretpostavio da bi tu moglo biti zanimljivih igrača. Gledao sam ja vašu utakmicu sa Mornarom i Pećinama ali očito da sam samo izgubio vrijeme očekujući ono što je na kraju krajeva moj zadatak a to je analiza dobrih klubova i igrača. Ali toga kod vas nema i zato sam ponajviše ljut na sebe što sam nasjeo na priče o kvalitetnom klubu. Zato sam i postavio pitanje dali imate igrače iz vana jer dobiti Selce koje je solidna ekipa 20 razlike pa onda vas gledam sa Mornarom di ne ličite na ništa.
Vidi cijeli citat
Kazes da si izgubio vrijeme gledajuci nase igrace onda stvarno neznas svoj posao
jer nas srednji i lijevi vanjski igraju perfektno dosa i imaju jako visoku realizaciju
pogotovo nas srednji vanjski
UNHCR je napisao/la:
preko noći nema ničega...a ja sam to rekao generalno,da se krenulo od početka nebi nikome to toga došlo jel tako v.antiću17? Trebalo se o svemu razmišljat i radit na vrijeme...
Vidi cijeli citat
tako je..oko toga se u potpunosti slazem!!! ali nisu u klubu oduvijek bili isti ljudi...i teško je najednom popravit svu nastalu štetu...zato mi je drago šta svi u klubu znamo da smo na pravom putu!!!
Shady je napisao/la:
UNHCR je napisao/la:
preko noći nema ničega...a ja sam to rekao generalno,da se krenulo od početka nebi nikome to toga došlo jel tako v.antiću17? Trebalo se o svemu razmišljat i radit na vrijeme... Vidi cijeli citat
Slažem se sa tobom, ali treba shvatiti i taj Gospić. Imaju sigurno 20 puta manje stanovnika od Rijeke, i dostaaaaaa manji broj djece koji treniraju rukomet i koje zanima rukomet... Treba im dati priliku, ali mislim da imaju malo krivu politiku, treba igrat sa svojim igračima pa makar nekoliko godina bili u sredini ili pri dnu tablice, a ne dovoditi ''strance'' da odigraju utakmicu... Uostalom, kad sam bio pred par godina u dvorani u Gospiću, tamo je stajao transparent na kojem je pisalo '' u boj u boj za Gospić SVOJ'' (ključna riječ ''svoj'')... Nadam se da ste me shvatili...
Vidi cijeli citat
svi mi znamo da je to sta kazes najbolji put..ali ne može se dolaziti na utakmice sa 7 igrača i dva golmana, koliko je u prošlosti dolazilo na utakmice i svaki put pred gostovanje brojati hoće li nas biti dosta. jednostavno trenutačno nema dovoljno ljudi i dečki zainteresiranih za rukomet. nema tu politika ništa s tim..a taj problem koji traje već nekoliko godina će se riješiti kroz 3-4 godine kada mlađi uzrasti počnu stasat!
PROGNOZA KOLA: III HMRL ZAPAD - 5. KOLO - Edin HODŽIĆ
14.10.2009. PRVA GOSTUJUĆA POBJEDA REZERVISTA MLADOG RUDARA
Edin HODŽIĆ – mladi rukometaš rezervne momčadi labinskog Mladog rudara prognozira ishode petog kola Treće hrvatske lige rukometaša u skupini Zapad koji se igraju za nadolazeći vikend. Netipično za lige nižeg ranga, Hodžić prognozira, kako će u ovom kolu domaće momčad osvojiti samo četiri boda, dva rezervisti Zameta protiv Matulja a dva Gospić protiv slabašnog Novigrada. U svim ostalim susretima gosti su, po njemu, izraziti favoriti te očekuje njihove pobjede.
…
|
NOVI VINODLOSKI |
VINODOL-PEĆINE (Rijeka) |
2 |
Vinodolci ove godine nisu ni sjena one lanjske momčadi. Pećine standardno dobre, imaju iskusnu momčad, pa očekujem njihovu pobjedu.
|
OMIŠALJ |
OMIŠALJ-KANFANAR (Kanfanar) |
2 |
Igra se na asfaltu a tu su i jedini i drugi „na svom“. Kanfanarci igrački jači i iskusniji pa je realno očekivati da doma odnesu dva boda.
|
RIJEKA |
ZAMET II-MATULJI (Matulji) |
1 |
Matulji ove godine vidno ojačani o čemu najbolje govore četiri pobjede iz prva četiri susreta. No držim da su rezervisti Zameta u ovom trenutku, barem kad igraju na svom parketu, u maloj prednosti.
|
CRIKVENICA |
SELCE (Selce)-MLADI RUDAR II (Labin) |
2 |
Selce ni ove godine ne blista. Kako se susret igra u crikveničkoj dvorani očekujem našu sigurnu pobjedu.
|
OGULIN |
OGULIN-BUJE (Buje) |
2 |
Derbi kola u kojem se sastaju dvije jako borbene i igrački izjednačene momčadi. Mala prednost Ogulinu jer igraju na svom parketu.
|
DRAMALJ |
MORNAR-ROVINJ (Rovinj) |
2 |
Mornar čvrsta i respektabilna momčad ali kako im u goste dolazi, po meni, prvi favorit ovogodišnjeg natjecanja teško će dalje od časnog poraza.
|
GOSPIĆ |
GOSPIĆ-NOVIGRAD (Novigrad) |
1 |
Povratnik iz Druge lige ne bi trebao imati većih problema protiv „fenjeraša“ koji još nije uknjižio niti jedan bod.
..
|
LJESTVICA – III HMRL ZAPAD – NAKON 4. KOLA |
||||||||
|
1. |
BUJE |
4 |
4 |
0 |
0 |
132 |
96 |
8 |
|
2. |
ROVINJ |
4 |
4 |
0 |
0 |
112 |
78 |
8 |
|
3. |
MATULJI |
4 |
4 |
0 |
0 |
116 |
92 |
8 |
|
4. |
KANFANAR |
4 |
3 |
0 |
1 |
130 |
90 |
6 |
|
5. |
GOSPIĆ |
4 |
2 |
0 |
2 |
128 |
114 |
4 |
|
6. |
OGULIN |
4 |
2 |
0 |
2 |
110 |
103 |
4 |
|
7. |
PEĆINE |
4 |
2 |
0 |
2 |
117 |
112 |
4 |
|
8. |
ZAMET II |
4 |
2 |
0 |
2 |
97 |
93 |
4 |
|
9. |
MORNAR |
4 |
2 |
0 |
2 |
95 |
106 |
4 |
|
10. |
MLADI RUDAR |
4 |
1 |
1 |
2 |
100 |
117 |
3 |
|
11. |
SELCE |
4 |
1 |
0 |
3 |
102 |
119 |
2 |
|
12. |
OMIŠALJ |
4 |
0 |
1 |
3 |
76 |
111 |
1 |
|
13. |
NOVIGRAD |
4 |
0 |
0 |
4 |
70 |
102 |
0 |
|
14. |
VINODOL |
4 |
0 |
0 |
4 |
78 |
130 |
0 |
v.antic17 je napisao/la:
Shady je napisao/la:
UNHCR je napisao/la:
preko noći nema ničega...a ja sam to rekao generalno,da se krenulo od početka nebi nikome to toga došlo jel tako v.antiću17? Trebalo se o svemu razmišljat i radit na vrijeme... Vidi cijeli citat
Slažem se sa tobom, ali treba shvatiti i taj Gospić. Imaju sigurno 20 puta manje stanovnika od Rijeke, i dostaaaaaa manji broj djece koji treniraju rukomet i koje zanima rukomet... Treba im dati priliku, ali mislim da imaju malo krivu politiku, treba igrat sa svojim igračima pa makar nekoliko godina bili u sredini ili pri dnu tablice, a ne dovoditi ''strance'' da odigraju utakmicu... Uostalom, kad sam bio pred par godina u dvorani u Gospiću, tamo je stajao transparent na kojem je pisalo '' u boj u boj za Gospić SVOJ'' (ključna riječ ''svoj'')... Nadam se da ste me shvatili...
Vidi cijeli citat
svi mi znamo da je to sta kazes najbolji put..ali ne može se dolaziti na utakmice sa 7 igrača i dva golmana, koliko je u prošlosti dolazilo na utakmice i svaki put pred gostovanje brojati hoće li nas biti dosta. jednostavno trenutačno nema dovoljno ljudi i dečki zainteresiranih za rukomet. nema tu politika ništa s tim..a taj problem koji traje već nekoliko godina će se riješiti kroz 3-4 godine kada mlađi uzrasti počnu stasat!
Vidi cijeli citat
A da, i to što kažeš...
- Najnovije
- Najčitanije


Hrvatski rukometaši osvojili Jarun, rukometašice stigle do bronce
1 dan•Reprezentacija

Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
8 dana•Hrvatski rukomet

Barcelona nadigrala Fuchse i osvojila 13. naslov europskog prvaka
8 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši neće imati jednostavan posao na Svjetskom prvenstvu, poznati protivnici u skupini
13 dana•Reprezentacija

Dagur Sigurdsson objasnio vlastite metode komunikacije pa otkrio: 'Mrzim suce i držim se podalje'
17 dana•Reprezentacija

Veliko pojačanje za Podravku, potpisala francuska reprezentativka
20 dana•1. HRL (Ž)

Marko Mamić iz Leipziga dolazi u Zagreb, spremna i druga pojačanja
27 dana•Premijer liga

UŽIVO: Portugal - Uzbekistan 3:0 (SP 2026.)
1 sat•Nogomet

KRONOLOGIJA: Norveška - Senegal 3:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
18 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Francuska - Irak 3:0 (SP 2026.)
21 sat•Nogomet

Ronaldinho se vraća nogometu: U 47. godini potpisuje za talijanski klub
3 dana•Nogomet

Portugal - Uzbekistan: Popravni ispit za Portugalce, Cannavarov Uzbekistan ide po povijest
2 sata•Nogomet

Gennaro Gattuso novi je trener Lazija, prva želja mu je Dinamov dragulj težak deset milijuna eura
5 sati•Nogomet

Cannavaro: 'Ne možemo se usredotočiti samo na Ronalda, Portugal ima više dobrih igrača'
9 sati•Nogomet

Hrvatska samo jednom nije pobijedila u drugom kolu na SP-ima, a i tada je bila bliža slavlju
4 sata•Originalno






)
Antić