3. HRL Zapad 2009/2010.
lovranski2 je napisao/la:
A mislim da bi, samo ne znam koliko bi bilo u meni ali sa colom bi i laguna bjelo sjelo. A sada se vračam na bumbanje: ok slazem se da sve nabacam ali mi inspiracija dolazi tek kada počinjem pisat . Što se tiče zareza i ostalog popravit ču koliko je u mojim skromnim mogućnostima. Jedino što je sigurno je da će bocun biti pun prilikom pisanja na forumu.A kada smo na dosljednosti moram priznat da mi je malo žao da mi nick nije HEROJ ULICE.
A bi mogao ti popiti mitraljez?
Vidi cijeli citat
Mislim da me nisi shvatio oko glagola bumbiti. Glagol bumbiti znači piti, dat ću ti jedan primjer na strofi jedne poznate pjesme Matke Jelavića "Rodija se sin": U jurice priko puta cilu noc se arci, banci i bandira vije, Jurica se nabumbija, pa je na ponistru sija, pa se sritan smije.
Samo mi vi stavljajte minusiće, mene to ne dira! I sam sam si jednog po postu opičio. O čemu ljudi da pričam, o Selcima kao nezgodnoj ekipi, o pobjedi Novigrada, o tome da je Omišalj mogao dobit Pećine, o rukometnom ljetnom kampu, o Matuljima kao spremnoj ekipi za 2. ligu... Ma dajte ljudi uozbiljite se, bolje je pričati o vinu! Vi mi i na ovaj post stavljejte minuse, a ja ću zapjevati:
U Jurice priko puta cilu noć se arči, banči i bandira vije,
Jurica se nabumbija, pa je na ponistru sija, pa se sritan smije.
Ima pršut iz Drniša, i paškoga sira ima, istarskoga vina,
Ajmo i mi, ajmo i mi, zapivati s njim
Rodija se sin, šesan, lip I fin,
Bog mu sriće da, dugo živija,
Pivaj svitu, pukni puško, rodilo se muško!
Pivaj svitu, pukni puško, rodilo se muško!
U Jurice pet je dice, same ženske mudantice, suše se u dvoru.
Sad je obraz prosvitlija, dobija je ča je tija, malu sliku svoju.
Popilo se puno vinca sve zbog jednog pišulinca, ćaćinog jedinca,
Ajmo i mi, ajmo i mi, zapivati s njim.
U Jurice priko puta cilu noć se arči, banči i bandira vije,
Jurica se nabumbija, pa je na ponistru sija, pa se sritan smije.
Ima pršut iz Drniša, i paškoga sira ima, istarskoga vina,
Ajmo i mi, ajmo i mi, zapivati s njim
Rodija se sin, šesan, lip I fin,
Bog mu sriće da, dugo živija,
Pivaj svitu, pukni puško, rodilo se muško!
Pivaj svitu, pukni puško, rodilo se muško!
U Jurice pet je dice, same ženske mudantice, suše se u dvoru.
Sad je obraz prosvitlija, dobija je ča je tija, malu sliku svoju.
Popilo se puno vinca sve zbog jednog pišulinca, ćaćinog jedinca,
Ajmo i mi, ajmo i mi, zapivati s njim.
WHEELER je napisao/la:
ODREĐIVANJE SLUŽBENIH OSOBA ZA UTAKMICE
3. HRVATSKE RUKOMETNE LIGE ZAPAD - MUŠKI
|
21. KOLO – 17./18.4.2010. |
|
DOMAĆIN |
- |
GOST |
SUDAČKI PAR |
NADZORNIK |
|
ROVINJ |
2 |
PEĆINE |
MATEJČIĆ – TOMOVIĆ |
ABRAMOVIĆ |
|
NOVIGRAD |
2 |
BUJE |
ŠAINA – ŠAINA |
BLAGOVČANIN |
|
GOSPIĆ |
1 |
MLADI RUDAR 2 |
MIHALJEVIĆ-MILOŠEVIĆ |
TURKALJ |
|
MORNAR |
1 |
MATULJI |
KRMEK – STANČIĆ |
GALIJOT |
|
OGULIN |
2 |
KANFANAR |
MARAVIĆ – MATRLJAN |
PAVKOVIĆ |
|
SELCE |
1 |
VINODOL |
PEŠUTIĆ – PRPIĆ |
ALEKSIĆ |
|
ZAMET 2 |
2 |
OMIŠALJ |
SALOPEK – STIPETIĆ |
DEKOVIĆ |
* Omišalj nema šanse, ne protiv Zameta nego protiv sutkinje VLATKE
... hehehehehe jaoooo jadni dečki!!!
* A Mornar će iznenaditi Matuljce!!
|
22. KOLO – 24./25.4.2010. |
|
DOMAĆIN |
- |
GOST |
SUDAČKI PAR |
NADZORNIK |
|
PEĆINE |
1 |
ZAMET 2 |
BOTINČAN – RUPČIĆ |
ABRAMOVIĆ |
|
OMIŠALJ |
1 |
SELCE |
KRMEK – STANČIĆ |
BLAGOVČANIN |
|
VINODOL |
2 |
OGULIN |
MIRKOVIĆ – OREŠKOVIĆ |
JANOVIĆ |
|
KANFANAR |
2 |
MORNAR |
KARAHASANOVIĆ-MILJUŠ |
BURIĆ |
|
MATULJI |
2 |
GOSPIĆ |
MARIN – MOŽAR |
JURŠIĆ |
|
MLADI RUDAR 2 |
x |
NOVIGRAD |
LIPOŠČAK – PAVKOVIĆ |
KADUM |
|
BUJE |
1 |
ROVINJ |
PAHOR – TRBOVIĆ |
TURKALJ |
* OPLAAA Pahor-Trbović sude, e to će biti odlično suđenje.. Pahorica sudi fenomenalno..
|
23. KOLO – 1./2.5.2010. |
|
DOMAĆIN |
- |
GOST |
SUDAČKI PAR |
NADZORNIK |
|
BUJE 1,20 |
1 |
PEĆINE 2,50 |
BOTINČAN 4 – RUPČIĆ 4 |
JANOVIĆ 5 |
|
ROVINJ 2,10 |
2 |
MLADI RUDAR 1,30 |
GRUBOR 2 – ŽEPČAN +3 |
GALIJOT 3 |
|
NOVIGRAD 3,50 |
2 |
MATULJI 1,20 |
KRMEK 2 – STANČIĆ 2 |
DEKOVIĆ 3 |
|
GOSPIĆ 1,50 |
1 |
KANFANAR 2,80 |
MARAVIĆ4 – MATRLJAN 3 |
PAVKOVIĆ 3 |
|
MORNAR 1,60 |
1 |
VINODOL 3,00 |
PEŠUTIĆ 2 – PRPIĆ 2 |
BLAGOVČANIN 3 |
|
OGULIN 1,90 |
1 |
OMIŠALJ 2,50 |
MIRKOVIĆ2–OREŠKOVIĆ 3 |
BURIĆ 5 |
|
SELCE 2,00 |
2 |
ZAMET 2 2,00 |
SALOPEK1–STIPETIĆ1 |
TURKALJ 5 |
* A joooj opet Vlatkica na suđenju 

ode utakmica u 3. plan.. Zapravo turkalj može izvući utakmicu..
Vidi cijeli citat
evo malo sam nabacio neke prognozice.. zezancija i to...
malo prozvao neke suce, da ne kažu kako nitko o njima ne piše.. :P
I u zadnjoj tablici sm dao ocjene sucima i delegatima... show must go on!!
tata-mata je napisao/la:
Samo mi vi stavljajte minusiće, mene to ne dira! I sam sam si jednog po postu opičio. O čemu ljudi da pričam, o Selcima kao nezgodnoj ekipi, o pobjedi Novigrada, o tome da je Omišalj mogao dobit Pećine, o rukometnom ljetnom kampu, o Matuljima kao spremnoj ekipi za 2. ligu... Ma dajte ljudi uozbiljite se, bolje je pričati o vinu! Vi mi i na ovaj post stavljejte minuse, a ja ću zapjevati:U Jurice priko puta cilu noć se arči, banči i bandira vije,
Jurica se nabumbija, pa je na ponistru sija, pa se sritan smije.
Ima pršut iz Drniša, i paškoga sira ima, istarskoga vina,
Ajmo i mi, ajmo i mi, zapivati s njim
Rodija se sin, šesan, lip I fin,
Bog mu sriće da, dugo živija,
Pivaj svitu, pukni puško, rodilo se muško!
Pivaj svitu, pukni puško, rodilo se muško!
U Jurice pet je dice, same ženske mudantice, suše se u dvoru.
Sad je obraz prosvitlija, dobija je ča je tija, malu sliku svoju.
Popilo se puno vinca sve zbog jednog pišulinca, ćaćinog jedinca,
Ajmo i mi, ajmo i mi, zapivati s njim.
Vidi cijeli citat
E tata-mata radi svih gore navedenih tema (za koje si ti rekao da ti se neda pričat) je ovaj forum stvoren. Za tebe i lovranskog imam dva prijedloga:
1. posjetite ovaj link http://www.sveovinu.com/
2. predlažem vam da se nađete na nekom spoju pa možete razgovarat o temama koje nisu vezane za rukomet, i tko zna kako bi to završilo...
(ako me razumiješ).Mislim da će se SLO-do-NG složit samnom.
pozdrav
hehehhe Rukomet first love...cini mi se da znas priču između sudačkog para Salopek-Stipetić i delegata Gliot te ekipe R.K. Omišlja...i slažem se sa tobom u potpunosti,jer ako draga naša Vlatkica nastavi po svom,uzalud sav trud i napor Omišljanima...
mislim da je jako tužno što jedan tako osrednji sudački par igra ulogu mačke u priči između mačke i miševa...
evo i moje prognoze za ovo kolo:
Rovinj-Pećine 2 -mislim da će Rovinj nakon poraza od Novigrada samo padati i nema nikakve šanse protiv Pećina!!
Novigrad-Buje 2 -Buje,Buje,Buje i samo Buje...nema Novigrad tu nikakve šanse!!!!!
Gospić-Mladi rudar -ne znam kad igra prva ekipa Rudara,ako dođu bez prvotimaca,čista pobjeda Gospića...
Mornar-Matulji -hmm hmm...ako se bude igralo na betonu,lagana prednost Mornarima...u slučaju parketa,lagana pobjeda Matuljaca...
Ogulin-Kanfanar -lagani posao za Ogulince i u slučaju da budu bez Cindrića!
Selce-N. Vinodol -stari rivali...uvjek nabrijane tekme pune borbe i žara,ali mislim da će to Selce ovaj put rutinski odraditi...
Zamet 2-Omišalj -budu li djelioci pravde imali jednak kriterij za obje ekipe,mislim da će Omišljani upisati nova 2 boda...
p.s. ovo je samo moje mišljenje i nitko ga ne mora podržati... pozdrav svima!
Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
Liga prvaka u novom formatu: Zagreb i Podravka izvukli teške skupine
Veliko pojačanje za Podravku, potpisala francuska reprezentativka
Dagur Sigurdsson objasnio vlastite metode komunikacije pa otkrio: 'Mrzim suce i držim se podalje'
| 23. KOLO – 1./2.5.2010. |
| DOMAĆIN | - | GOST | SUDAČKI PAR | NADZORNIK |
| BUJE 1,20 | 1 | PEĆINE 2,50 | BOTINČAN 4 – RUPČIĆ 4 | JANOVIĆ 5 |
| ROVINJ 2,10 | 2 | MLADI RUDAR 1,30 | GRUBOR 2 – ŽEPČAN +3 | GALIJOT 3 |
| NOVIGRAD 3,50 | 2 | MATULJI 1,20 | KRMEK 2 – STANČIĆ 2 | DEKOVIĆ 3 |
| GOSPIĆ 1,50 | 1 | KANFANAR 2,80 | MARAVIĆ4 – MATRLJAN 3 | PAVKOVIĆ 3 |
| MORNAR 1,60 | 1 | VINODOL 3,00 | PEŠUTIĆ 2 – PRPIĆ 2 | BLAGOVČANIN 3 |
| OGULIN 1,90 | 1 | OMIŠALJ 2,50 | MIRKOVIĆ2–OREŠKOVIĆ 3 | BURIĆ 5 |
| SELCE 2,00 | 2 | ZAMET 2 2,00 | SALOPEK1–STIPETIĆ1 | TURKALJ 5 |
* A joooj opet Vlatkica na suđenju 

ode utakmica u 3. plan.. Zapravo turkalj može izvući utakmicu..
Vidi cijeli citat
evo malo sam nabacio neke prognozice.. zezancija i to...
malo prozvao neke suce, da ne kažu kako nitko o njima ne piše.. :P
I u zadnjoj tablici sm dao ocjene sucima i delegatima... show must go on!!
Vidi cijeli citat
aaaaaaa...Orešković ne zaslužuje 0,a kamo trojku...tom čovjeku treba oduzeti fućkalicu...pa Vlatkica je izmislila suđenje za njega!!!!
korisnik5 je napisao/la:
E tata-mata radi svih gore navedenih tema (za koje si ti rekao da ti se neda pričat) je ovaj forum stvoren. Za tebe i lovranskog imam dva prijedloga:
1. posjetite ovaj link http://www.sveovinu.com/
2. predlažem vam da se nađete na nekom spoju pa možete razgovarat o temama koje nisu vezane za rukomet, i tko zna kako bi to završilo...
(ako me razumiješ).Mislim da će se SLO-do-NG složit samnom.
pozdrav
Vidi cijeli citat
Majmune jedan neotesani, ti se usuđuješ DRUGA nazivati zemljakom!
Ad 1) slažem se. Možda je taj drugi forum prikladniji.
Ad 2) odakle ti moralno pravo uplitati lovranskog u neke pederske odnose! Ako sam ispalio na živce ja, reci meni da sam glup i da se gonim gdje sam već jednom bio ili da odjebem. Čovjek (lovranski2) nema nikakve veze sa mojim današnjim ispadima i zato, ako imaš imalo dostojanstva, čovjek zaslužuje ispriku zbog ove tvoje animacije.
(Zaključak) Ne ulazi, ako Boga znaš, u ljubavni trokut između moje mame, SLO-do-NG-a i mene dok ti se još čuje prdac!
- Najnovije
- Najčitanije


Zagreb i Podravka saznali moguće protivnike u Ligi prvaka i Ligi prvakinja
2 dana•Liga prvaka

Španjolska u dramatičnoj završnici zaustavila hrvatske rukometašice na pijesku
3 dana•Reprezentacija

Hrvatski rukometaši na pijesku dominantno prošli u drugi krug SP-a
3 dana•Reprezentacija

Kuzmanović se oprostio od Gummersbacha: 'Zauvijek ću pamtiti ove trenutke'
3 dana•Njemački rukomet

Zagreb i Podravka osigurali nastup u EHF Ligi prvaka
6 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši osvojili Jarun, rukometašice stigle do bronce
6 dana•Reprezentacija

Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
13 dana•Hrvatski rukomet

Hrvatska igra protiv Portugala u šesnaestini finala, evo kada je utakmica
5 sati•Nogomet

Split pred velikim potpisom: Na Gripe bi se mogao vratiti Danijel Jusup
20 sati•Košarka

KRONOLOGIJA: Jordan - Argentina 1:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina J)
11 sati•Nogomet

Kolumbija - Portugal: Potencijalni protivnici Hrvatske u šesnaestini finala, izravna bitka za prvo mjesto
21 sat•Nogomet

Hrvatska - Gana: Nema rezultata od previše filozofiranja, Hrvatska mora potvrditi da je bolja
22 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Hrvatska - Gana 2:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina L)
16 sati•Nogomet

Drago Ćosić najavljuje šesnaestinu finala SP-a: Većina nogometnog svijeta očekuje prolaz Kanade
5 sati•Originalno

Alžir - Austrija 3:3: Šest golova i na kraju ishod koji odgovara jednima i drugima
8 sati•Nogomet





