3 HRL - Zapad 2011/2012
|
REZULTATI 5. KOLA |
||
|
BUJE |
Buje - Mornar |
36:27 |
|
SENJ |
Vinodol - Selce |
24:21 |
|
BUZET |
Buzet II - Zamet II |
19:28 |
|
PULA |
Arena II - Poreč II PO:24.10.-20:oo |
-:- |
|
NOVIGRAD |
Novigrad - Pećine |
28:30 |
|
LABIN |
Mladi rudar II - Kanfanar |
19:25 |
|
SLOBODAN |
Gospić |
|
http://www.labinsport.com/web/vijest.asp?id=962
[uredio Filip Jicha - 23. listopada 2011. u 22:20]
Evo našao vremena pa sam bio i na utakmici u Novigradu između Novigrada i Pećina,na kraju 29:31 za goste.Ulaskom Novigrada u novu dvoranu rukomet je zaživio u punoj mjeri i nitko kako vrijeme bude prolazilo neće moći unaprijed računati na bodove u Novigradu kako je to možda bio slučaj do sada.U dvorani se sakupilo 150_200 gledatelja vrlo bučnih i tako nošeni njihovom podrškom domaćin je skoro nakon Gospića napravio još jedno iznenađenje.Prvo poluvrijeme ljepše od drugog sa puno golova izmjena u vodtstvu,trke i ljepih akcija.Drugo manje ljepo,ali svakako zanimljivo.Gosti stalno vode sa 2 gola prednosti,domaći su imali točno osam puta redom da smanje na samo gol zaostatka ali nikako u tome nisu uspjevali,pa su Pećine to podizale na 3 i tako stalno,ipak pred kraj došlo se na jedan razlike ali dalje nije išlo,gosti sa igraćem manje neshvatljivo lako u dva navrata prolaze kroz obranu domaćina i stalno su u prednosti ta 2 gola sve do kraja.....Ono manje ljepo:domaći pivot bezrazložno cijelo drugo poluvrijeme opako koristi laktove,konkretno bez gledanja njima udara zbog čega je i bio dva puta isk,ali po meni trebao je biti i disk,iako ni pivot gostiju nije bio manje nježniji ali nije koristio laktove u tolikoj mjeri.Po zvuku sirene isti igrać nagurava suca po terenu valjda u znak zahvale što ga ovaj nije disk.u čemu mu pomaže još jedan iskusniji domaći igrać,a domaći mladi igraći ih u tome sprečavaju.Obično bi trebalo i biva obrnuto.
Izuzev toga na kraju ljepa prava prvenstvena utakmica u ljepom ambijentu i bolji gosti upravo za ta dva gola.
Još nešto;na golu dota dmaćina vidio sam novog golmana koji je branio više nego dobro u nekih prvih 15_20min,kasnije ga domaći trener nije koristio i ta njegova odluka ostala mi je nejasna jer se dečko prestavio u jako dobrom izdanju.
Ostali rezultati očekivani,osim previsokog poraza Mornara u Bujama.....Laka vam noć svima!
Izuzev toga na kraju ljepa prava prvenstvena utakmica u ljepom ambijentu i bolji gosti upravo za ta dva gola.
Još nešto;na golu dota dmaćina vidio sam novog golmana koji je branio više nego dobro u nekih prvih 15_20min,kasnije ga domaći trener nije koristio i ta njegova odluka ostala mi je nejasna jer se dečko prestavio u jako dobrom izdanju.
Ostali rezultati očekivani,osim previsokog poraza Mornara u Bujama.....Laka vam noć svima!
3.HRL zapad (ž)
|
4. KOLO r.b.
|
ekipa 1 |
ekipa 1 |
kraj |
poluvrijeme |
|
16 |
BUZET |
ARENA II |
15:27 |
6:13 |
|
17 |
ORIJENT II |
MURVICA |
45:7 |
19:2 |
|
18 |
UMAG II |
RUDAR |
32:26 |
19:13 |
|
19 |
OMIŠALJ |
VRBOVSKO |
34:20 |
19:6 |
|
20 |
LIBURNIJA |
RAB |
43:18 |
22:6 |
|
AD 3. TABLICA br.utk |
pobjeda |
nerješeno |
poraz |
golovi + |
golovi - |
bodovi |
g/r |
||||||||
|
1. |
ORIJENT II |
4 |
4 |
0 |
0 |
182 |
49 |
8 |
133 |
||||||
|
2. |
UMAG II |
4 |
4 |
0 |
0 |
119 |
84 |
8 |
35 |
||||||
|
3. |
OMIŠALJ |
4 |
4 |
0 |
0 |
111 |
83 |
8 |
28 |
||||||
|
4. |
LIBURNIJA |
4 |
2 |
0 |
2 |
137 |
91 |
4 |
46 |
||||||
|
5. |
ARENA II |
1 |
1 |
0 |
0 |
27 |
15 |
2 |
12 |
||||||
|
6. |
RUDAR |
3 |
1 |
0 |
2 |
75 |
84 |
2 |
-9 |
||||||
|
7. |
MURVICA |
3 |
1 |
0 |
2 |
51 |
98 |
2 |
-47 |
||||||
|
8. |
BUZET |
4 |
0 |
0 |
4 |
70 |
119 |
0 |
-49 |
||||||
|
9. |
VRBOVSO |
3 |
0 |
0 |
3 |
49 |
115 |
0 |
-66 |
||||||
|
10. |
RAB |
4 |
0 |
0 |
4 |
67 |
150 |
0 |
-83 |
||||||
Filip Jicha je napisao/la:
3.HRL zapad (ž)
|
4. KOLO r.b.
|
ekipa 1 |
ekipa 1 |
kraj |
poluvrijeme |
|
16 |
BUZET |
ARENA II |
15:27 |
6:13 |
|
17 |
ORIJENT II |
MURVICA |
45:7 |
19:2 |
|
18 |
UMAG II |
RUDAR |
32:26 |
19:13 |
|
19 |
OMIŠALJ |
VRBOVSKO |
34:20 |
19:6 |
|
20 |
LIBURNIJA |
RAB |
43:18 |
22:6 |
|
AD 3. TABLICA br.utk |
pobjeda |
nerješeno |
poraz |
golovi + |
golovi - |
bodovi |
g/r |
||||||||
|
1. |
ORIJENT II |
4 |
4 |
0 |
0 |
182 |
49 |
8 |
133 |
||||||
|
2. |
UMAG II |
4 |
4 |
0 |
0 |
119 |
84 |
8 |
35 |
||||||
|
3. |
OMIŠALJ |
4 |
4 |
0 |
0 |
111 |
83 |
8 |
28 |
||||||
|
4. |
LIBURNIJA |
4 |
2 |
0 |
2 |
137 |
91 |
4 |
46 |
||||||
|
5. |
ARENA II |
1 |
1 |
0 |
0 |
27 |
15 |
2 |
12 |
||||||
|
6. |
RUDAR |
3 |
1 |
0 |
2 |
75 |
84 |
2 |
-9 |
||||||
|
7. |
MURVICA |
3 |
1 |
0 |
2 |
51 |
98 |
2 |
-47 |
||||||
|
8. |
BUZET |
4 |
0 |
0 |
4 |
70 |
119 |
0 |
-49 |
||||||
|
9. |
VRBOVSO |
3 |
0 |
0 |
3 |
49 |
115 |
0 |
-66 |
||||||
|
10. |
RAB |
4 |
0 |
0 |
4 |
67 |
150 |
0 |
-83 |
||||||
Vidi cijeli citat
Utorak 25.10.2011. u 17:00 u Buzetu utakmica Kupa Hrvatske između Žrk Buzet i Žrk Rovinj.
Nije važno koliko puta padneš,nego koliko si se puta spreman dignuti!
Cruster je napisao/la:
Bio sam na utakmici, Arena II pobijedila 26-14. Odlično su odigrali obranu, u napadu su srednjak (ne znam kako se zove) i Bonić to rutinski rješavali, mislim da je Bonić zabio 10 golova. Iako simpatiziram Arenu, ne znam zašto tako ne igraju Premijer ligu...
Vidi cijeli citat
Zato jer očito nije isto igrati treću ligu protiv Poreča II,Selca ili Novigrada i onda otići na gostovanje kod Zameta,Siscie ili Buzeta -.-
Ako si pitao u tom konteksu što se kvalitete tiče,onda stvarno tvoja pitanja nemaju ni smisla ni cilja..Ako nisi,onda se ispričavam..
Španjolska u dramatičnoj završnici zaustavila hrvatske rukometašice na pijesku
Jednosmjerna ulica u finalu rukometnog Kupa, briljantni Gruzijac predvodio Zagreb do pobjede
Marko Mamić iz Leipziga dolazi u Zagreb, spremna i druga pojačanja
Dagur Sigurdsson objasnio vlastite metode komunikacije pa otkrio: 'Mrzim suce i držim se podalje'
Magjar je napisao/la:
Buje neocekivano lako sa Mornarom!Vodili od pocetka do kraja utakmice, tako da su prve minute uspjeli upisati i igraci koji trebaju tek stasati.Suci jako losi!Al to je vec uobicajen problem!
Vidi cijeli citat
Moram priznat i ja sam iznenađen rezultatom s obzirom da se Buje namučilo da dobije Selce prošlo kolo.
Buje skoro pa kompletno, izostao je Andanovski. Povratnik u redove, Radošić koji je bio nezaustavljiv u napadu i cvrsta obrana kumovale su tom rezultatu. Ne znam dali je Mornar bio kompletan ili ne, ali u subotnjem sastavu samo su dva igraca i golman bila raspolozena. Tako da rezultat i ne cudi previse.
- Najnovije
- Najčitanije


Hrvatski rukometaši na pijesku dominantno prošli u drugi krug SP-a
18 sati•Reprezentacija

Kuzmanović se oprostio od Gummersbacha: 'Zauvijek ću pamtiti ove trenutke'
19 sati•Njemački rukomet

Zagreb i Podravka osigurali nastup u EHF Ligi prvaka
2 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši osvojili Jarun, rukometašice stigle do bronce
3 dana•Reprezentacija

Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
9 dana•Hrvatski rukomet

Barcelona nadigrala Fuchse i osvojila 13. naslov europskog prvaka
10 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši neće imati jednostavan posao na Svjetskom prvenstvu, poznati protivnici u skupini
14 dana•Reprezentacija

KRONOLOGIJA: Škotska - Brazil 0:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
11 sati•Nogomet

BiH - Katar 3:1: Zmajevi pobjedom do drugog kruga Svjetskog prvenstva!
11 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Maroko - Haiti 4:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
11 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Češka - Meksiko 0:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina A)
7 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
1 dan•Nogomet

KRONOLOGIJA: BiH - Katar 3:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina B)
14 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Južna Afrika - Južna Koreja 1:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina A)
8 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Švicarska - Kanada 2:1 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina B)
14 sati•Nogomet





