3.HRL ISTOK 2011/2012
Evo da i ja komentiram malo našu utakmicu u kojoj smo dobili Lanu.... Bilo je neizvjesno samo prvih 15 minuta a kasnije samo odrađivanje posla..... Mi smo igrali bez prvog golmana Berkeša i Krizmanića.... Imali smo vodstvo cijelu tekmu i to dosta tekme i preko 10 razlike, zadnjih 17 minuta igrale rezerve, skoro sve klinci i onda se Lana približila na 6, ali tada je trener vratio Žutog i Acu da malo dignu klince i na kraju je bilo eto 12 razlike..... Kod Lane najbolji bili Jandrić i Tomašević... ne znam što svi izdižu tog Tomaševića, ali ja koliko sam vidio, na žalost od njega ništa biti neće ako se on drastično ne promjeni.... Kao prvo po meni nije pravi srednjak onaj koji trpa toliko golova a utrpo bi svako da potroši 30 lopti, previše mi je škrt.... Ima super fintu, brz je i dobra dodavanja na pivota, šut slab, ajde to nadomješta sa preciznošću, fizički je slab i previše plače i stane čim dođe do kontakta i gleda u sudce, kao da ga se ne smije ni pipnuti.. Previše mi je pričao sa sudcima i srao i bijesnio na terenu na suigrače.. Tako da mi djeluje dosta umišljen.... Eto nitko neka se ne ljuti ovo je bilo dobronamjerno, jer on može biti solidan igrač, ali eto to je samo moje skromno mišljenje s kojim se vi možete složiti ili ga popljuvati.. Sretno svima i čestitke na pobjedama.. Pozzz
[uredio Radan11 - 25. ožujka 2012. u 17:00]
Radan11 je napisao/la:
Evo da i ja komentiram malo našu utakmicu u kojoj smo dobili Lanu.... Bilo je neizvjesno samo prvih 15 minuta a kasnije samo odrađivanje posla..... Mi smo igrali bez prvog golmana Berkeša i Krizmanića.... Imali smo vodstvo cijelu tekmu i to dosta tekme i preko 10 razlike, zadnjih 17 minuta igrale rezerve, skoro sve klinci i onda se Lana približila na 6, ali tada je trener vratio Žutog i Acu da malo dignu klince i na kraju je bilo eto 12 razlike..... Kod Lane najbolji bili Jandrić i Tomašević... ne znam što svi izdižu tog Tomaševića, ali ja koliko sam vidio, na žalost od njega ništa biti neće ako se on drastično ne promjeni.... Kao prvo po meni nije pravi srednjak onaj koji trpa toliko golova a utrpo bi svako da potroši 30 lopti, previše mi je škrt.... Ima super fintu, brz je i dobra dodavanja na pivota, šut slab, ajde to nadomješta sa preciznošću, fizički je slab i previše plače i stane čim dođe do kontakta i gleda u sudce, kao da ga se ne smije ni pipnuti.. Previše mi je pričao sa sudcima i srao i bijesnio na terenu na suigrače.. Tako da mi djeluje dosta umišljen.... Eto nitko neka se ne ljuti ovo je bilo dobronamjerno, jer on može biti solidan igrač, ali eto to je samo moje skromno mišljenje s kojim se vi možete složiti ili ga popljuvati.. Sretno svima i čestitke na pobjedama.. PozzzVidi cijeli citat
Tomašević je dosta dobio prljavih i nezgodnih udaraca u glavu tako da bih i ja na njegovom mjestu popizdio+ izgubio bih volju da jedino ja igram a da druge boli ona stvar za rukomet u klubu.....
V.b.k_Os je napisao/la:
Radan11 je napisao/la:
Evo da i ja komentiram malo našu utakmicu u kojoj smo dobili Lanu.... Bilo je neizvjesno samo prvih 15 minuta a kasnije samo odrađivanje posla..... Mi smo igrali bez prvog golmana Berkeša i Krizmanića.... Imali smo vodstvo cijelu tekmu i to dosta tekme i preko 10 razlike, zadnjih 17 minuta igrale rezerve, skoro sve klinci i onda se Lana približila na 6, ali tada je trener vratio Žutog i Acu da malo dignu klince i na kraju je bilo eto 12 razlike..... Kod Lane najbolji bili Jandrić i Tomašević... ne znam što svi izdižu tog Tomaševića, ali ja koliko sam vidio, na žalost od njega ništa biti neće ako se on drastično ne promjeni.... Kao prvo po meni nije pravi srednjak onaj koji trpa toliko golova a utrpo bi svako da potroši 30 lopti, previše mi je škrt.... Ima super fintu, brz je i dobra dodavanja na pivota, šut slab, ajde to nadomješta sa preciznošću, fizički je slab i previše plače i stane čim dođe do kontakta i gleda u sudce, kao da ga se ne smije ni pipnuti.. Previše mi je pričao sa sudcima i srao i bijesnio na terenu na suigrače.. Tako da mi djeluje dosta umišljen.... Eto nitko neka se ne ljuti ovo je bilo dobronamjerno, jer on može biti solidan igrač, ali eto to je samo moje skromno mišljenje s kojim se vi možete složiti ili ga popljuvati.. Sretno svima i čestitke na pobjedama.. PozzzVidi cijeli citat
Tomašević je dosta dobio prljavih i nezgodnih udaraca u glavu tako da bih i ja na njegovom mjestu popizdio+ izgubio bih volju da jedino ja igram a da druge boli ona stvar za rukomet u klubu.....
Vidi cijeli citat
Ado ako ti se sviđa Tomašević onda mu to reci.....hahaha
Dobije svako svaku utkamicu 100 udaraca, a dobijao sam ih i ja, pa nisam padao i rušio se kao da ću u nesvijest pasti...hhhhh
Marko Mamić iz Leipziga dolazi u Zagreb, spremna i druga pojačanja
Jednosmjerna ulica u finalu rukometnog Kupa, briljantni Gruzijac predvodio Zagreb do pobjede
Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
Dagur Sigurdsson objasnio vlastite metode komunikacije pa otkrio: 'Mrzim suce i držim se podalje'
1. BELI MANASTIR 16 13 0 3 533:448 +85 26
2. VALPOVKA 16 12 1 3 540:489 +51 25
3. ZRINSKI 16 11 1 4 478:418 +60 23
4. NEXE 2 16 8 1 7 532:438 +94 17
5. PRIVLAKA 16 9 1 7 495:479 +16 17
6. MLADOST 16 8 0 8 437:428 +9 16
7. DARDA 16 7 0 9 465:463 +2 14
8. SPAČVA 2 16 6 0 10 463:460 +3 12
9. DAVOR 16 6 0 10 480:538 -58 12
10. SLAVIJA 16 5 2 9 431:497 -66 12
11. LANA 16 5 0 11 459:530 -71 10
12. PETRIJEVCI* 16 4 0 15 289:414 -125 8
3 HRL-ISTOK 2011/12 – 16 KOLO ( USPOREDBA –JESENJI DIO)
|
| |
|
RUKOMETNI KLUB |
K |
P |
DP |
GP |
N |
I |
DI |
GI |
DG |
|
PG |
GR |
BOD |
JES |
GR |
|
^3 |
1 |
BELI MANASTIR |
16 |
13 |
7 |
6 |
0 |
3 |
1 |
2 |
533 |
: |
448 |
85 |
26 |
+10 |
+42 |
|
ˇ1 |
2 |
VALPOVKA |
16 |
12 |
8 |
4 |
1 |
3 |
0 |
3 |
540 |
: |
489 |
51 |
25 |
+7 |
+15 |
|
|0 |
3 |
ZRINSKI |
16 |
11 |
6 |
5 |
1 |
4 |
1 |
3 |
478 |
: |
418 |
60 |
23 |
+7 |
+6 |
|
^2 |
4 |
NEXE 2 |
16 |
8 |
7 |
1 |
1 |
7 |
1 |
6 |
532 |
: |
438 |
94 |
17 |
+6 |
+15 |
|
ˇ3 |
5 |
PRIVLAKA |
16 |
8 |
6 |
2 |
1 |
7 |
2 |
5 |
495 |
: |
479 |
16 |
17 |
0 |
-33 |
|
ˇ1 |
6 |
MLADOST |
16 |
8 |
6 |
2 |
0 |
8 |
2 |
6 |
437 |
: |
428 |
9 |
16 |
+4 |
-7 |
|
|0 |
7 |
DARDA |
16 |
7 |
4 |
3 |
0 |
9 |
4 |
5 |
465 |
: |
463 |
2 |
14 |
+6 |
+14 |
|
^4 |
8 |
SPAČVA 2 |
16 |
6 |
5 |
1 |
0 |
10 |
3 |
7 |
463 |
: |
460 |
3 |
12 |
+8 |
+21 |
|
0 |
9 |
DAVOR |
16 |
6 |
6 |
0 |
0 |
10 |
2 |
8 |
480 |
: |
538 |
-58 |
12 |
+4 |
-9 |
|
ˇ2 |
10 |
SLAVIJA |
16 |
5 |
5 |
0 |
2 |
9 |
1 |
8 |
431 |
: |
497 |
-66 |
12 |
+4 |
-20 |
|
|0 |
11 |
LANA |
16 |
5 |
4 |
1 |
0 |
11 |
4 |
7 |
459 |
: |
530 |
-71 |
10 |
+4 |
+6 |
|
ˇ2 |
12 |
PETRIJEVCI |
16 |
4 |
4 |
0 |
0 |
12 |
4 |
8 |
289 |
: |
414 |
-125 |
8 |
0 |
0 |
[uredio ISTOK 3 - 25. ožujka 2012. u 21:54]
- Najnovije
- Najčitanije


Hrvatski rukometaši na pijesku dominantno prošli u drugi krug SP-a
23 sata•Reprezentacija

Kuzmanović se oprostio od Gummersbacha: 'Zauvijek ću pamtiti ove trenutke'
23 sata•Njemački rukomet

Zagreb i Podravka osigurali nastup u EHF Ligi prvaka
3 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši osvojili Jarun, rukometašice stigle do bronce
3 dana•Reprezentacija

Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
10 dana•Hrvatski rukomet

Barcelona nadigrala Fuchse i osvojila 13. naslov europskog prvaka
10 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši neće imati jednostavan posao na Svjetskom prvenstvu, poznati protivnici u skupini
14 dana•Reprezentacija

BiH - Katar 3:1: Zmajevi pobjedom do drugog kruga Svjetskog prvenstva!
16 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
1 dan•Nogomet

KRONOLOGIJA: BiH - Katar 3:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina B)
19 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Švicarska - Kanada 2:1 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina B)
18 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Škotska - Brazil 0:3 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
15 sati•Nogomet

Dejan Lovren napušta PAOK nakon sezone obilježene ozljedama
22 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Maroko - Haiti 4:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina C)
15 sati•Nogomet

Južna Afrika - Južna Koreja 1:0: Sjajni Južnoafrikanci do drugog mjesta u skupini!
10 sati•Nogomet





