3.HRL ISTOK 2011/2012
RK "SLAVIJA" - RK "ZRINSKI" 29-29 (10-16)
Zrinski kompletan, Slavija vidno oslabljena... Gubili smo 7,8 razlike u 2. poluvremenu i uspjeli se vratiti.....
Zrinski imao penal za pobjedu 7 sekundi do kraja i nisu ga iskoristili.... Čestitke igračima Zrinskog na fer i korektnoj igri.... :)
Suđenje loše za obadvije strane....
Zrinski kompletan, Slavija vidno oslabljena... Gubili smo 7,8 razlike u 2. poluvremenu i uspjeli se vratiti.....
Zrinski imao penal za pobjedu 7 sekundi do kraja i nisu ga iskoristili.... Čestitke igračima Zrinskog na fer i korektnoj igri.... :)
Suđenje loše za obadvije strane....
3 HRL-ISTOK - 2011/12 – 17 KOLO ( USPOREDBA –JESENJI DIO)
|
| |
|
RUKOMETNI KLUB |
K |
P |
DP |
GP |
N |
I |
DI |
GI |
DG |
|
PG |
GR |
BOD |
JES |
GR |
|
^3 |
1 |
BELI MANASTIR |
17 |
14 |
8 |
6 |
0 |
3 |
1 |
2 |
577 |
: |
483 |
94 |
28 |
+12 |
+51 |
|
ˇ1 |
2 |
VALPOVKA |
17 |
12 |
8 |
4 |
1 |
4 |
0 |
4 |
575 |
: |
533 |
42 |
25 |
+7 |
+6 |
|
|0 |
3 |
ZRINSKI |
17 |
11 |
6 |
5 |
2 |
4 |
1 |
3 |
507 |
: |
447 |
60 |
24 |
+8 |
+6 |
|
ˇ2 |
4 |
PRIVLAKA |
17 |
9 |
6 |
3 |
1 |
7 |
2 |
5 |
505 |
: |
479 |
26 |
19 |
+2 |
-23 |
|
^1 |
5 |
NEXE 2 |
17 |
8 |
7 |
1 |
1 |
8 |
1 |
7 |
561 |
: |
470 |
91 |
17 |
+6 |
+12 |
|
^1 |
6 |
DARDA |
17 |
8 |
5 |
3 |
0 |
9 |
4 |
5 |
507 |
: |
497 |
10 |
16 |
+8 |
+22 |
|
ˇ2 |
7 |
MLADOST |
17 |
8 |
6 |
2 |
0 |
9 |
2 |
7 |
471 |
: |
463 |
8 |
16 |
+4 |
-8 |
|
^4 |
8 |
SPAČVA 2 |
17 |
7 |
6 |
1 |
0 |
10 |
3 |
7 |
495 |
: |
489 |
6 |
14 |
+10 |
+26 |
|
ˇ1 |
9 |
SLAVIJA |
17 |
5 |
5 |
0 |
3 |
9 |
1 |
8 |
460 |
: |
526 |
-66 |
13 |
+5 |
-20 |
|
ˇ1 |
10 |
DAVOR |
17 |
6 |
6 |
0 |
0 |
11 |
2 |
9 |
514 |
: |
580 |
-66 |
12 |
+4 |
-17 |
|
|0 |
11 |
LANA |
17 |
6 |
5 |
1 |
0 |
11 |
4 |
7 |
494 |
: |
564 |
-70 |
12 |
+6 |
+7 |
|
ˇ2 |
12 |
PETRIJEVCI |
17 |
4 |
4 |
0 |
0 |
13 |
5 |
8 |
289 |
: |
424 |
-135 |
8 |
0 |
-60 |
BELI MANASTIR - VALPOVKA 44:35 (19:13)
BELI MANASTIR – NŠD BELI MANASTIR. Gledatelja 200.
Suci: Nikola Knežević (Vrpolje) i Dalibor Tunuković (Vrpolje)
Nadzornik: Branimir Major (Višnjevac)
BELI MANASTIR: Šisl 8(1), Dragosavac, H. Kordi 7, Jeger 1, I.Kordi 9(1), Sabolek, H. Opačak 3, D. Opačak, Vukoja 2, Đurić-Ivandija 3, Rešicki, Perendija 9, Frank, Perger, Vojtek 1, Zrno 1
TRENER: Marko Jeger
VALPOVKA: Si. Brezovac 1, Berečić 0, Kuzmić 9, Arapović 0, Parmačević, Ikač, Sa. Brezovac 5, Sakač 5, Čolaković, D. Novoselić, Mišinec, Trbara 0, Ivković 2, Šebešćen 0, Stanić 13(2), Tukara
TRENER: Alenko Bajer
SEDMERCI: 2/6 Beli Manastir, 2/3 Valpovka
ISKLJUČENJA:8 min Beli Manastir (H.Kordi, I.Kordi 4 min., Zrno), 10 min. Valpovka (Si.Brezovac 4min., Arapović, Parmačević, Ivković)
beli_manastir je napisao/la:
To je tvoje viđenje i imas pravo na njega. Ti dečki igraju cijelu tekmu u Županijskoj ligi. A i sad dolaze ''lakše'' tekme pa ce i oni dobiti priliku.
Vidi cijeli citat
Pa ako 10-12 razlike 15-ak minuta prije kraja nije prilika onda stvarno neznam što je.....mnogi su tako griješili, pametan uči na tuđim greškama, a BM može i na svojim, jer ipak oni imaju preko 60 igrača u klubu.....

3 HRL-ISTOK - 2011/12 – SAMO PROLJEĆE – ZANIMLJIVO ZAR NE ….
|
|
RUKOMETNI KLUB |
K |
P |
N |
I |
BOD |
GR |
|
1 |
BELI MANASTIR |
6 |
6 |
0 |
0 |
12 |
+51 |
|
2 |
SPAČVA 2 |
6 |
5 |
0 |
1 |
10 |
+26 |
|
3 |
DARDA |
6 |
4 |
0 |
2 |
8 |
+22 |
|
4 |
ZRINSKI |
6 |
3 |
2 |
1 |
8 |
+6 |
|
5 |
VALPOVKA |
6 |
3 |
1 |
2 |
7 |
+6 |
|
6 |
NEXE 2 |
6 |
3 |
0 |
3 |
6 |
+12 |
|
7 |
LANA |
6 |
3 |
0 |
3 |
6 |
+7 |
|
8 |
SLAVIJA |
6 |
2 |
1 |
3 |
5 |
-20 |
|
9 |
MLADOST |
6 |
2 |
0 |
4 |
4 |
-8 |
|
10 |
DAVOR |
6 |
2 |
0 |
4 |
4 |
-17 |
|
11 |
PRIVLAKA |
6 |
1 |
0 |
5 |
2 |
-23 |
|
12 |
PETRIJEVCI |
6 |
0 |
0 |
6 |
0 |
-60 |
Car01
Znači i Beli želi ići provjerenom stazom u propast......dovest 6-7 igrača iz Osijeka, eventualno ući u 2 ligu, posvađati se nakon 3. kola i biti zadnji.....
Acee12
Beli pokupio sve seljacine u okolici
bull
Po nekom vašem saznanju moglo bi se onda u Belom dogoditi "uskoro"tragi=komedija jer po informacijama cijela prva postava je LEGIJA iz Osijeka, a nisam baš i siguran da imaju" Kuna" da ih sve podmire.
A priće da igraju besplatno .........
Darda United
Htio bi još samo izraziti svoju sumnju u mogućnost treniranja takovih individua jer tko ih uspije sastavit pa da igraju za ekipu zajebo je i Linu Červara!
Odsada ekipu belog zovem INTERNACIONALE jer osim Pergera i Šisla drugi belomanastirci se nisu baš naigrali.No cilj opravdava sredstvo zar ne?!
chufta
čudom se "ozljeđuju" dva najbolja igrača Nexe-a i Beli pravi preokret,stvarno već počinju prljave igre(tata+sinovi+suci) i evo pobjede..sumnjao sam u to,ali nisam htio vjerovati.Mislim da oni nas sve ostale koji pošteno igramo ligu smatraju totalnim naivcima,pozdrav iz Valpova...
6T
ja mislim da će suci "pobjediti" zrinskog u belom...
whyc
Da ti igraci postuju autoritet, bili bi u osijeku ili spacvi ili nekom drugom klubu...
car01
nisu oni ti gdje jesu zbog manjka autoriteta, nego zbog manjka kvalitete....
V.b.k_Os
Patak s tobom se u svemu slažem ali u jednom ne a to je da Beli ima široku klupu,tu si pogriješio......Jer ne podcjenjujući nikoga ali niti jedan igrač osim Ivandije nemoze kvalitetno zamjeniti udarnu sedmorku,poz
Patak80
BM po meni ima 1-2 igrača koja bi mogla "razoriti" ekipu, nadam se da to toga neće doći, ali se bojim da bi moglo. Naravno ne treba ništa prerano govorit, sačekajmo prvenstvo
OVO SU NEKA OD VAŠIH VIĐENJA.
A IMA I STIH IZ MENI OMILJENE PJESME: PA SVI ŠTO GUBE SE LJUTE, TO JE POZNATA STVAR.
I AJMO SAD S MINUSIMA I PAMETNIM KOMENTARIMA. IMATE JOŠ PAR KOLA.
[uredio beli_manastir - 01. travnja 2012. u 13:33]
beli_manastir je napisao/la:
OVO SU NEKA OD VAŠIH VIĐENJA. A IMA I STIH IZ MENI OMILJENE PJESME: PA SVI ŠTO GUBE SE LJUTE, TO JE POZNATA STVAR.
Vidi cijeli citat
Pogledaj samo tablicu 2. lige sjever, pa ces vidjeti koliko se kvalitetan rukomet igra na ovom nasem podrucju. Biti prvak ove lige ili nekoga pobjediti s ovoga podrucja, bas i nije neki veliki uspjeh zbog kojega bi se trebao busati u prsa.
- Najnovije
- Najčitanije


Hrvatski rukometaši na pijesku dominantno prošli u drugi krug SP-a
2 sata•Reprezentacija

Kuzmanović se oprostio od Gummersbacha: 'Zauvijek ću pamtiti ove trenutke'
2 sata•Njemački rukomet

Zagreb i Podravka osigurali nastup u EHF Ligi prvaka
2 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši osvojili Jarun, rukometašice stigle do bronce
2 dana•Reprezentacija

Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
9 dana•Hrvatski rukomet

Barcelona nadigrala Fuchse i osvojila 13. naslov europskog prvaka
9 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši neće imati jednostavan posao na Svjetskom prvenstvu, poznati protivnici u skupini
13 dana•Reprezentacija

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
15 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Portugal - Uzbekistan 5:0 (SP 2026.)
1 dan•Nogomet

Engleska - Gana: Dvije pobjedničke reprezentacije iz prvog kola, čiji dvoboj prati i Hrvatska
23 sata•Nogomet

Engleska - Gana 0:0: Bodom zadovoljni i jedni i drugi, Englezi gotovo bez šanse cijeli susret
18 sati•Nogomet

BiH - Katar: Dvije reprezentacije koje pobjedom idu u drugi krug, a remijem ispadaju
3 sata•Nogomet

Kako su igrali? Baturina i Stanišić najbolji, a Budimir zaslužuje bolji status
14 sati•Nogomet

Uvjerljiv start u Sloveniji: Hajduk deklasirao Shkendiju
22 sata•Nogomet

KRONOLOGIJA: Panama - Hrvatska 0:1 (SP 2026.)
18 sati•Nogomet





