Pristupio: 04.08.2020.
Poruka: 58
06. listopada 2022. u 12:32

Ktc 2 - Garešnica, rekao bi da to Garesnica dobiva, ktc nepoznanica s kojim sastavom uopce igra ali vjerojatno U15 I U17, tako da Garesnica na snagu

Daruvar 2 - Grubišno polje, ovdje bi mogla biti sva tri znaka, Daruvar takoder igra sa mladcima ali dao bi malu prednost Daruvaru, na trku i zbog vise treniranja

Ivanska - Vidovec 2, Vidovec takoder nepoznanica ali prednost dajem domacinu

RK Bjelovar 2 - RK Čakovec 2, vjerojatno derbi kola, sve ovisi koja ekipa koliko igraca spusta iz prve ekipe, takoder dajem prednost domacinu

Novska - Varazdin, moguca sva tri znaka, mala prednost gostima, ovisi u kakvom je stanju Novska, ali ako se nisu raspali i dobro krenu u utakmicu mogli bi i oni uzeti prve bodove

Vidi cijeli citat

Garesnica ove godine vjerovatno ima imperativ napada na prvo mjesto nakon nekoliko iskusnih pojačanja koja su dosla 🍺🍺

07. listopada 2022. u 13:29

Iz premijerke se vratili Masnec,Mrkalj,Slukan s,valjda Slukan k i sad nije jos sigurno za dalje

Shvabo_Junior
Pristupio: 06.09.2017.
Poruka: 83
09. listopada 2022. u 00:05

Daruvar 2 - Ilova 31:39 (14:18)
U utakmicu ulazimo malo nervozno što je rezultiralo igrom gol za gol u prvih 15-ak minuta... Nakon toga odvajamo se na 5-6 razlike i nažalost ganjamo rezultat kako bi što prije priveli utakmicu kraju no u toj brzopletosti griješimo i gubimo nekoliko lopti što domaćin iskorištava te se s brza 3 pogotka vraća na -3. Imali su i napad za -2 našom greškom ali uspijevamo se obraniti i na poluvrijeme otići s +4
Drugo poluvrijeme bez prevelikih tenzija lagano gradimo dodatnu prednost te utakmicu mirno privodimo kraju s 31:39

Preostale današnje utakmice po mojem mišljenju također prošle bez nekakvih iznenađenja. Jedino što mi je zapalo za oko je to što po zapisniku utakmice KTC 2 - Garešnica vidim samo jedno od spomenutih pojačanja a ako se to bude ponavljalo vjerujem da će borba za 1. mjesto ove godine biti jako zanimljiva

Topnik22
Topnik22
Poruka: 58
10. listopada 2022. u 12:54

Prognoza za 2. kolo

Čakovec 2 - Ivanska, Čakovec će doma povlačiti iz prve ekipe svakog koga može, mislim da ga rijetko tko može dobiti doma, tako da prognoziram pobjedu domaćina

Vidovec 2 - Novska, po rezultatima ovog kola rekao bi da to Vidovec dobiva, namucili su Ivansku prvo poluvrijeme

Garešnica - Daruvar 2, Garešnica ovo dobiva, Daruvar premlada i neiskusna ekipa pogotovo ako ta Garešnica konačno nastupi u punom sastavu pošto igraju doma, bit će tu +15

Ilova - RK Bjelovar 2, ovo bi Bjelovar trebao dobiti s obzirom da im je prva ekipa slobodna ovaj vikend, pa mogu u Grubišno ići sa punim sastavom ali ovisi šta će treneri odlučiti, iako Ilova se pokazala kako će i ove godine biti nezgodna ekipa

Nedelišće - KTC 2, Nedelišće ovo dobiva na snagu i iskustvo

Lkb
Lkb
Pristupio: 29.04.2022.
Poruka: 9
12. listopada 2022. u 15:03

Bjelovar je uvjerljivo bio najbolja ekipa u trećoj ligi prošle sezone, ali su pokradeni u drugom poluvremenu protiv Ivanjske. Razbili su Čakovec dvaput i sve ostale ekipe no nažalost kiskali su protiv Daruvara. Ove sezone borit će se s Čakovcem te ih nadajmo se razvaliti kao prople sezone.

Balun_7
Balun_7
Pristupio: 23.02.2020.
Poruka: 5
12. listopada 2022. u 18:39

Da je bila najbolja bili bi prvi..

Ne znam koju si ti tekmu gledao, igrao..ali Bjelovar je protiv Ivanske proslu sezonu imao zadnje 2 minute igraca vise,sut sa 6m i penal..niste uspjeli zabit..(mislim da cak nekih zadnjih 4 min niste dali gol) tako da suci nemaju veze s tim.

To sto ste izgubili prednost od 7 razlike je vasa greska..

Najbolji rukomet prosle sezone igrali su daruvar i cakovec ;)