M.M je napisao/la:
varteks : nedelišće 31:29
varteks vodio i sa 9 razlike,svaka cast deckima iz nedelisca borili su se ali suci cigani,cigani,cigani ostetili "klince" sa iskljucenjima,sa svojim "okom sokolovim"
bit ce bolje
Vidi cijeli citat
možda će biti bolje za varteks, ali što se tiče sudaca, stvari se neće mijenjati ni ove godine.....
zato, poučeni prošlogodišnjim iskustvom, ljudi jednu godinu smo pametniji, koncentrirajmo se na svoje slabosti da ih uklonimo, jer realno gledano: SUCI NE SUDA ZA I PROTIV NEKOG, JEDNOSTAVNO NEKI NE ZNAJU SUDIT....
svaka čast iznimkama al to je činjenica i naša realnost
a klincima iz varteksa ne preostaje ništa drugo nego trening u ponedjeljak, pa u utorak itd.....pa bude bolje