mister kanister je napisao/la:
Što se događa s Concordiom?...dečki još nisu bod osvojili,jeli ekipa ostala ko i prošle godine ili su oslabili?
Vidi cijeli citat
Promjenjena ekipa koliko sam vidio prošlo kolo veoma mlada ekipa. Držali su sa Ludbregom u egalu utakmicu mogli i pobijedit malo previše promašili. Protiv Marofa sad kolko vidim po rezultatu isto tekma animljiva,samo 4 razlike izgubili,vidjet ćemo što će pokazati dalje, navdno da im su izgubili srednjaka za cijelu prvi dio serzone u tekmi s Marofom otišlo mu koljeno. Uglavnom mogu vam reći da kad dođete u Lepoglavu nemojte mislit da će te lako do bodova, osjetio sam na vlastitoj koži koliko je teško igrat kod njih doma.