uvijek lep je napisao/la:
ak je markioli u metalcu kaj je s onim drugim pivotom šimetom il kak se zove.......a fakat mi fali carpenter gdje li je nestao sigurno razvaljuje ove svoje po jarunu il negdje da trče maraton pa da budu spremni za onaj njihov atomski rat
Vidi cijeli citat
Eto, da te pozdravim, kad ti falim.

Ne razvaljujem po Jarunu, nego se svi skupa lagano šetuckamo po Jelenovcu...
Skupljamo malo zraka da bismo mogli barem poludostojno gubiti tekme ( uz ne preveliko razvaljivanje ) od jačih ekipa ( a to su, uglavnom, sve ekipe u ligi... ). Uspjeh će biti za nas budemo li mogli makar do poluvremena držati ritam i rezultatski egal s najačima u ligi ( Rudar, Pastela, Metalac... ).