carpov klon je napisao/la:
A sad malo o sucima/sutkinjama --->
Smatram da žene ne mogu suditi mušku ligu i u to se sve više uvjeravam iz kola u kolo.... Jučer na utakmici žalosno (da nije žalosno bilo bi smiješno) suđenje ženskog para. Konstantni prigovori s obje strane od početka do kraja utakmice. Na početku utakmice na tribinama je svatko drukao za svoju ekipu i prigovarao na odluke,a kasnije su se svi zajedno počeli smijati odlukama koje su donosile sutkinje. Kriterij-to za njih ne postoji... Na jednoj strani je nešto penal,na drugoj nije,isključenja isto tako... Pritom ne želim opravdavati svoje suigrače za nepotrebno zarađenih 7 isključenja zbog prigovora,al što je previše,previše je...