3.HRL zapad 2010/2011
Franc je napisao/la:
Franc je napisao/la:
ernt je napisao/la:
Slažem se sa tvojim prognozama. Jel zna netko gdje je nestao taj klub Punat, dali još postoji klub ili je ugašen do temelja ?Vidi cijeli citat
Nisam dugo čuo ništa o njima jednom se okupila neka ekipa veterana na jednom turniru u Rijeci pred otprilike 2 ili 3 godine.
Teško da se nijh itko sjeća ko ojdje trenutno piše.
Vidi cijeli citat
Krivi Quote htio sam Duletu odgovorit
Ako ti smeta moj stil pisanja jednostavno Ne čitaj.
Sorićev potrčko koj hvali sam sebe i piše si u superlativima(inače te svi shvaćaju ozbiljno).
Inače da vas podsjetim ko je Sorić da znate o kome pričam.
Momak sa brojem 5 je Sorić
http://picasaweb.google.com/rkgospic/PovijestKluba#5169393967906855730
Jel dovoljno ozbiljno?
Vidi cijeli citat




PROGNOZA KOLA: III HMRL ZAPAD – 7.KOLO – Remzo ZALIHIĆ
5.11.2010. SAMO GOSPIĆ DO POBJEDE NA DOMAĆEM PARKETU
Remzo ZALIHIĆ – glavni urednik LabinSport-a prognozira ishode susret sedmog kola Treće hrvatske lige rukometaša u skupini Zapad koji se igraju za nadolazeći vikend.
.
Od sedam susreta ovog kola domaćini su favoriti u samo jednom i to u Gospiću gdje gostuje Kanfanar.
….…
|
RIJEKA |
PEĆINE-ZAMET II (Rijeka) |
2 |
|
GOSPIĆ |
GOSPIĆ-KANFANAR (Kanfanar) |
1 |
|
SENJ |
VINODOL-ROVINJ (Rovinj) |
2 |
|
LABIN |
MLADI RUDAR II-OGULIN (Ogulin) |
2 |
|
CEIKVENICA |
SELCE-MORNAR (Dramalj) |
2 |
|
BUJE |
NOVIGRAD-BUZET II (Buzet) |
2 |
…
|
LJEST. III HMRL ZAPAD–NAKON 6.KOLA |
|||||||||
|
1. |
ROVINJ |
6 |
6 |
0 |
0 |
196 |
: |
146 |
12 |
|
2. |
GOSPIĆ |
6 |
5 |
0 |
1 |
196 |
: |
153 |
10 |
|
3. |
ZAMET II |
6 |
4 |
0 |
2 |
195 |
: |
154 |
8 |
|
4. |
BUZET II |
6 |
4 |
0 |
2 |
160 |
: |
148 |
8 |
|
5. |
OGULIN |
6 |
3 |
0 |
3 |
201 |
: |
160 |
6 |
|
6. |
KANFANAR |
6 |
3 |
0 |
3 |
175 |
: |
172 |
6 |
|
7. |
VINODOL |
6 |
3 |
0 |
3 |
148 |
: |
159 |
6 |
|
8. |
MORNAR |
6 |
3 |
0 |
3 |
151 |
: |
163 |
6 |
|
9. |
PEĆINE |
6 |
2 |
0 |
4 |
184 |
: |
215 |
4 |
|
10. |
NOVIGRAD |
6 |
2 |
0 |
4 |
157 |
: |
188 |
4 |
|
11. |
ML.RUDAR II |
6 |
1 |
0 |
5 |
131 |
: |
174 |
2 |
|
12. |
SELCE |
6 |
0 |
0 |
6 |
152 |
: |
214 |
0 |
čimavica je napisao/la:
dule17 je napisao/la:
molim Te upoznaj nas sve sa tim mitom!!! Vidi cijeli citat
Dedal je, da bi se spriječilo širenje znanja o Labirintu javnosti, zatvoren u toranj. Nije mogao napustiti Kretu morem jer je kralj Minos budno pazio na sva plovila. Dedal je odlučio napraviti krila sebi i svome mladom sinu Ikaru. Zavezao je pera zajedno, od najmanjeg do najvećeg, stvorivši veliku plohu. Veća je osigurao nitima, a manja voskom te su tako gotovo bila jednaka ptičjim krilima.
Kad je posao napokon dovršen, Dedal je mahao krilima na mjesto i iskušavao ih, a potom opremio svoga sina i naučio ga kako letjeti. Kad su se obojica pripremila za let, Dedal je upozorio Ikara da ne leti previsoko jer će sunce otopiti vosak te da ne leti prenisko jer će morska pjena smočiti krila i više neće moći nastaviti s letom. I tako su poletjeli.
Prošli su otoke Sam, Del i Lebint, kad je Ikar počeo letjeti sve više i više da bi dostigao nebesa. Sunce je zagrijalo vosak te su se pera razdvojila, a Ikar je pao u more. Dedal je plakao, krivio svoju vještinu, a mjesto gdje mu se sin utopio nazvao Ikarijom. Na posljetku je Dedal sigurno stigao u Siciliju, gdje se o njemu brinuo kralj Kokal. Ondje je sagradio hram Apolonu i objesio svoja krila kao žrtvu bogu.
Vidi cijeli citat
nadam se da si nešto naučio iz toga...pročitaj!!!
Franc je napisao/la:
Franc je napisao/la:
ernt je napisao/la:
Slažem se sa tvojim prognozama. Jel zna netko gdje je nestao taj klub Punat, dali još postoji klub ili je ugašen do temelja ?Vidi cijeli citat
Nisam dugo čuo ništa o njima jednom se okupila neka ekipa veterana na jednom turniru u Rijeci pred otprilike 2 ili 3 godine.
Teško da se nijh itko sjeća ko ojdje trenutno piše.
Vidi cijeli citat
Sorićev potrčko koj hvali sam sebe i piše si u superlativima(inače te svi shvaćaju ozbiljno).
Vidi cijeli citat
potrčko je inače riječ koja ima više značenja i tu riječ mijenja mnogo drugih riječi...a upravo ovu potrčko rabe ljubomorni ljudi!!

a za ovo drugo nađi činjenice ili nešto što je preuveličano tj nije istinito i prihvaćam drage volje
!!ili imam ideju...napiši tu svoje pravo ime i prezime pa da čujemo lijepe riječi drugih o tebi i tvom rukometnom znanju!!!
cittanoves je napisao/la:
ernt je napisao/la:
Ja se sjećam da je postojao taj klub i da su igrali 3 .ligu kad sam bio maleni ! Jel ima netko tablice iz recimo sezona 95/96/97/98 ili barem klubove koji su tada igrali! HvalaVidi cijeli citat
evo ja sam malo stariji ba ću ti reći...Punat je igrao ligu do 2000g,ako se ne varam...ili eventualno koju godine prije...! Igralo se na igralištu koje je bilo usred neke pinete...tako da kada je bila sezona cvata borova...tamo je bilo sve žuto! Tribina je bila samo sa jedne strane,a svlačionice...hm dug put...20 metara od igrališta...i kada vam kažem da je dug put...stvarno je duuuuugggggggggggg put tih 20 metara,ukoliko pobijedite utakmicu!
Tamo su vas gađali kamenjima veličine lopte...šiškama...pljuvali...ulazili u teren...a igrači...e to je bio grub rukomet...!
Sjećam se zadnje godine kada su igrali,ja sam imao 18-19god...,da su na nas startali divljački...altro ke Kanfanar ili Rovinj...što vi sada pričate...,uostalom publika nas je gađala sa svime...a suci nisu smjeli prekinuti utakmicu!
Te godine,mi zabimo gol za pobijedu...golman uzima loptu i baca je na centar oni izvode centar i stol svira kraj! Mi se svi veselimo...kada se diže famozni delegat iz Labina (ne mogu se sada sijetiti prezimena) i kaže "Ova utkakmica mora završiti neriješeno!"
I tako i bi!
A do svlačionice...mama mia...trči što brže možeš i zovi policiju...!
Vidi cijeli citat
Sve što zboriš je živa istina, tamo je bilo stvarno svakakvih manijaka. Ali s druge strane ja sam od naših starijih i trenera čuo iste takve priče i za vas Istrijane, i da njima ništa lakše nije bilo kod vas tako da.........

To su bili dani......

ernt je napisao/la:
Zna li netko dali ima negdje za pogledat povijest 3 lige ili nešto u tom stilu ! Znači da ima sudionike natjecanja i recimo konačne tablice unazad 20-tak godina? ThanksVidi cijeli citat
Jedino šta mi pada napamet da odeš u arhivu Novog Lista i tamo počupaš ili da se obratiš Milanoviću možda on ima u arhivi od saveza.
dule17 je napisao/la:
Franc je napisao/la:
Franc je napisao/la:
ernt je napisao/la:
Slažem se sa tvojim prognozama. Jel zna netko gdje je nestao taj klub Punat, dali još postoji klub ili je ugašen do temelja ?Vidi cijeli citat
Nisam dugo čuo ništa o njima jednom se okupila neka ekipa veterana na jednom turniru u Rijeci pred otprilike 2 ili 3 godine.
Teško da se nijh itko sjeća ko ojdje trenutno piše.
Vidi cijeli citat
Sorićev potrčko koj hvali sam sebe i piše si u superlativima(inače te svi shvaćaju ozbiljno).
Vidi cijeli citat
potrčko je inače riječ koja ima više značenja i tu riječ mijenja mnogo drugih riječi...a upravo ovu potrčko rabe ljubomorni ljudi!!

a za ovo drugo nađi činjenice ili nešto što je preuveličano tj nije istinito i prihvaćam drage volje
!!ili imam ideju...napiši tu svoje pravo ime i prezime pa da čujemo lijepe riječi drugih o tebi i tvom rukometnom znanju!!!
Vidi cijeli citat
Zadnji post koji je upućen direktno tebi.
Ljubomoran na koga na što ?
Neda mi se sad tražit postove di sam sebe hvališ i stavljaš svoje filmiće osim toga dovoljno ti je da ti i drugi moraju objašnjavat neke stvari (priča iz mitologije) a ne ja.
Moje ime je apsolutno nevažno u cijeloj priči.
Osim toga ti si mene prvi nazvo neozbiljnim novinarčićem to je tvoje pravo ali ako ti smeta ono šta pišem jednostavno NE ČITAJ i završena priča.
Do nekog drugog vremena

Dagur Sigurdsson objasnio vlastite metode komunikacije pa otkrio: 'Mrzim suce i držim se podalje'
Kuzmanović se oprostio od Gummersbacha: 'Zauvijek ću pamtiti ove trenutke'
Hrvatski rukometaši na pijesku dominantno prošli u drugi krug SP-a
Veliko pojačanje za Podravku, potpisala francuska reprezentativka
ja nisam počeo ovo prepucavanje...već ti sa svojim cinizmom i neistinama..a to ne trpim!! a očito je da si na nešto ljubomoran samo ne znam na što...valjda na to šta ja znam izvest skok šut i još puno stvari šta se rukometa tiče(naravno ako sam u pravu oko toga tko si)!!!
ne da ti se ne da..već nema vijesti u kojoj je napisano nešto što nije istina!!!!
a šta se filmića tiče..da imam ga jer mi je to gušt..a nemam ga samo ja već će ga imat i svaki igrač rk gospić..a ti skupi svoje lijepe trenutke pa napravim i tebi...nemoj da ostarim čekajući (opet ako sam u pravu oko toga tko si)!!
pozz!!
ne da ti se ne da..već nema vijesti u kojoj je napisano nešto što nije istina!!!!
a šta se filmića tiče..da imam ga jer mi je to gušt..a nemam ga samo ja već će ga imat i svaki igrač rk gospić..a ti skupi svoje lijepe trenutke pa napravim i tebi...nemoj da ostarim čekajući (opet ako sam u pravu oko toga tko si)!!
pozz!!

- Najnovije
- Najčitanije


Zagreb i Podravka saznali moguće protivnike u Ligi prvaka i Ligi prvakinja
1 dan•Liga prvaka

Španjolska u dramatičnoj završnici zaustavila hrvatske rukometašice na pijesku
2 dana•Reprezentacija

Hrvatski rukometaši na pijesku dominantno prošli u drugi krug SP-a
2 dana•Reprezentacija

Kuzmanović se oprostio od Gummersbacha: 'Zauvijek ću pamtiti ove trenutke'
2 dana•Njemački rukomet

Zagreb i Podravka osigurali nastup u EHF Ligi prvaka
4 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši osvojili Jarun, rukometašice stigle do bronce
5 dana•Reprezentacija

Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
11 dana•Hrvatski rukomet

KRONOLOGIJA: Norveška - Francuska 1:4 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
5 sati•Nogomet

Turska - SAD 3:2: Fenomenalna utakmica na SoFi stadionu, Turci se pobjedom oprostili od Svjetskog prvenstva
20 sati•Nogomet

Dinamo danas igra prvu pripremnu utakmicu - evo gdje i kada je prijenos
13 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Senegal - Irak 5:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
5 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Tunis - Nizozemska 1:3 (Svjetsko prvenstvo 2026., skupina F)
1 dan•Nogomet

KRONOLOGIJA: Turska - SAD 3:2 (Svjetsko prvenstvo, skupina D)
22 sata•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
2 dana•Nogomet

KRONOLOGIJA: Japan - Švedska 1:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina F)
1 dan•Nogomet





