3.HRL zapad 2010/2011
El Classico
Kao šta sam i reko sve najave tablice forma kurac palac sve to pada u vodu kad krene tekma.
Opet je završilo jednim golom razlike i bilo je napeto do kraja.
Najprije moram pokudit domaćina(Selce) iako je bilo oko 100 ljudi u dvorani više nego na posljednje 3 utakmice Crikvenice sve skupa.Imam osjećaj da se recesija odrazila i na plakate pa kao da dosta ljudi koje se inače znalo vidit na tribinama nisu došli dal nisu znali ili šta ja ne znam to je pitanje za nekog drugog ne mene.
I tako lutam pogledom po tribinama kad vidim Sarmu na tribinama ? Zbilja čudna situacija da je na tribinama a zapisnik Selčana ima još dosta praznih mjesta.
Na tribinama su bili i članovi navijačke skupine „Dramaljski neredi „ no kako sam već ranije pisao nema više te euforije.
Spustimo se malo niže dole na parket.
Žika s jedne strane,Ive Antić s druge strane no nema najveće legende gdje Franjo???( http://www.youtube.com/watch?
Sudački par mlad i neiskusan da imaju rukometnog znanja ovaj puta nisu baš pokazali no dobro i tako nisu po tom zadatku tu već i ovako siromašne treće ligaše opelješit sa šaku novaca.
Sastavi više-manje očekivano sve osim što taman šta su uhvatili konstantu treninga i utakmica (4 treninga i 1 utakmice)http://www.youtube.
Kreće susret Mornar pokazuje da je dominantniji no nikako da se odvoji na veću razliku i slomi Selce te mirno odradi utakmicu.Obije ekipe igraju na refule Mornar ode na 3, 4 i onda se Selce vraća u meč i spušta ponovno na prihvatljivu razliku taman da bude napeto cijelo vrijeme .
Noćna mora Mornara Ivica Antić u prvih 15 minuta nemoćan (dok na drugoj strani tu i tamo Cara pogađa koja lopta) i trener ga mjenja za drugog Antića.
Rukomet u srcu prilično nervozan tokom čitave utakmice izrazito loš s obzirom da inače zabija dvoznamenkasti broj golova ovdje je ostao na svega 5 golova. uz njega su tri specifične situacije vezane. Kada je Selce stizalo rez u zadnjim minutama utakmica promašio kontru obrana Cara.
Prilikom izvođenja sedmerca s tribina mi se činilo prilično nesportski napuco golmana u glavu(ne znam dal se izvinuo čovijeku) i u posljednjoj obrani mornar ima + 1 i otprilike 25 sekundi do kraja načinio 2 faula i vrijeme je iscurilo.
Kod Selaca iznenadili Poštić koji je solidno odigro i gotovo čitavo vrijeme radio nered u ne organiziranoj obrani Mornara i Gajić koji je totalno nepredvidljiv pa čak i za samog sebe.
Još jedna situacija čudi me da Mornar nije iskoristio to što je poštić imao 2 isključenja već skoro nakon 20 minuta igre.
Kod Mornara u napadačkom dijelu opet je brijirao Dražić kojem se pridružio i Domijan doduše malo prekasno ali na Mornarovu sreću priključio se .Dok je Jelovac imao privatnu utakmicu uglavnom protiv samog sebe je igro, i u nekoliko momenata dao Selcima izglednu šansu za preokret.Također situacija koju treba izdvojit sa utakmice je kada je Jurić(Mornar) pred kraj išao u kontru skače sa 6 metara golman od 190 mu stoji na crti a ovaj ga ide lobat.
Već sam pisao u prognozi da će dosta Selačka kratka klupa odredit pobjednika i na momente je zbilja bilo tako no čudi me da od igrača koji su sjedili na klupi prije svih veću šansu nije dobijo S.A. s obzirom da na poziciji desnog krila Rukomet u srcu(koji se totalno zapustio zadnji put sam ga vidio sredinom 9 mj a sad nakon 2 mj čovijek je ne radio na masi nego je počeo sličit na prvaka u jedenju hamburgera ) nije brijirao mogo ga je izrotirat na vanjskog a Antića mlađeg na krilo.
Treneri uglavnom solidno odradili svoje zadatke tokom utakmice se vidilo da obojica teže nadigravanju.Predobro se znaju obije ekipe za neka prevelika iznenađenja.
[uredio Franc - 09. studenog 2010. u 22:27]
Franc je napisao/la:
El Classico
Kao šta sam i reko sve najave tablice forma kurac palac sve to pada u vodu kad krene tekma.
Opet je završilo jednim golom razlike i bilo je napeto do kraja.
Najprije moram pokudit domaćina(Selce) iako je bilo oko 100 ljudi u dvorani više nego na posljednje 3 utakmice Crikvenice sve skupa.Imam osjećaj da se recesija odrazila i na plakate pa kao da dosta ljudi koje se inače znalo vidit na tribinama nisu došli dal nisu znali ili šta ja ne znam to je pitanje za nekog drugog ne mene.
I tako lutam pogledom po tribinama kad vidim Sarmu na tribinama ? Zbilja čudna situacija da je na tribinama a zapisnik Selčana ima još dosta praznih mjesta.
Na tribinama su bili i članovi navijačke skupine „Dramaljski neredi „ no kako sam već ranije pisao nema više te euforije.
Spustimo se malo niže dole na parket.
Žika s jedne strane,Ive Antić s druge strane no nema najveće legende gdje Franjo???( http://www.youtube.com/watch?
Sudački par mlad i neiskusan da imaju rukometnog znanja ovaj puta nisu baš pokazali no dobro i tako nisu po tom zadatku tu već i ovako siromašne treće ligaše opelješit sa šaku novaca.
Sastavi više-manje očekivano sve osim što taman šta su uhvatili konstantu treninga i utakmica (4 treninga i 1 utakmice)http://www.youtube.
Kreće susret Mornar pokazuje da je dominantniji no nikako da se odvoji na veću razliku i slomi Selce te mirno odradi utakmicu.Obije ekipe igraju na refule Mornar ode na 3, 4 i onda se Selce vraća u meč i spušta ponovno na prihvatljivu razliku taman da bude napeto cijelo vrijeme .
Noćna mora Mornara Ivica Antić u prvih 15 minuta nemoćan (dok na drugoj strani tu i tamo Cara pogađa koja lopta) i trener ga mjenja za drugog Antića.
Rukomet u srcu prilično nervozan tokom čitave utakmice izrazito loš s obzirom da inače zabija dvoznamenkasti broj golova ovdje je ostao na svega 5 golova. uz njega su tri specifične situacije vezane. Kada je Selce stizalo rez u zadnjim minutama utakmica promašio kontru obrana Cara.
Prilikom izvođenja sedmerca s tribina mi se činilo prilično nesportski napuco golmana u glavu(ne znam dal se izvinuo čovijeku) i u posljednjoj obrani mornar ima + 1 i otprilike 25 sekundi do kraja načinio 2 faula i vrijeme je iscurilo.
Kod Selaca iznenadili Poštić koji je solidno odigro i gotovo čitavo vrijeme radio nered u ne organiziranoj obrani Mornara i Gajić koji je totalno nepredvidljiv pa čak i za samog sebe.
Još jedna situacija čudi me da Mornar nije iskoristio to što je poštić imao 2 isključenja već skoro nakon 20 minuta igre.
Kod Mornara u napadačkom dijelu opet je brijirao Dražić kojem se pridružio i Domijan doduše malo prekasno ali na Mornarovu sreću priključio se .Dok je Jelovac imao privatnu utakmicu uglavnom protiv samog sebe je igro, i u nekoliko momenata dao Selcima izglednu šansu za preokret.Također situacija koju treba izdvojit sa utakmice je kada je Jurić(Mornar) pred kraj išao u kontru skače sa 6 metara golman od 190 mu stoji na crti a ovaj ga ide lobat.
Već sam pisao u prognozi da će dosta Selačka kratka klupa odredit pobjednika i na momente je zbilja bilo tako no čudi me da od igrača koji su sjedili na klupi prije svih veću šansu nije dobijo S.A. s obzirom da na poziciji desnog krila Rukomet u srcu(koji se totalno zapustio zadnji put sam ga vidio sredinom 9 mj a sad nakon 2 mj čovijek je ne radio na masi nego je počeo sličit na prvaka u jedenju hamburgera ) nije brijirao mogo ga je izrotirat na vanjskog a Antića mlađeg na krilo.
Treneri uglavnom solidno odradili svoje zadatke tokom utakmice se vidilo da obojica teže nadigravanju.Predobro se znaju obije ekipe za neka prevelika iznenađenja.
Vidi cijeli citat

Franc je napisao/la:
El Classico
Kao šta sam i reko sve najave tablice forma kurac palac sve to pada u vodu kad krene tekma.
Opet je završilo jednim golom razlike i bilo je napeto do kraja.
Najprije moram pokudit domaćina(Selce) iako je bilo oko 100 ljudi u dvorani više nego na posljednje 3 utakmice Crikvenice sve skupa.Imam osjećaj da se recesija odrazila i na plakate pa kao da dosta ljudi koje se inače znalo vidit na tribinama nisu došli dal nisu znali ili šta ja ne znam to je pitanje za nekog drugog ne mene.
I tako lutam pogledom po tribinama kad vidim Sarmu na tribinama ? Zbilja čudna situacija da je na tribinama a zapisnik Selčana ima još dosta praznih mjesta.
Na tribinama su bili i članovi navijačke skupine „Dramaljski neredi „ no kako sam već ranije pisao nema više te euforije.
Spustimo se malo niže dole na parket.
Žika s jedne strane,Ive Antić s druge strane no nema najveće legende gdje Franjo???( http://www.youtube.com/watch?
Sudački par mlad i neiskusan da imaju rukometnog znanja ovaj puta nisu baš pokazali no dobro i tako nisu po tom zadatku tu već i ovako siromašne treće ligaše opelješit sa šaku novaca.
Sastavi više-manje očekivano sve osim što taman šta su uhvatili konstantu treninga i utakmica (4 treninga i 1 utakmice)http://www.youtube.
Kreće susret Mornar pokazuje da je dominantniji no nikako da se odvoji na veću razliku i slomi Selce te mirno odradi utakmicu.Obije ekipe igraju na refule Mornar ode na 3, 4 i onda se Selce vraća u meč i spušta ponovno na prihvatljivu razliku taman da bude napeto cijelo vrijeme .
Noćna mora Mornara Ivica Antić u prvih 15 minuta nemoćan (dok na drugoj strani tu i tamo Cara pogađa koja lopta) i trener ga mjenja za drugog Antića.
Rukomet u srcu prilično nervozan tokom čitave utakmice izrazito loš s obzirom da inače zabija dvoznamenkasti broj golova ovdje je ostao na svega 5 golova. uz njega su tri specifične situacije vezane. Kada je Selce stizalo rez u zadnjim minutama utakmica promašio kontru obrana Cara.
Prilikom izvođenja sedmerca s tribina mi se činilo prilično nesportski napuco golmana u glavu(ne znam dal se izvinuo čovijeku) i u posljednjoj obrani mornar ima + 1 i otprilike 25 sekundi do kraja načinio 2 faula i vrijeme je iscurilo.
Kod Selaca iznenadili Poštić koji je solidno odigro i gotovo čitavo vrijeme radio nered u ne organiziranoj obrani Mornara i Gajić koji je totalno nepredvidljiv pa čak i za samog sebe.
Još jedna situacija čudi me da Mornar nije iskoristio to što je poštić imao 2 isključenja već skoro nakon 20 minuta igre.
Kod Mornara u napadačkom dijelu opet je brijirao Dražić kojem se pridružio i Domijan doduše malo prekasno ali na Mornarovu sreću priključio se .Dok je Jelovac imao privatnu utakmicu uglavnom protiv samog sebe je igro, i u nekoliko momenata dao Selcima izglednu šansu za preokret.Također situacija koju treba izdvojit sa utakmice je kada je Jurić(Mornar) pred kraj išao u kontru skače sa 6 metara golman od 190 mu stoji na crti a ovaj ga ide lobat.
Već sam pisao u prognozi da će dosta Selačka kratka klupa odredit pobjednika i na momente je zbilja bilo tako no čudi me da od igrača koji su sjedili na klupi prije svih veću šansu nije dobijo S.A. s obzirom da na poziciji desnog krila Rukomet u srcu(koji se totalno zapustio zadnji put sam ga vidio sredinom 9 mj a sad nakon 2 mj čovijek je ne radio na masi nego je počeo sličit na prvaka u jedenju hamburgera ) nije brijirao mogo ga je izrotirat na vanjskog a Antića mlađeg na krilo.
Treneri uglavnom solidno odradili svoje zadatke tokom utakmice se vidilo da obojica teže nadigravanju.Predobro se znaju obije ekipe za neka prevelika iznenađenja.
Vidi cijeli citat
ti si kompa moj malo pobrkao loncice meni se cini,jer ako si mene vidio na tribini,onda ti stvarno trebaju pepeljarke!!
Franc je napisao/la:
El Classico
Kao šta sam i reko sve najave tablice forma kurac palac sve to pada u vodu kad krene tekma.
Opet je završilo jednim golom razlike i bilo je napeto do kraja.
Najprije moram pokudit domaćina(Selce) iako je bilo oko 100 ljudi u dvorani više nego na posljednje 3 utakmice Crikvenice sve skupa.Imam osjećaj da se recesija odrazila i na plakate pa kao da dosta ljudi koje se inače znalo vidit na tribinama nisu došli dal nisu znali ili šta ja ne znam to je pitanje za nekog drugog ne mene.
I tako lutam pogledom po tribinama kad vidim Sarmu na tribinama ? Zbilja čudna situacija da je na tribinama a zapisnik Selčana ima još dosta praznih mjesta.
Na tribinama su bili i članovi navijačke skupine „Dramaljski neredi „ no kako sam već ranije pisao nema više te euforije.
Spustimo se malo niže dole na parket.
Žika s jedne strane,Ive Antić s druge strane no nema najveće legende gdje Franjo???( http://www.youtube.com/watch?
Sudački par mlad i neiskusan da imaju rukometnog znanja ovaj puta nisu baš pokazali no dobro i tako nisu po tom zadatku tu već i ovako siromašne treće ligaše opelješit sa šaku novaca.
Sastavi više-manje očekivano sve osim što taman šta su uhvatili konstantu treninga i utakmica (4 treninga i 1 utakmice)http://www.youtube.
Kreće susret Mornar pokazuje da je dominantniji no nikako da se odvoji na veću razliku i slomi Selce te mirno odradi utakmicu.Obije ekipe igraju na refule Mornar ode na 3, 4 i onda se Selce vraća u meč i spušta ponovno na prihvatljivu razliku taman da bude napeto cijelo vrijeme .
Noćna mora Mornara Ivica Antić u prvih 15 minuta nemoćan (dok na drugoj strani tu i tamo Cara pogađa koja lopta) i trener ga mjenja za drugog Antića.
Rukomet u srcu prilično nervozan tokom čitave utakmice izrazito loš s obzirom da inače zabija dvoznamenkasti broj golova ovdje je ostao na svega 5 golova. uz njega su tri specifične situacije vezane. Kada je Selce stizalo rez u zadnjim minutama utakmica promašio kontru obrana Cara.
Prilikom izvođenja sedmerca s tribina mi se činilo prilično nesportski napuco golmana u glavu(ne znam dal se izvinuo čovijeku) i u posljednjoj obrani mornar ima + 1 i otprilike 25 sekundi do kraja načinio 2 faula i vrijeme je iscurilo.
Kod Selaca iznenadili Poštić koji je solidno odigro i gotovo čitavo vrijeme radio nered u ne organiziranoj obrani Mornara i Gajić koji je totalno nepredvidljiv pa čak i za samog sebe.
Još jedna situacija čudi me da Mornar nije iskoristio to što je poštić imao 2 isključenja već skoro nakon 20 minuta igre.
Kod Mornara u napadačkom dijelu opet je brijirao Dražić kojem se pridružio i Domijan doduše malo prekasno ali na Mornarovu sreću priključio se .Dok je Jelovac imao privatnu utakmicu uglavnom protiv samog sebe je igro, i u nekoliko momenata dao Selcima izglednu šansu za preokret.Također situacija koju treba izdvojit sa utakmice je kada je Jurić(Mornar) pred kraj išao u kontru skače sa 6 metara golman od 190 mu stoji na crti a ovaj ga ide lobat.
Već sam pisao u prognozi da će dosta Selačka kratka klupa odredit pobjednika i na momente je zbilja bilo tako no čudi me da od igrača koji su sjedili na klupi prije svih veću šansu nije dobijo S.A. s obzirom da na poziciji desnog krila Rukomet u srcu(koji se totalno zapustio zadnji put sam ga vidio sredinom 9 mj a sad nakon 2 mj čovijek je ne radio na masi nego je počeo sličit na prvaka u jedenju hamburgera ) nije brijirao mogo ga je izrotirat na vanjskog a Antića mlađeg na krilo.
Treneri uglavnom solidno odradili svoje zadatke tokom utakmice se vidilo da obojica teže nadigravanju.Predobro se znaju obije ekipe za neka prevelika iznenađenja.
Vidi cijeli citat
bravo franc...odličan i detaljan izvještaj!!!!

Veliko pojačanje za Podravku, potpisala francuska reprezentativka
Hrvatski rukometaši neće imati jednostavan posao na Svjetskom prvenstvu, poznati protivnici u skupini
Hrvatski rukometaši osvojili Jarun, rukometašice stigle do bronce
Zagreb i Podravka saznali moguće protivnike u Ligi prvaka i Ligi prvakinja
prognoza 8. kola
kanfanar - vinodol 1 ...još uvijek mi je u glavi njihva domaća pobjeda protiv pećina 52:29
zamet II - buzet II 1 ...zamet doma skoro pa nepobjediv
rovinj - ml.rudar II 1 ...sve ostalo veliko iznenađenje
ogulin - selce 1 ...čista jedinica
pećine - gospić 2 ...oslabljeni pećinjani neće napraviti iznenađenje
mornar - novigrad 1 ...novigrad je kompletan samo doma i to ako
kanfanar - vinodol 1 ...još uvijek mi je u glavi njihva domaća pobjeda protiv pećina 52:29
zamet II - buzet II 1 ...zamet doma skoro pa nepobjediv
rovinj - ml.rudar II 1 ...sve ostalo veliko iznenađenje
ogulin - selce 1 ...čista jedinica
pećine - gospić 2 ...oslabljeni pećinjani neće napraviti iznenađenje
mornar - novigrad 1 ...novigrad je kompletan samo doma i to ako
- Najnovije
- Najčitanije


Zagreb i Podravka saznali moguće protivnike u Ligi prvaka i Ligi prvakinja
1 dan•Liga prvaka

Španjolska u dramatičnoj završnici zaustavila hrvatske rukometašice na pijesku
2 dana•Reprezentacija

Hrvatski rukometaši na pijesku dominantno prošli u drugi krug SP-a
2 dana•Reprezentacija

Kuzmanović se oprostio od Gummersbacha: 'Zauvijek ću pamtiti ove trenutke'
2 dana•Njemački rukomet

Zagreb i Podravka osigurali nastup u EHF Ligi prvaka
5 dana•Liga prvaka

Hrvatski rukometaši osvojili Jarun, rukometašice stigle do bronce
5 dana•Reprezentacija

Luka Lovre Klarica seli u Kielce, HRS mu zahvalio na svemu u dresu Zagreba
11 dana•Hrvatski rukomet

KRONOLOGIJA: Egipat - Iran 1:1 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
7 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Novi Zeland - Belgija 1:5 (Svjetsko prvenstvo, skupina G)
7 sati•Nogomet

Panama - Hrvatska 0:1: Teško izborena pobjeda i veliki korak prema nokaut fazi
3 dana•Nogomet

KRONOLOGIJA: Norveška - Francuska 1:4 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
15 sati•Nogomet

Urugvaj - Španjolska 0:1: Furija potvrdila prvo mjesto, presudila katastrofalna greška Muslere
8 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Urugvaj - Španjolska 0:1 (Svjetsko prvenstvom skupina H)
10 sati•Nogomet

KRONOLOGIJA: Senegal - Irak 5:0 (Svjetsko prvenstvo, skupina I)
15 sati•Nogomet

Egipat - Iran 1:1: Od mirne završnice do ludnice, ipak je završilo remijem
5 sati•Nogomet






