Mali dioničar
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 8.935
12. rujna 2021. u 17:45

Morros im sredio odbrane zato je i dosao iz PSG u Berlin. Moze ova biti zanimljiva sezona za Berlin. Imau sve sta treba golmani, stolbovi u odbrane, krila, bekova.

A sledece sezona stize i Gidsel. Naredne nekoliko godina Bi trebao biti favorita zaedno sa Kiel sta se plasman u liga prvaka tice.

Trenutno boji od Magdeburg i RNL rosteski. Gidsel bi trebao raditi razlika izmedju Berlin i Flensburg. Kiel ipak ispred rosterski ali Berlin ko drugi bar u LP od naredne sezona a mozda i od ova sezona.

[uredio Stefan84 - 12. rujna 2021. u 17:47]
Stefan84
Stefan84
16. rujna 2021. u 20:48

Melsungen vs Berlin 25 - 33

Sa ovakva odbrana bit ce zanimljiva sezona.

markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.165
19. rujna 2021. u 15:46

Kiel razmontirao Flensburg. Zadnji put kad su ih dobili s 10 ili više razlike bilo je 2011. kada su pobijedili 35-21.

"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
Stefan84
Stefan84
19. rujna 2021. u 17:39

HSV Hamburg vs RNL 32 - 27

Johannes Bitter 16 odbrane za Hamburg. Stata za porazu HSV protiv Göppingen u prvo kolo imali su +3 u drugo poluvreme.

22. rujna 2021. u 23:09

Ako rukomet savez Egipat dozvoli dupla posla onda spanjolac Parondo je nov trener Melsungen. Sa Vardara osvoio LP 2019 a izborio polufinale na OI sa Egipat.

Minden vs Berlin 7 - 16 nakon 25 min

Rijeso Minden za 20 minuta. Sa ovakva odbrane ovo su konkurent za titula. Berlin ne o i kako bolji od Flensburg i Magdeburg trenutno.

Top 2 mesta ova sezona nie upitano tako da igrat cu liga prvaka dogodine. Jedino pitanje je samo dali cu biti 1 ili 2 u bundesliga.

Ovakav doba pristup Berlin nisam vodio 10 godine od kada su igra F LP u Cologne. Odlicna kemija ima u ekipu ova sezona.

Gidsel stize sledece sezona tamam za liga prvaku.

[uredio Stefan84 - 23. rujna 2021. u 19:38]
Stefan84
Stefan84
23. rujna 2021. u 20:54

Odmorio i opustio se Berlin u drugo poluvreme. Igrao EL kvale u Polska pred 2 dana mozda malo umorni. Ali ipak rutina za goste. Sledece kolo Berlin protiv Erlangen u kuci onda sedmice pokasno slede derbija Berlin vs Kiel 10.10.2021. U Isto kolo nakon 4 godine se opet igra u nord derbi izmedju HSV Hamburg i Flensburg.