Željan dokazivanja
Pristupio: 29.10.2017.
Poruka: 297
09. srpnja 2021. u 10:28

Vidjet cemo kako ce to izgledati danas protiv vrlo dobre ekipe Francuske. Po meni svijetele tocke su jucer bile golmanice, Mia Brkic i ajde Klara Birtic jer je vecina isla preko nje. Steta sto Buljan u Podravci ne igra napad pa da preuzme odgovornost na sebe kao kapetan ove repke. Lijevo krilo iz Podravke je podbacila skroz, ne znam jel to samo jefan los dan ili se i njoj vraca danak ne igranja. Bravo za pobjedu i danas se treba hrabro suprotstaviti Francuskoj pa sta bude bude ionako je njihova "mec lopta" za prolaz dalje protiv Crne Gore. Sretno cure

[uredio Pajdo98 - 09. srpnja 2021. u 10:29]
rodjo85
rodjo85
Pristupio: 12.07.2019.
Poruka: 177
09. srpnja 2021. u 14:16

Gledam utakmicu i ne vjerujem kako naše igračice nemaju osnovne linije kretanja usvojene. Naš broj
4 odnosno Anja Macan kao lijevi bek stoji 4 metra od out-linije, u krilu srednjem beku, niti jednom
nije pogledala lijevo krilo, gleda samo desno od sebe, nema pas na pivota i igra gotovo cijelu utakmicu... Ne znam jel mora igrati ili?

⚠️ 𝐏𝐨𝐧𝐢š𝐭𝐞𝐧 𝐤𝐨𝐧𝐚č𝐚𝐧 𝐫𝐞𝐳𝐮𝐥𝐭𝐚𝐭 𝐮𝐭𝐚𝐤𝐦𝐢𝐜𝐞 𝐀𝐮𝐬𝐭𝐫𝐢𝐣𝐞 𝐢 𝐇𝐫𝐯𝐚𝐭𝐬𝐤𝐞

ℹ️ Nakon završetka utakmice Austrije i Hrvatske, Austrijski rukometni savez je uputio protest Europskoj rukometnoj federaciji (EHF-u). Protest se odnosi na igračicu Hrvatske Miju Brkić, koja je igrala s dobivena tri isključenja te ujedno i postigla pobjednički pogodak protiv Austrije.

ℹ️ Nakon pregleda video-snimke utakmice, Disciplinska komisija EHF-a je utvrdila da je Mia Brkić dobila tri isključenja u sljedećim minutama: 18:38, 32:07, 47:56. Nakon toga, EHF je donio odluku da se poništava konačan rezultat utakmice te da će se završnih 10 minuta i dvije sekunde utakmice između Austrije i Hrvatske ponovno odigrati, počevši od rezultata 18:19 za Hrvatsku.

ℹ️ Satnica odigravanja bit će poznata uskoro.

whitefox
whitefox
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.04.2013.
Poruka: 2.309
09. srpnja 2021. u 15:32

Respect igracici koja je usla s tri iskljucenja znaci ne zna niti pravila rukometa te stozeru...

až2209
až2209
Poruka: 613
09. srpnja 2021. u 15:38

Danas krive izmjene...sad ovo... jbt da je izbornica sama na klupi...ajde... ali tamo ih je 5... kako je moguce ovo ?

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 24.046
09. srpnja 2021. u 16:28

ovo podsjeca na izbornika juniorske kosarkaske reprezentacije Brajkovica koji je na jednom natjecanju prije nekoliko godina nije znao sustav natjecanja (ako se dobro sjecam radilo se o prenosenju bodova u drugi krug), a igrao mu je Dario Saric u ekipi

a bas bi pobjeda protiv Austrije bila vazna jer bi bilo lakse odigrati ostatak natjecanja kad znaju da ce (valjda) izbjeci zadnje mjesto...mislim da ekipa koja je igrala tako tjesno utakmicu protiv slabasne Austrije nema mjesta u drugom krugu: CG i Francuska idu dalje

[uredio narada108 - 09. srpnja 2021. u 16:38]
Dres
Dres
Pristupio: 11.05.2021.
Poruka: 250
09. srpnja 2021. u 17:00

Sada se vidi na utakmice ne igranje tokom sezone 30-tak utakmica po min 30 min. kada treba uskladiti glavu,srce i noge to se ne može naućiti na pripremama u 20 dana.Izgleda da kordinatori i tehnika to ne vide ili ne žele vidjeti?

Sada me zanima kako će riješiti iz CG Džaferović i srednju vanjsku sve je na Buljan i Brkić dali su dovoljno brze na nogama.?

Sad se postavlja pitanje

1. kako je utakmica nastavljena ako igračica koja je dobila 3 isključenja ( crveni karton ) nije napustila igralište te otišla u min 3 red tribina ili svlačionicu ?

2. koja je uloga na utakmici delegata/nadzornika ako nije da pazi na takve stvari

3. koji je posao i šta treba raditi trener pošto izbornica vodi ekipu ?

09. srpnja 2021. u 23:40

Poštovani gospodine rodjo ( tata od cure koju je očito anja izbacila iz konkurencije)  očito je da ste vi frustrirani i da samo tražite greške i da ne gledate cijelu sliku ekipe i prvenstva. Molio bi vas da izvadite veću svotu iz jastuka jer će jedino tako vaša štićenica doći do toga što vi želite.