Pristupio: 16.01.2019.
Poruka: 1.018
10. srpnja 2021. u 02:34

Danmag je napisao/la:

Poštovani gospodine rodjo ( tata od cure koju je očito anja izbacila iz konkurencije)  očito je da ste vi frustrirani i da samo tražite greške i da ne gledate cijelu sliku ekipe i prvenstva. Molio bi vas da izvadite veću svotu iz jastuka jer će jedino tako vaša štićenica doći do toga što vi želite.

Sportski pozdrav

Vidi cijeli citat

A to Vi kao otac od Anje najbolje znate ? Vaš jastuk je postao "siromašan " ?

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 23.990
10. srpnja 2021. u 12:38

i meni se nakon malo razmisljanja oko incidenta jucer cini vrlo vjerojatnim da je doslo do gafa i sa sudacke strane...ali i na delegatskom stolu....ako je neko mislio nesto, a neki drugi nesto trece, a nasa klupa nesto sasvim cetvrto, npr. da doticna igracica nije dobila iskljucenje nego neko drugi---plus, ako je to bilo vidljivo na nekim ekranima u dvorani (ako ih je uopce bilo)...onda lako moguce da je doslo do dzumbusa....cinjenica da se neko ne brani od zalbe druge strane, ne znaci automaticno da preuzima odgovornost za gresku

10. srpnja 2021. u 13:34

Nadam se da će 10 minuta utakmice suditi isti sudac , za stolom biti iste službene osobe , KATASTROFA

sa ovom pobjedom su si povecale mougucnost opstanka u A natjecanju

zanimljivo da na stranici EHFnema ni rijeci o incidentu, o ponavljanju..postoji formalni play by play  i sluzbeni match report

kao da se je igrala jedna jedina utakmica bez prekida

[uredio narada108 - 11. srpnja 2021. u 15:11]
narada108
narada108
11. srpnja 2021. u 16:11

majko mila kako su ovo preokrenule?? od 9:14 do 22:18 ..Protivnice nam dale 4 gola u 24minute 2.PVa

[uredio narada108 - 11. srpnja 2021. u 16:18]
narada108
narada108
11. srpnja 2021. u 16:29

nemres vjerovati  ...pobjeda 23:21 nasih cura....takvu obranu nisam jos vidio kod juniorskih uzrasta..sad smo u gornjem zdrijebu koji se bori za doigravanje

[uredio narada108 - 11. srpnja 2021. u 16:35]
narada108
narada108
11. srpnja 2021. u 17:27

gledao sam malopre tu spornu utakmicu sa Austrijom...meni nije jasno: ako su nastavilli utakmicu kako jesu...zasto na 18:19 za nase?...sporna situacija je bila na 17:18..cak je Brkic usla 2xputa nakon ovog isklucenja: jednom prije same zavrsnice i zabila gol kad smo lovili zaostatak, plus onaj odlucujuci zadnji za pobjedu....podsjeca na Joe Simunica...Austrija ima razloga za ljutnju..no i samo su ga uprskali, kad su imali +3 raspale su se, onda su im bile 7 igracice na parketu, znaci 2min. igracica manje u najvaznijoj fazi

[uredio narada108 - 11. srpnja 2021. u 17:38]
njamnjam
njamnjam
Pristupio: 31.07.2012.
Poruka: 1.281
11. srpnja 2021. u 17:57

bravo cure gledao prvo poluvrijeme pa si mislio ajde da spuste na -3 i biti ce dobro ali ovo nisam ocekivao!