Eric Delko je napisao/la:
danas još jedna pobjeda nad Francuzima po sistemu po kojima smo ih pobjeđivali zadnjih 4g,dam se kladit da će Karabatić baš danas proigrat,a Omeyer naslagat jedno 50+ obrana
Vidi cijeli citat
Karabatic mozda i proigra, ali Dinart i Gille, jako tesko... to bi vec bilo cudo.
A oni su, cinjenica, uz Omeyera, bili glavna uzdanica vecine francuskih pobjeda nad Hrvatskom.
Ono sto su igrali protiv Slovenaca u obrani je stvarno na nivou amatera. Ja se nadam da je to znak da oni vise ne mogu tako zestoko u obrani... a bez one svoje obrane, nije to to.
E sad, ako odigraju veceras kao prije, onda su svi najebali, ne samo mi. Odose oni opet do zlata, sto bi zaista bilo vise pomalo dosadno.