Johannes Cruijff je napisao/la:
Marko Kopljar je danas odigra odlicno, ja bi volija da on ovo cesce odigra, pa valjda je danas pokaza svima, a sta je jos bitnije sebi, da moze, da je dobar. Samo neka mu ta muda narastu.
Uzasno mi je drago da smo njih dobili, ubila me ona izgubljena u Zagrebu, mrzin njihovu bahatost, ne volin ovog Karabatica koji izigrava dobricu, a smece je i picka. Kako je danas samo Bicanica odvalija.
Inace, ne bi sa letija u euforiju, triba danas proslaviti, sutra odmarat ekipu protiv Mađara i krenit se za Srbe pripremat. To ce biti pakal, domacini su, vjerojatno ce i suci malo pomoc, bit ce jebeno do jaja.
Samo se nadan da cemo ostat na razini, jer ovaj turnir smo dobri, jako dobri.