etno-expert je napisao/la:
Muflon je napisao/la:
svaka čast trenerima ženskih ekipa.samo toliko o tome.
Vidi cijeli citat
Tačno je, muka je to velika, ali sve se to zaboravi kada se uđe u žensku svlačionicu posle utakmice ili treninga ...
Vidi cijeli citat
E, ovo je totalno neistražena tema...a zanimljiva.
Recimo - u slučaju naše ženska repke - što Canjuga napravi kad tekma završi?
Sjedi pred vratima svlačionice dok se komadi tuširaju?
Da li u tom slučaju virne kroz ključaonicu?
Ili lijepo uđe među komade i ležerno raspravlja o tekmi dok se komadi tuširaju?
Mislim...ne znam....to bi netko trebao elaborirati...
Ovo je preznačajna tema da se olako pređe preko nje.
[uredio teklić - 21. siječnja 2012. u 17:20]