dimnjacar je napisao/la:
Kako ne kuzite, Francuzi i Svedi mogu dogovoriti 1 razlike za Svede, Francuzi nista ne gube, a Svedi idu na Dance.
Sad je sve na Poljacima, i mogu li oni Svede iznenaditi.... na nama nije vise nista.
Ja sam 99% siguran da Svedi i Francuzi idu u polufinale.
Ali ako Goluza dobije nogu, onda necu biti nesretan. Jer ovo je stvarno vise bruka i sramota, kako on vodi ove utakmice kad kola krenu nizbrdo... koji kreten, on ne zna TO zvati.
a Francuzi +3 drze sa takvom lezernoscu... ja ne znam.... nevjerojatno nesto
To je pod uvjetom da mi dobijemo Poljake i Ruse.
Sa današnjom igrom i mudima ispod pupka - jako teško.
No, ako debakl znači pedalu za Koffe und kolač, ja neću biti tužan.