I sad priča Saračević (44.min) o borbi za dres sa hrvastkim grbom.
Ajde molim te...o čemu priča? Boli njih za dres i grb. Samo da je u džepu novaca.
Kad počnu nači reporteri, selektori, komentatori o tome kako su naši igrači umorni jer igraju naporna prvenstva. Pa bokte, zar igraju sami? Zar s njima ne igraju Nijemci, Francuzi, Danci, Španjolci, Norvežni? Igraju ista prvenstva. Ali naši su ko crkotine kad počnu ta prvenstva.
Pogledajte sad Francuze....svi više od 30 godina i igraju u istom sastavu već 45 minuta!!!!!!
Eeeeejjjjjj....45 minuta!!!!! A naši umiru već nakon 15 minuta i još ih svi opravdavaju.
Ali bit će da nekima nije samo do novaca....da neki ipak cijene i dres sa grbom