Svaka čast, momci. Ne mogu reći da sam posve uvjeren u domete ove ekipe, ali pokazuju kako imaju sve potrebno za vrh. Ako se riješe amplituda u igri i nastupima, vjerujem kako će nas uveseljavati kao i ekipa '03!
Kontroler je napisao/la:
naklon do bezdana igrqčima i babiću, ovskav ponos nisam godinama osjetio.. bio sam vani na jednoj svirci, nq svieku utječe utqkmicq, nqše kontre ptrlek bog isud, ovo je bilq mqgična noć.. jq jebeno ne mogu vjerovqt, 14 rqzlike pred 15 hiljada jebenih poljaka
Ovo je jebni vrh.. jq nemam šta osim naklonit se d3čkia, ovo je bilo nestvarno u tri pičke mqterine mi dmo u polufialu frqncuizi idu domq u pičku matetinu, nenormqlno.
Vidi cijeli citat
Konti, jel bila dobra svirka?