Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.07.2009.
Poruka: 4.731
20. siječnja 2024. u 18:41

Znaci golmane smo dobili, ostale boljke ostaju: obrana pogotovo na pivotu i kreacija u napadu da se barem pokusa odigrati na krilo ili pivota

Igru a igracem vise ne sjecam se kad smo imali

Mr. Pennypacker
Dokazano ovisan
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 13.308

ARIZIN je napisao/la:

Nisam mislio da može gore od Horvata u napadu, ali je Perkovac to dokazao...Jedina razlika je da ima Mandića i Kuzmanovića koji mogu imati po 7 do 8 obrana na poluvremenu. Da je klasičnih Alilovićevih 5 do 6 obrana na utakmici reprezentacije gubili bi već 6 razlike od Mađara na poluvremenu.

Vidi cijeli citat

Te se ne sjecas 7na6, dva srednja vani i jedino guranje na crtu?

Ovo je super moderno prema tome.

Puna usta domoljublja, a džepovi državne love.
20. siječnja 2024. u 18:43

Sipic ne igra, tko ce zabiti s crte? Slican je bio i Marino Maric.

I inace kad su bili napadacki losiji pivoti poput Muse nije se puno zabijalo.

ARIZIN
ARIZIN
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 14.083

Mr. Pennypacker je napisao/la:

Sjećam se, a ovdje ti rade samo šuteri bez krila i pivota. Ista stvar, jedina je razlika šta imaš sad golmane koji mogu imati 15-ak obrana po utakmici pa imaš bolji rezultat tj. manji minus. Daj isti postotak obrana golmana i dođe ti na isto.

20. siječnja 2024. u 18:44

Prije se samo obrana gledala, birao se recimo prosjecni igrac poput Sebetica na ustrb Martinovica. O cemu mi pricamo?

anunaki
anunaki
Pristupio: 20.01.2011.
Poruka: 1.414
20. siječnja 2024. u 18:45

ALGHAZANTH je napisao/la:

Nikako do izjednačenja, uvijek neka greška u napadu kada je trebalo zabiti.

Razlog lošeg napada je očigledno jer se ništa na tome ne radi, ne možeš imati 3 utakmice za redom gdje sa igračem viška gubiš loptu ili imaš problem napraviti višak...

Naša igra sa igračem više je katastrofalna blago rečeno.

Bitno da su jučer imali slobodan dan, mogli su pokušati uigrati nešto sa igračem više, iako je vjv kasno, ali ponavljanje je majke znanja, oni su ipak ponavljati playstation

...vaja bit čovik...
ZB10
ZB10
Pristupio: 12.06.2022.
Poruka: 3.706

Imam osjećaj ako se samo malo trgnemo da okrećemo ovu utakmicu.

Poruka: 60.551

izgledaju prilično ispuhano, kao da su u glavama već odustali od polufinala, a onda je svejedno da li si peti ili deseti

20. siječnja 2024. u 18:47

Problem je ociti samopouzdanja kod Lucina, on je igrac za 6-7 golova, medjutim ocito ga ne ide. Srna je 50-50, jedan dobar, jedan los potez.

Maras korektan, nedostaju golovi Cindrica i Karacica, recimo slicno kao sto je onaj Fazekas zabio za njih, ali za to nedostaje bolji pivot koji moze napraviti blok.