EHF Euro 2026: Island - Hrvatska 29:30

123
...
171819
...
242526
Brooklyn
Brooklyn
Potencijal za velika djela
Pristupio: 15.07.2016.
Poruka: 3.278
23. siječnja 2026. u 17:14

Slavićev sedmerac i Mareševa dalekometna bazuka su presudili

ARIZIN
ARIZIN
Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 17.378
23. siječnja 2026. u 17:14

Cindrić je očajan...Svaka čast na pasu Raužanu, ali ostatak je jako loše... 

NE-KO
NE-KO
Mali dioničar
Pristupio: 15.02.2014.
Poruka: 6.367
23. siječnja 2026. u 17:14

Znaci u slucaju trokuta vjer pusiona s nase strane

Umjesto barem +3 mi na +1 samo jbg

Čavo Ledeni
Čavo Ledeni
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.12.2025.
Poruka: 692
23. siječnja 2026. u 17:14

Čavo Ledeni je napisao/la:

nisam neki rukometni znalac, ali kad vidim 3,50 na naše, a protivnik nisu Danska ili Francuska, s kaldioničarske strane se jednostavno mora uzet pa probat

Vidi cijeli citat

nemilo kesolovilo štonosekaže

pušač k* Marka Livaje
jednajehrvatska
jednajehrvatska
Željan dokazivanja
Pristupio: 26.04.2025.
Poruka: 444
23. siječnja 2026. u 17:15

Bravo Hrvatska

markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.369
23. siječnja 2026. u 17:15

Bravo dečki. Jako bitna pobjeda.

"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
Hrvatskaaaaa23
Hrvatskaaaaa23
Potencijal za velika djela
Pristupio: 29.07.2025.
Poruka: 1.039
23. siječnja 2026. u 17:15

Kakve gol razlike, ovdje se sve treba dobiti da ideš u polufinale. Ako ne dobiješ ne ideš u polufinale jednostavno a ti krugovi neće se svakako dogoditi

Ciferšlus
Ciferšlus
Potencijal za velika djela
Pristupio: 08.07.2025.
Poruka: 2.074
23. siječnja 2026. u 17:15

Jos Sostaric opominje da je bitno, ali ne ide on solirati 

 

kreten 

 

i samo 1 razlike, Svedi puste na kraju i jebi se Hrvatska

 

ali svaka cast na pobjedi, nisam ocekivao, cestitke igracima odlicna partija

nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.301
23. siječnja 2026. u 17:16

bravo, dobra tekma, nasa najbolja...to je ono kaj sam rekel da nemam pojma di je nas limit ustvari

ono kaj mene brine je da ak island dobije sve do kraja ispadamo

Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
mungoX
mungoX
Potencijal za velika djela
Pristupio: 01.11.2005.
Poruka: 4.539
23. siječnja 2026. u 17:16

mungoX je napisao/la:

Nitko ne zna zasto je maraša drza na klupi?

Vidi cijeli citat


??

cafe un kolač,bitte
123
...
171819
...
242526