Mali dioničar
Pristupio: 10.10.2018.
Poruka: 8.807
28. svibnja 2023. u 22:29

pa kupio ga valda nedavno. ionaka nema flensburg. sudija jednostavno poremetio ritam utakmice i momentum utakmice sa taj 4 isklucuvaje u prvo poluvreme. kada utakmice dobio nov ritam mnogu je tesko vratiti igre ponovo. granollers otvorio odlicno 7 - 9. najverovatno bi bio egal utakmice 60 min  posteno sudenje.

inace ovo evropska liga mozda najglupa liga svih sportova svih vremena. nemci imaju ionaka najbolji rostera u el a jos im ehf da F4. EHF stvarno ne se normalni dan uz dan sve vise sam siguran da ovi ljui zele pobrosati rukometa s mape. Ako zele zanimljiva liga zanimljivi F4 ne mzoes davati nemci da organizira f4. a jos i sudija na svoju strane kao da nebi sve ostalo dovolno.

ljudi, [ojma nema sta ov rade promeni mora da ima u ehf, novi ljudi novi presednik nova uprava.

YosemiteSam
YosemiteSam
Potencijal za velika djela
Pristupio: 24.06.2022.
Poruka: 1.990
28. svibnja 2023. u 22:38

Fuchse zasluženo, monpelje razočarao granolers iznenadio.

Vojvodina - Naerbo 30:23 (15:8)

Ponovo spektakl i krcata hala (preko 2000 ljudi). Doslo i oko 100 norvezana da bodre svoj tim. Sjajno!

Na pocetku 3 vezane odbrane golmana gostiju Christensena i Naerbo vodi 0:2. Vojvodina se stabilizuje,Lučin brani nekoliko suteva i Vojvodin polako preokrece i preuzima vodjstvo, koje stalno raste kao posledica sjajne igre u odbrani koja je potpuno zatvorila bekove Norvezana (mislim da su bekovi Naerba zabili 1. gol tek negde u 45.min)

Prednost Vojvodine raste iz minuta u minut ( 4:2 8 min., 6:4 11.min, 10:4 20 min), do maksinalnih +7 na poluvremenu.

U nastavku, zbog sjajne odbrane Vojvodine, Norvezani su krenuli sa igrom u napadu 7 na 6 (cak i 7 na 5 kad je Vojvodina imala iskkjucenog igraca), ali im ni to nije pomoglo jer je Vojvodina zabijala lake golove na prazan gol (čak se i Lučin upisao u strelce). Maximalnih +9 je bilo vec u 39. min (21:12) a Vojvodina je imala.i zicer za +10 u 50.min (25:16),ali je odlicni golman gostiju Christensen odbranio sut Milica.

Dolazi do pada u igri Vojvodine (sto je ocekivano obzirom na skraceni roster zbog povreda, odnosno na veliki broj utakmica u posl.10 dana) i Naerbo smanjuje na 6 razlike (25:19, 27:21).

Ipak,Vojvodina pre svega zaslugom Tomica, S.Milica i iskusnog Pukhovskog odlazi na +8,a Naerbo ipak uspeva da iakoriati posl.napad i postize gol za konacnih 30:23

Velika pobeda Vojvodine, a da li je razlika dovoljna videcemo za 7 dana (revans u subotu u 13.00 h u Stavangeru).

Kod Vojvodine najbolji klinci Vojvodine Rogan 5, S.Milic 4, i iskusni Pukhouski 4, uz vrlo dobre partije Ocvirka i Radjenovica (po 4). Lučin na golu vrlo dobar (9 odb, 30%), a dvojac na 3 i 4 u odbrani Pusica-Vukovljak - fenomenalni.

Kod gostiju vrlo dobar golman Christensen (10 odb) i odlicna oba krila. Bekovi potpuno zaustavljeni.

Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic

18.NOR 2 ekipi

Prvi 16 drzavi po rankingu u EL imaju po 1 ekipa direkno u skupine. pa tako ako nema Rusija onda prvak Grcka dobie direkno mesto u Skupine.

Ostale ekipi igraju baraz utakmice izmedju sebe samo 1 kolo kvale. 32 ekipi ce igra baraz 16 prolaze u skupine. ukupno 32 ekipi u skupine. znaci 8 ekipi vise nego prosla sezona.

03. lipnja 2023. u 22:51

Čestitke Vojvodini na zasluženoj tituli!

"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird

Čestitke!

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.