Od ovoliko Krke, nakaze jedne, nakaze, nakaze! Ćaća mi se doli guši, sve je napravija za ovu državu. Oni ni prstom da maknu! Ni prstom! (...) Nakaze jedne"

[uredio Stefan84 - 19. rujna 2024. u 16:27]
Raul2000
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 14.849
22. rujna 2024. u 09:58

Jučer Poreč pobjedio 32:26, prvo poluvrijeme 13:13, igralo se gol za gol, Turci su bili dobri u obrani, ali u nastavku je igra u obrani pala te je Poreč zaluženo otišao na +6 pred današnji uzvrat.

Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi. Potapenko_09 heroj, a ne zločinac.
Raul2000
Raul2000
22. rujna 2024. u 21:38

U današnjem uzvratu pobjeda Poreča 29:26. Imali su Turci u prvom poluvremenu u par navrata 3 razlike, ali nisu uspjeli više od toga.

Na odmor se otišlo sa +2 Poreča, a u nastavku je bilo samo odrađivanje posla.

U sljedećem kolu Poreča očekuje dvomeč sa ekipom Londona.

Pearl Jam
Pearl Jam
Pristupio: 10.11.2007.
Poruka: 4.280
22. rujna 2024. u 22:26

Baš me zanima kakvi su ti iz Londona. Neobično mi je da kad čujem da se u Londonu igra rukomet

Vidi cijeli citat

A kakvi ce biti, odlicni... svake godine kad bili u nekom od tih kupova  gubili obije tekme s 20ak razlika..

EHF je smijurija..ovi se ukljucuju u 2. kolu, umjesto da odmah igraju i ispadnu..ima dobrih ekipa i jakih parova i nekih di ce +15 biti obje tekme..

Olimpiacos-Aon Fivers, Runar- CSM, Ohrid-Potaissa i jos par zanimljivih, a metar totalnih missmatcheva..