214215216
Pristupio: 09.04.2019.
Poruka: 2.082
17. studenog 2020. u 20:22

Ali kakvi epski koraci Portea ili tko je bio u tom trenutku na srednjem prije zadnjeg gola. Ali eto...

kev
kev
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2010.
Poruka: 2.597
17. studenog 2020. u 20:29

Znam da nema veze sa rezultatom ali jel postoji sto gore kada nas glupi komentator 4-5 min prije kraja govori kako Šego ima samo jednu obranu u drugom poluvremenu !!! I naravno on u dvije min tri obrane i kraj...

17. studenog 2020. u 21:11

ovi ehf naterao cska da ode u nemacke sa 9 vanjski igraca stramota. a tekma nates celja su odlozio zbog dvojca zarazeni igrace u Nantes.

pa kako je ovo moguce. isto nedavno naterao repka bih da igra bez pola tim.

Ademar vs Metalurg 41 - 32

Svaka cast za IFK pobeda u Francija. CSKA bez klupa i bez najbolji igrac Siroka nie mogla parirati danas. samo 9 vanjski igrace nemoguce je igrati ozbilna odbrana bez rotacije. Vodio na poluvreme nemci, nakon 45 min vodio 5 razlike 28-23 a konecni 37 - 30.

Metalurg ocajni na trenuci gubio i 14 razlike u Spanija.

Stefan84
Stefan84
17. studenog 2020. u 22:30

Nisu nista poslabi od Magdeburg imaju odlicne igrace, ruski, ukrainski, beloruski reprezentativca. a i ovaj Estonac sa iskustvo u bundesliga. ehf je neozbilna organizacije da se ne lazimo. jedne fale 2 igrace se tekma odlozi, drugi fale pola tim se tekma ne odlozi.

Cestitke opet za IFK Kristianstad, Fivers Wien i Trimo.

Metalurg na gostovanje u Leonu putovao - autobusom. 😂

"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird

Tema je AON fivers

27.09. avstrijane porazeni od medvedi. oni nikada nebi ni skupine igroda nie zbog korona. pobedio Benfica na fore sta nisu portugalce utakmica igrao pola godine skors nespremni

17.11. (juče) Avstriski Fivers iz Wienna zabio Francuza cak 37 golova i pobedio protiv Toulouse 37-32 i dokazao da nisu slucajno izbacali Benfica. Steta zbog kiksa protiv Medvedi