Pristupio: 02.12.2003.
Poruka: 547
24. siječnja 2004. u 13:27
Bok svima!

Jučer sam bio u živo u Kopru. Frnacuzi su stvarno strašno jaki a imao sam osečaj, da igraju samo sa 75% posto snage. Srbi su djelovali prilično uspaničeno posle stvarno sjajne francuske obrane, kao da ne znaju šta s loptom, dok je obrana još koliko toliko funkcionisala, primili su samo 23 gola. Poslije su Nijemci razbili Poljake ko kantu, sve jim je ušlo, poigravali su se s njima. Tako smo u poluvremenu radije otišli u veliki šator pored dvorane i tamo gledali prijenos Slovenije i Češke. Organizacija prvenstva je stvarno uzorna, nema nikakvih incidenata, za sve je zbrinuto.
Posle utakmice je nastala fešta sa navijačima Sovencima, Nijemcima, Francuzima, Poljacima, samo Srba nije bilo.
Ne znam, da li su tugovali ili su se opet prerušili u Slovence pa kao takvi slavili našu pobjedu. Inače je bilo ponašanje srpske publike na utakmici vrlo korektno.
Pristupio: 09.05.2003.
Poruka: 687
24. siječnja 2004. u 17:25
Joj kakva ce atmosfera bit danas na utakmici sa dancima!Pridoslo je jos tisucu i po navijaca iz hrvatske!Sad ce ih bit ukupno oko 3600!To znaci da pobjeda nije upitna!

U BOJ, U BOJ ZA NAROD SVOJ
Pristupio: 24.01.2004.
Poruka: 3
24. siječnja 2004. u 18:54
Joj bas gledam Spa - Port na DSF-u i vec se sad ori: U boj, u boj, za narod svoj!

Daj nam bog malo srece i sve ce biti u redu!
Cestitam Slovencima na drugoj pobjedi, svaka cast!
Bog i Hrvati

Za sve koji nemaju HRT 3, na njemackom DSF-u imate prijenos.
Pristupio: 28.11.2003.
Poruka: 46
24. siječnja 2004. u 19:10
svedska - svicarska......... ....cista formalnost svedjana.( nije se drugo ni ocekivalo)
Svidja mi se njihova igra, na svicarce su potrosili manje od pola snage. A na drugoj strani svicarcima je skoro u svakom napadu bila podignuta ruka za pasivu. Na kraju 9 razlike za svede...nisu losi nikako bez obzira na plasman na proslom SP.

Slovencima cestitke za novu pobjedu.

A veceras ce biti ludnica..... daj Boze da se ponovi Portugal.

AJMO HRVATSKA....
Pristupio: 18.09.2002.
Poruka: 8.488
24. siječnja 2004. u 20:15
hebiga,di je dzomba? nasa krila na postoje i danci nas bas na toj poziciji probijaju.
24. siječnja 2004. u 21:34
ajme ajme ajme )) sto mi je balic u zavrsnici pojeo zivce,sola majstore!!!
Poruka: 3
24. siječnja 2004. u 21:38
Bravo nasim deckima, kak sam i rekel, uz malo srece i bozje volje, evo nas na prvom mjestu! Hvala i nasim navijacima na vatrenoj podrsci!

24. siječnja 2004. u 21:58
A zasto svaki put moramo pustit protivnika na 5-6 razlike na pocetku? I zasto ih onda moramo sve vratit u igru u zadnjoj minuti?? Mozda jesam previse oprezan, ali bojim se samo da se ne mozemo ovako guzat do kraja...

No, budimo pozitivni, svaka cast na hladnokrvnosti u zadnjim trenucima i na jos jednoj pobjedi! Jos samo 6 puta i prvaci smo.
I am going to space, and when I come back I have to pick up poodle crap.
Pristupio: 01.05.2003.
Poruka: 6.347
24. siječnja 2004. u 22:01

Balic odigrao najgore poluvreme, Sola is back i to je najvaznije iz ove utakmice.
Sljedecu Balica i Peru ne treba uopce koristiti, a forsirati igru na Dzombu koji nam treba ako zelimo osvojiti zlato.

Blaž je bio fenomenalan danas, cak je i drvo Vori odigrao dobro, a totalno podbacio dynamic duo Balic-Sulic.

Ukoliko odigraju jos jednu ovakvu utakmicu trazit cu naknadu za narusavanje zivcanog sustava.
Pristupio: 18.11.2003.