kad sudije nešto presude nema više rasprave da li je bio ili nije bio gol, jednostavno je to tako u sportu a pogotovo u rukometu da se malo poguraju domaće ekipe mada je u principu suđenje bilo loše na obe strane i Srbija ima svojih primedbi
Utakmicu prelomila sjajana Katarina Tomašević i odlična odbrana Srbije dok smo u napadu bili loše jer nemamo desno krilo kao i kod muškaraca i svi ostavljaju tu stranu i udvajaju Lekić koja ne može da diše od čuvara a bogami je malo i usporila
trebalo bi probati možda sa Popović na krilu što je ona već igrala pošto Krpež i Milošević prave razliku za protivnika
Sad idemo na Crnogorke koje jesu favoriti ali pola ekipe su srpske devojke možda proradi neko krvno zrnce
