igraju ispred 10.000 svoi navivaca u malmo, jos su i nihovi fanova kupio pola karte za sledece skupine. ako nista drugi bi igrao za svoi fanova. hansen je skoro plakao nakon tekma okoliko mu si vidio facu. tekm bila skros borbena.
ovo ep mozno se preoriti u blamaza za organizatora, nisu trebao prodavati karta za sledece faze pred ep nego pustiti tauj karte nakon prva skupine
danci drzi pola karta a sta ako necu igrati sledece faza? kako ce svede i ostale kupiti taj karte
napravio ehf i saveze svedska blamaza danca sugavi kupio taj karte pred pola godine
[uredio Stefan84 - 13. siječnja 2020. u 23:38]
Heja Sverige https://www.youtube.com/watch?v=KLEPJy2Ldyk&list=RDKLEPJy2Ldyk&start_radio=1