Meni je osobno drago što su se Goluža i Blažićko vratili.
Guluža,pod uvjetom da ja u formi, nam može dobro poslužiti u obrani, da se odmori Balić i kod pucanja sedmeraca kad zakaže Džomba, jer smo iz prošlogodišnjeg svjetskog kupa vidjeli da svi ostali sedmerce pucaju katastrofalno.
Možda Blažićko i nije bolji vratar od Martinovića, ali iskusniji svakako je, i zato je bolje da je njega pozvao, samo se nadam da će Šola i dalje ovako dobro braniti pa brige nema.
P.S. Čitala sam na netu da je Šola potpisao za Zagreb za sljedeću sezonu, te da Zagreb ima ambiciju kupiti Balića i da bi se vratiti željeli i Džomba i Valčić. Da li netko zna da li je išta od ovoga istina ili su to opet samo pusta naklapanja.Thanks!