Evo upravo gledam Lackovića kako igra ligu prvaka protiv Koldinga BAŠ JE OZLIJEĐEN HA HA
Sulić igra protiv Montpelliera
Špoljarić protiv Grosswallstadta
Svi igraju dobro
Ali kod nas moraju igrati Kopljar koji je ozlijeđen i totalno van forme , Pešić koji brani vrlo malo u Zagrebu, Gojun (Golužin igrač) i Marić koji u obrani protiv kvalitetnih igrača nema što tražiti.
Za Marića i Pešića možemo reći da su mladi i perspektivni ali za Kopljara i Gojuna i ne baš.
Trebalo je dati priliku Markotiću i Šunjiću.
ZNA SE TKO SASTAVLJA SPISAK DEBELI PRASAC, A ONDA GA KAFFE UND KOLAČ PROČITA
Najžalosnije je to da ćemo bez obzira na sve protiv Španjolaca jednu dobiti a drugu izgubiti i opet će to biti uspjeh.