klompa90 je napisao/la:
sam vam ja rekao da ce spusiti i porec i nexe...ma dno dna!
JAD I BIJEDA HRV RUKOMETA SE NASTAVLJA
Vidi cijeli citat
Kada si bio tako siguran da će NEXE ispasti sigurno si se iznenadio što su se dečki do zadnje sekunde držali i ispali u nekim čudnim okolnostima !!! Ta "jad i bijeda" u zadnje tri sezone dva puta ispada u zadnjim sekundama od klubova kao što su Magdeburg i Ademar Leon bez obzira što to nisu više klubovi kao što su nekada bili ipak su veliki klubovi...što bi Dinamo i Hajduk dali da se do zadnje minute bore za prolaz protiv Werdera ili Seville...svaka čast dečkima jer doista su odigrali dobro bar u Našicama i što je važnije bio je to rukomet zbog kojeg se dolazi na tekme...