horvatovac je napisao/la:
B-var je napisao/la:
To nije ni igra. To je jedno veliko ništa.
Ali nadajmo se da se samo radi u neuigranosti.
Međutim, pitanje je kad će se te cure stići uigrati?
Međutim, dva boda su ipak dva boda. Sretno u nedjelju
Vidi cijeli citat
da li po tebi išta valja u hr rukometu?
Vidi cijeli citat
Valja.
Trenutno ozračje u ženskoj repki.
Nito ih ne dira, nikoga ne zanimaju i Šoštarić je konačno napravio ono što se trebalo odavno napraviti. Pomladio repku i dao priliku mladim curama.
Želim im sve najbolje sutra i da se kvalificiraju na EP. Lošije od naših umišljenih "zvijezda" na zadnjem EP ne mogu biti.
Eto, vidiš da nešto ipak valja. Valja onaj dio rukometa koji ne zanima Gopca i dio u koji se ne petlja (1 HRL sjever i jug i ženska repka)