Hrvatska ženska reprezentacija

rukometas113
rukometas113
Željan dokazivanja
Pristupio: 20.09.2013.
Poruka: 366
21. rujna 2017. u 11:22
Nikolina Zadravec standardna u prosloj sezoni u Podravci, na svakom okupljanju reprezentacije a sad je nema nigdje, zna tko di je?
nikoništ
nikoništ
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 17.023
21. rujna 2017. u 11:48
Uvaženi kolega, nije u Podravci i vjerojatno nije na "radaru" nevidim drugi razlog
Znamdaklepostojim
Znamdaklepostojim
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.08.2017.
Poruka: 352
21. rujna 2017. u 17:58

Zadravec potpisala za Švedski Kristianstad.

[uredio Znamdaklepostojim - 21. rujna 2017. u 18:02]
B-var
B-var
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.10.2012.
Poruka: 3.210
23. rujna 2017. u 11:44
Nitko ne komentira popis igračica novog izbornika?

Osobno sam malo razočaran pozivanjem "starijih" djevojaka. Mogao je komotno bez te 2-3 starije i nitko mu ne bi zamjerio. Ovako si opet radi balast prošlih vremena. Tim više što ima dovoljno mlađih koje mogu zamijeniti te starije na njihovim pozicijama.
Da se razumijemo, nemam ništa protiv tih "starih", naprotiv, ali mislim da bi Šoštariću bilo pametnije da je napravio radikalan rez. Ovako će mu se uvijek naći netko tko će mu tražiti "dlaku u jajetu", a to će biti te starije cure.

Sjećam se samo vremena kad je Mrđen, prije nego je postao izbornik, stalno pričao kako Canjuga radi grešku što zove stare cure. I onda došao Mrđen na mjesto izbornika i nastavio zvati cure koje je zvao i Canjuga.

I još se jedino nadam da su Petika i Trajkovski bili "uvjet" sponzora, a ne izbor novog izbornika.

Sretno u daljnjim kvalifikacijama
nikoništ
nikoništ
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 17.023
23. rujna 2017. u 14:27
Uvaženi kolega, i jedno i drugo.
nikoništ
nikoništ
Dokazano ovisan
Pristupio: 06.06.2013.
Poruka: 17.023
27. rujna 2017. u 22:18
Pišu se 2 boda. Igra, j...š takvu igru.
B-var
B-var
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.10.2012.
Poruka: 3.210
28. rujna 2017. u 01:08
To nije ni igra. To je jedno veliko ništa.
Ali nadajmo se da se samo radi u neuigranosti.
Međutim, pitanje je kad će se te cure stići uigrati?

Međutim, dva boda su ipak dva boda. Sretno u nedjelju
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 29.09.2017.
Poruka: 20
29. rujna 2017. u 14:44
B-var je napisao/la:
To nije ni igra. To je jedno veliko ništa.
Ali nadajmo se da se samo radi u neuigranosti.
Međutim, pitanje je kad će se te cure stići uigrati?

Međutim, dva boda su ipak dva boda. Sretno u nedjelju
Vidi cijeli citat


da li po tebi išta valja u hr rukometu?
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.302
31. svibnja 2018. u 17:21
zadnji post: 29. rujna....a Hrvati kao rukometna velesila .....Nase cure lakse disu zbog vrlo uvjerljive protiv Svicarske, izravnih rivala za 2. mjesto u grupi. Sa pobjedom protiv Ukraine u Vukovaru sve je rijeseno, dosta bi bio i bod, ako Svicarke ne pobjedu Norvesku u gostima. No,bas su te Ukrajinke nas dobile u prvom susretu...a to je njiova jedin apobjeda u grupi....dakle nema opustanja..pali turbo ... i gazi!
[uredio narada108 - 31. svibnja 2018. u 17:23]
B-var
B-var
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.10.2012.
Poruka: 3.210
01. lipnja 2018. u 22:42

horvatovac je napisao/la:
B-var je napisao/la:
To nije ni igra. To je jedno veliko ništa.
Ali nadajmo se da se samo radi u neuigranosti.
Međutim, pitanje je kad će se te cure stići uigrati?

Međutim, dva boda su ipak dva boda. Sretno u nedjelju
Vidi cijeli citat


da li po tebi išta valja u hr rukometu?
Vidi cijeli citat


Valja.

Trenutno ozračje u ženskoj repki.

Nito ih ne dira, nikoga ne zanimaju i Šoštarić je konačno napravio ono što se trebalo odavno napraviti. Pomladio repku i dao priliku mladim curama.

Želim im sve najbolje sutra i da se kvalificiraju na EP. Lošije od naših umišljenih "zvijezda" na zadnjem EP ne mogu biti.

Eto, vidiš da nešto ipak valja.  Valja onaj dio rukometa koji ne zanima Gopca i dio u koji se ne petlja (1 HRL sjever i jug i ženska repka)