markoli je napisao/la:
gelo85 je napisao/la:
Ocito u HRS smatraju da dotićne osobe rade dobro svoj posao.HRS ima svoj budžet,ogranicena sredstva,
za muški pogon se odvaja koliko treba,za ženski nažalost što ostane.Cijela repka je predana Podravci,imaju izbornika,imaju direktoricu,imaju reklamu na dresu.Očito je da ženski rukomet nikoga drugoga ne zanima,pa su se okrenuli najjeftinijim mogućim rješenjima.
Vidi cijeli citat
Žene su dosta godina imale isti tretman kao i dečki, što financijski, organizacijski itd., ali mislim da je kroničan nedostatak rezultata utjecao na ovo boldano. Što je i opravdano kada malo pogledaš što je muška reprezentacija sve napravila u zadnjih 15 godina.
Vidi cijeli citat
Kao prvo, žene nisu NIKAD imale tretman kao i dečki. Niti su imale, niti će imati. To ne bi čak ni ovi iz HRS.a rekli
Da muški imaju rezultate i da ih se opravdano bolje tretira još i stoji, ali po toj logici ne treba više ništa ulagati u ženski rukomet jer nema rezultata.
Ali ako već ne daju lovu onda neka naprave kadrovske promjene oko ženske repke. Oko njih ljudi koji pojma nemaju o ženskom rukometu. I tako već godinama.
Ako se muški rukomet vrti, na ovaj ili onaj način, oko Zagreba, onda neka se ženski vrti oko Podravke. Da, jesu izbornik i direktorica iz Podravke, ali oni u vrhu (koordinatori) nisu. Što su Bojička i Matijašević, a prije njega Dunato napravili za ženski rukomet? Veliko ništa.