dimnjacar je napisao/la:
Kod normalnog trenera bi na desnom vanjskom igrao Buntic, pa kad ga stane sut, uvedi Vukovica, Duvnjaka, bilo koga, ko zna puknuti po golu.
Sta vrijedi Kopljaru 1-2 gola, kad sjebe minimum desetak akcija, ispada mu lopta, i slicno.
Da ne govorim koliko je u obrani truba, mada dovoljno je vidjeti da on stoji na jebenim petama, pa da skuzis da taj decko nema nikakvu koordinaciju pokreta, kako neko moze igrati kvalitetnu obranu na petama? nema sanse
On se spusta dole, umjesto da koristi visinu, koja mu je jedini argument.
Dimjnačar - inače skroz dijelim tvoje mišljenje o Kopljaru - samo ga ne mogu zamisliti da se
"spušta dolje a da je na petama". To je dosta teško izvesti mislim...