eto, bivši su pobijedili sadašnji Vidovec 3 ili 4 razlike na kraju... čak niti Medo nije kriv za poraz ali je jako iritirao , naravno, vidovečku publiku... do 50 minute egal utakmica... mini preokret počeo kad je shvaćeno da samo bivši igrači Vidovca mogu forsirati obranu protiv suigrača ( početak II poluvremena ) i kad je Vidaček proigrao... dečkima iz novog kluba Vidovec svaka čast ... većina iz 1 petorke može igrati najkvalitetnije rangove u Hrvatskoj, naravno u punom treningu... a Varaždin, tvrda obrana i bezobrazna u Vidovcu , napad pretežno zavisi o pojedinačnoj volji pojedinaca... ak ide dobro Ok, a ak ne drži gaće... krila u Vidovcu nisu kusala loptu
[uredio rafael-ark - 12. siječnja 2014. u 05:43]