Portugal vec par generacija ima sjajne igrace, cini mi se da je i ova dobra. Dobro su se drzali.

Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.202
13. kolovoza 2021. u 13:51

Neralić je imao ozljedu početkom godine čega ga nije bilo zadnji dio sezone, a i Lisac iza sebe ima odličnu sezonu u Premijerki.

Bitna pobjeda, ali moramo više rotirati, nećemo moći svaku tekmu 50 minuta s prvom postavom.

[uredio markoli - 13. kolovoza 2021. u 16:39]
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird

13. kolovoza 2021. u 20:56

Portugalci pobijedili francuze, odlicno izgledaju cini se jos jedna sjajna generacija. Portugal postaje ime na rukometnoj karti.

narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 24.696
13. kolovoza 2021. u 21:09

ko su ovi scoreri na utakmici ....oni idu pokazati score 30 sekundi nakon gola....nakon zavrsetka 1.Pv-a stoji na ekranu 14:17....i onda u tren oka , vec u pauzi, poprave na 14:19...pa ne mozes tako pratiti utakmicu

[uredio narada108 - 13. kolovoza 2021. u 21:15]
njamnjam
njamnjam
13. kolovoza 2021. u 21:11

narada108 je napisao/la:

ko su ovi scoreri na utakmici ....oni idu pokazati score 30 sekundi nakon gola....nakon zavrsetka 1.Pv-a stoji na ekranu 14:17....i onda u tren oka , vec u pauzi poprave na 14:19...pa ne mozes tako pratiti utakmicu

13. kolovoza 2021. u 21:31

izgleda je isti covjek zaduzen i za upisivanje golova na streamu, kasni preko minutu