Celtics2607
Celtics2607
Poruka: 52
20. kolovoza 2021. u 19:01

8 minuta do kraja Njemci vodili +5. Idućih 5 minuta španjolci serijom 6:1 stižu do izjednačenja. Njemci 30sekundi do kraja zabijaju penal za +1, Španjolci ne iskorištavaju napad.

Vidi cijeli citat

"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird

20. kolovoza 2021. u 20:38

Odlično otvaranje, kasnije smo ostali bez rješenja u napadu, a mali Janc zabio par golova za priključak i to je to. Bolji smo, ali bez kreativnijeg napada bit će jako teško.

Celtics2607
Celtics2607
Poruka: 52
20. kolovoza 2021. u 20:39

Dobra utakmica! Čvrsta obrana. Je li Grubišić ozlijeđen? Suđenje odlično. Vidim da se Slovenci bune , pogotovo na onaj penal, pa malo objašnjenje za njih ako ih ima ovdje: Probijanje se sudi jedino ako je to napadaču prvi kontakt s obranom. U onom slučaju je obrambeni igrač Slovenije gurnuo Hršaka na svog obrambenog, znači probijanja nema. Igrač je pao u prostor i tako umeo našeg napadača pri šutu s krila- penal ko SUZA.