a jel ti pratis martinovica?!?!?!?!
martinovic dok je igrao u brodomerkuru pokazivao vise nego blazicko sada.
na nasu obranu ne trebaju nam golmani letaci ala blazicko(koji obrane dobro svaku 5 utakmicu ,a ostale katastrofalno) nego stabilni golmani koji ce pokupit ono sto moraju.
zato je sola prvi,a martinovic bi mogo postat drugi.
sa svojom masom i reakcijama sigurno je bolji od blazicka.
goluza je zasluzio pemziju vec u tunisu, dok vukovic otkad je bio na onoj veceri sa ecclestonima misli samo kako ce ujebat sta.
kako je neko rekao jedna utakmica protiv flensburga ne znaci nista.
inace ,da se ne bi krivo shvatilo, ja nisam navijac zagreba i mogu slobodno rec da mi se likovi kao gobac gade.
[uredio khaderach]