Što se tiče Ivana Balića, pomislili smo da je izbornik razgovarao sa čelnicima CO Zagreba, koje očekuju teške utakmice četvrtfinala Lige prvaka sa Kielom, o tome da se Ivano oslobodi ove akcije. Međutim, u klubu kažu da nikakvog razgovora i dogovora s Červarom nije bilo.
- Izbor od 16 igrača je isključivo Červarov izbor. Da se nas pitalo mi bi navijali da što manje naših igrača ide u Slovačku i u Osijek. Valjda izbornik misli da bez Balića može ravnopravno igrati sa Slovacima, a izbornik sigurno želi isprobati i neke mlađe igrače - rekao je Bartol Kaleb, direktor CO-a.
Lud hebe zbunjenog, nisu normalni svi skupa, upropastit će do kraja i ovo malo što valja.

[uredio Moira - 11. ožujka 2009. u 20:36]