[QUOTE] što kažu i rukometni stručnjaci (ne samo ja) da su dvojica debelo ispred njega, juanin garcia (po meni najbolji na svijetu, bio u idealnoj sedmorki u tunisu-stvarno slabo pamćenje imaš) zatim lars christiansen, a po meni možda i kretzchmar, kallman
Vidi cijeli citat
Garcia je u svakom slucaju najbolje lijevo krilo svijeta, Christiansen je tu negdje, nijanse odlucuju.
Kretzchmar vec polako stagnira ali u najboljim igrackim godinama bio je mozda i najbolji na svojoj poziciji.
Ovaj Rus-Slovenac je blizu po kvaliteti, ali nikako ne i najbolji. Garcia mozda ima prednost jer ipak igra za Spanjolsku, ipak je to bolja reprezentacija od Rusije, pa je i "vise na ocima" obicnim gledateljima i ljubiteljima rukometa.