Liga prvaka 2011/12

123
...
99100101
...
170171172
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.09.2011.
Poruka: 4.250
18. ožujka 2012. u 18:38
ali opet po 9 golova u 1. i 2. pol. je malo za ovaj zg
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.09.2011.
Poruka: 4.250
18. ožujka 2012. u 18:40
Lionel Mandrake je napisao/la:
Dobar rezultat za Zagreb, ovo bi se trebalo proći bez problema.

Štrlek hladnokrvni ubojica sa 157234562 rješenja u rukama, Marić napadački isto odličan, Balić dobar ovo malo vremena što je igrao, Šego solidan (u prvom odličan, u drugom ga nigdje)... ostatak mora puno bolje.
Vidi cijeli citat



nisam sad 100% siguran ali onu nasu zadnju loptu je maric izgubio kad je pimplo na postavljenu obranu?

kazem nisam 100% siguran ali mislim da je bio on
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.09.2004.
Poruka: 5.277
18. ožujka 2012. u 18:44
Istina presporo su igrali danas ali mora se rec i suci su Metalurgu dopustali napade ko Srbiji na EP.
A i stil igre im je bio slican.

Da jos nesto drugo dodam.
Sada se vidi da Lino Cervar uopce nije takav genijalni trener kakav ga puno ljudi smatraju.
Kod Hevatske repke je to prolazilo radi fenomenalnih individualaca ali ovdje se vidi da kod njegovih momcadi malo toga je uigrano.
Sve na neki ho-ruk i improvizaciju pojedinog igraca.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
18. ožujka 2012. u 18:48
BBB Forever je napisao/la:

Sada se vidi da Lino Cervar uopce nije takav genijalni trener kakav ga puno ljudi smatraju.
Kod Hevatske repke je to prolazilo radi fenomenalnih individualaca ali ovdje se vidi da kod njegovih momcadi malo toga je uigrano.
Sve na neki ho-ruk i improvizaciju pojedinog igraca.
Vidi cijeli citat


Budimo realni, da je Cervar genije, trenirao bi neki Kiel, Barcelonu, Ciudad Real ili bar Veszprem, Montpellier, Ademar Leon, nekada u karijeri.

Skopje
Skopje
Mali dioničar
Pristupio: 14.03.2010.
Poruka: 5.709
18. ožujka 2012. u 18:53
Inace imao je Sitel i HD.........iz EHF su im tako naredili........
Zagreb bi trebao proci,ali ne vjerujem da ce se Metalurg bas lako pasti u Zagrebu.Oni jesu domacinska ekipa,ali nije bas Zagreb neko gostovanje.Budimo realni.......Zagreb i jaka atmosfera u bilo kojem sportu vec godinama ne idu zajedno.
Suci sudili malo domacinski........
Kopljar podsjeca na stare dane,J. Valcic totalno bezkorisan.Strlek je pravio budalu od Stanica.Jedini koji je to uspio u zadnjih 6-7 mjeseci.
Uglavnom dobar rezultat prije uzvrata u Zagrebu.......nadam se da ce Zagreb proci u 1/4 finalu :D

p.s VRATITE NAM BASTIONA !!!!!
Ne zelim da se hvalim sam sebe nie moj stil, ali ipak. Ja sam jedan od najveci rukomet expert/analiticar u atmosveri. Pratim 15 evropski ligi a 5 pratim detaljirano. ---- by Bastion. (Stefan84)
Willy Wonka
Willy Wonka
Moderator
Pristupio: 04.09.2011.
Poruka: 6.749
18. ožujka 2012. u 18:54
dimnjacar je napisao/la:
BBB Forever je napisao/la:

Sada se vidi da Lino Cervar uopce nije takav genijalni trener kakav ga puno ljudi smatraju.
Kod Hevatske repke je to prolazilo radi fenomenalnih individualaca ali ovdje se vidi da kod njegovih momcadi malo toga je uigrano.
Sve na neki ho-ruk i improvizaciju pojedinog igraca.
Vidi cijeli citat


Budimo realni, da je Cervar genije, trenirao bi neki Kiel, Barcelonu, Ciudad Real ili bar Veszprem, Montpellier, Ademar Leon, nekada u karijeri.

Vidi cijeli citat

Červar je vrhunski motivator. Ništa više od toga. Isto kao i Ćiro.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.09.2011.
Poruka: 4.250
18. ožujka 2012. u 19:02
dimnjacar je napisao/la:
BBB Forever je napisao/la:

Sada se vidi da Lino Cervar uopce nije takav genijalni trener kakav ga puno ljudi smatraju.
Kod Hevatske repke je to prolazilo radi fenomenalnih individualaca aliovdje se vidi da kod njegovih momcadi malo toga je uigrano.
Sve na neki ho-ruk i improvizaciju pojedinog igraca.
Vidi cijeli citat


Budimo realni, da je Cervar genije, trenirao bi neki Kiel, Barcelonu, Ciudad Real ili bar Veszprem, Montpellier, Ademar Leon, nekada u karijeri.

Vidi cijeli citat



nemoj da ti citiram jedno strucno misljenje od jedne jako strucne osobe u vezi cervara
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.369
18. ožujka 2012. u 19:22
dimnjacar je napisao/la:
BBB Forever je napisao/la:

Sada se vidi da Lino Cervar uopce nije takav genijalni trener kakav ga puno ljudi smatraju.
Kod Hevatske repke je to prolazilo radi fenomenalnih individualaca ali ovdje se vidi da kod njegovih momcadi malo toga je uigrano.
Sve na neki ho-ruk i improvizaciju pojedinog igraca.
Vidi cijeli citat


Budimo realni, da je Cervar genije, trenirao bi neki Kiel, Barcelonu, Ciudad Real ili bar Veszprem, Montpellier, Ademar Leon, nekada u karijeri.

Vidi cijeli citat


on je genije za pripremu utakmice i analizu prije utakmice.. u igri se zna pogubiti... ali je svakako dobar motivator i čovjek ima rezultate iza sebe... mislim da našoj reprezentaciji (u červarovom mandatu) ne bi pasao izbornik sa prevelikim autoritetom...
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
18. ožujka 2012. u 19:24
GSG 9 je napisao/la:
dimnjacar je napisao/la:
BBB Forever je napisao/la:

Sada se vidi da Lino Cervar uopce nije takav genijalni trener kakav ga puno ljudi smatraju.
Kod Hevatske repke je to prolazilo radi fenomenalnih individualaca aliovdje se vidi da kod njegovih momcadi malo toga je uigrano.
Sve na neki ho-ruk i improvizaciju pojedinog igraca.
Vidi cijeli citat


Budimo realni, da je Cervar genije, trenirao bi neki Kiel, Barcelonu, Ciudad Real ili bar Veszprem, Montpellier, Ademar Leon, nekada u karijeri.

Vidi cijeli citat



nemoj da ti citiram jedno strucno misljenje od jedne jako strucne osobe u vezi cervara
Vidi cijeli citat


Pozdravi Vladu

Ma dobar je Cervar, ali da je nekakav genijalac, nije brate. Otimali bi se za njega veliki klubovi, nebi mu vrhunac na klupskom planu bio Metalurg.

Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
18. ožujka 2012. u 19:30
dimnjacar je napisao/la:
Samo sam upalio Zagreb, vidim Kopljarev klasicni stupidni potez (faul u napadu) i ugasio.
Vidi cijeli citat


dimnjacar je napisao/la:
Upalio opet, i Joso vodi igru
Vidi cijeli citat


dimnjacar je napisao/la:
Lete lopte u aut, dosta gledanja.
Vidi cijeli citat


dimnjacar je napisao/la:
Jel sad Metalurg sve sto pukne, udje u gol?

Pratim samo na livescore pa pitam.

Vidi cijeli citat


Joj dimnjače, al ga kenjaš.. kladim se u lijevo hotspurovo jaje i u bokinu picu da si gledal cijelu tekmu
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
123
...
99100101
...
170171172
  • Najnovije
  • Najčitanije