Liga prvaka 2011/12

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
18. ožujka 2012. u 19:57
Nisam, Tita mi  samo ponekad palio. I to uglavnom kad su Makedonci igrali, Joso razigravao a Kopljar promasivao

Gledat cu snimku

Gledao sam HSV i Lisice do kraja i nisam se pokajao, bar rukomet koji na nesto lici.
Pijanec
Pijanec
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.06.2007.
Poruka: 448
18. ožujka 2012. u 20:04
BBB Forever je napisao/la:


Da jos nesto drugo dodam.
Sada se vidi da Lino Cervar uopce nije takav genijalni trener kakav ga puno ljudi smatraju.
Kod Hevatske repke je to prolazilo radi fenomenalnih individualaca ali ovdje se vidi da kod njegovih momcadi malo toga je uigrano.
Sve na neki ho-ruk i improvizaciju pojedinog igraca.
Vidi cijeli citat

Pa covjek je pobjedio Zagreba sa jednom ipak limitiranom ekipom.

I ne moze se reci da se ne vidi njegov rukopis u igri Metalurga. Slozio je ekipu koja igra cvrstu obranu, prakticki svakog protivnika svedu na 20ak golova....

Ne kazem da je najbolji trener na svijetu, ali ne treba ga pljuvati pod svaku cijenu.

Josip321
Josip321
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.01.2009.
Poruka: 751
18. ožujka 2012. u 20:16
Dobar rezultat s obzirom na T. Valčić-Balić-Kopljar=1 gol.
Ako vanjska linija bude bolja u Zagrebu, a mislim da ne može biti ovako nepotentna dvije utakmice za redom, onda će to Zagreb proći bez velikih bez neke velike muke. ne lako i bez borbe ali mislim da bi moglo biti oko 4 gola razlike.
volim rukomet!
M-G
M-G
Mali dioničar
Pristupio: 25.04.2010.
Poruka: 6.769
18. ožujka 2012. u 20:45
kielce-cimos musa dobar i u obrani i u napadu...bogunović pomalo šuterski trenig, a szmal mu sve skida ili ga musa blokira...
IZNAD SVIH!!! HRVATSKA!!!!
M-G
M-G
Mali dioničar
Pristupio: 25.04.2010.
Poruka: 6.769
18. ožujka 2012. u 20:52
eto krenuo i buntić...2 gola za redom...
IZNAD SVIH!!! HRVATSKA!!!!
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.332
18. ožujka 2012. u 21:01
dimnjacar je napisao/la:
GSG 9 je napisao/la:
dimnjacar je napisao/la:
Nemojte se svadjati, sacekajte Bastiona!
Vidi cijeli citat



ma daj dimni ko se svadja nego ovaj pacient me iz dana u dan gnjavi kao tebe jedna osba iz NY

jebote napisem da je slika na HRT kurac od ovce, sramota jebote i on se javi i mene pita kakve veze HRT ima sa slikom... kad se sjetim slike na EP u srbiji i pratis utakmicu na HRT i prebacis na njemacki sport1 nemas rijeci da opises razliku i onda se javi ovaj i mene tu proziva
Vidi cijeli citat


Mozda nik misli da su za kvalitetu slike odgovorni makedonci, iskreno i sam bih to prvo pomislio.

Ali ocito nisu
Vidi cijeli citat


za sliku su prvenstevno krivi makedonci, a tek onda htv...ja sam prvi koji bude pljuval htv i njihovu prevaru oko najebavanja nacije da kupuje mpeg2 dekodere, ali mozes ti imati vrhunsku opremu koja ti bas nis ne znaci ako dobijas los signal...

Kaj se tice srpskog EP-a, mislim da su nijemci imali svoju opremu tamo....


Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
18. ožujka 2012. u 21:02
Gledas Buntica, Nincevica i posebno ovog giganta Musu, i pitas se u pm ko nama vodi reprezentaciju
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.332
18. ožujka 2012. u 21:25
dimnjacar je napisao/la:
Gledas Buntica, Nincevica i posebno ovog giganta Musu, i pitas se u pm ko nama vodi reprezentaciju
Vidi cijeli citat


....sve po zaslugama (pripadnosti...stranackoj, jel)
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.01.2005.
Poruka: 42.430
18. ožujka 2012. u 21:33
Kielce je samo sebe pobijedilo ovu utakmicu, bez ikakvog razloga su poceli srljati i praviti milijun tehnickih, Slovenci samo kontriraju i zabijaju.

Nije jos gotovo, ali prednost Kopra raste. Napravili im 5-0 samo kontra, kontra
Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.651
18. ožujka 2012. u 21:39
zagreb s vanjskom linijom t.valčić,j.valčić,kopljar je ostvario odličan rezultat..

pa pogledajte zagrebovu momčad..danas sam se baš zamislio..ko t usve igra.uvidiš da sve o ivanu ovisi..onaj j.valčić je 1. srednji vanjski (mislim započima utakmicu)..

metalurgu domaćinsko suđenje.imali su sedmeraca ko govana
  • Najnovije
  • Najčitanije