Liga prvaka 2011/12

Cholo
Cholo
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 13.01.2011.
Poruka: 33.632
27. ožujka 2012. u 17:13
zagreb ima onoliko šanse da pobjedi koliko to izviđač ima u petak protiv spomenutog kluba....neki kažu ako slučajno pobjedi u zagrebu.ali kiel kod kuće sve ubija.ja se sam onadam ne prevelikom porazu.znam da ovo nije lijepo razmišljanje,ali to je realnosti.s braćom valčić na vanjskim pozicijama protiv jednog kiela nemaš šta tražit.
M-G
M-G
Mali dioničar
Pristupio: 25.04.2010.
Poruka: 6.769
27. ožujka 2012. u 17:18
-ZAGREB- je napisao/la:
M-G je napisao/la:
lac ne vjerujem da bi se vratio u zagreb nakon svih onih sranja koja je imao... zrnić? teško...špoljarić isto ne vjerujem baš da bi otišao iz berlina...svatko tko ode iz zagreba u pravilu se ne vraća...
Vidi cijeli citat


kad malo zašuškaš s novcima mnogi bi se vratili...
Vidi cijeli citat

bili bi glupi kad bi se dali opet namagarčit...
IZNAD SVIH!!! HRVATSKA!!!!
Dejan NS
Dejan NS
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 26.01.2005.
Poruka: 24.463
27. ožujka 2012. u 18:09
dashiki je napisao/la:
Prolazi Zagreb sa 2 pobjede!
Vidi cijeli citat

Ako ne, seces "organcice"?
[uredio Dejan NS - 27. ožujka 2012. u 18:09]
Ja sam protiv svakog nacionalizma,jer je nacionalizam najnizi oblik drustvene svesti - Koca Popovic
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 12.09.2010.
Poruka: 145
27. ožujka 2012. u 18:38
Neznam dali je tko gledao koju utakmicu Kiela ove godine (od ovih šta govore da ZG ima šanse)... Ja osobno nisam nikad vidio jači Kiel, doslovce melju,tempo im je strašan,izbor rješenja u napadu toliko raznovrsan da ne vidim kako Zagreb može išta tu napraviti..niti Ciudad u onim najboljim danima mi nije djelovao toliko močno...I da doma nekim čudom dobiju 5 razlike u gore ih ovi tuku 10 ako treba..Najgori mogući ždrijeb
Ciudad će izbaciti Cimos 100%, dobro je netko napisao da su svemirski brod za slovence..
Berlin vjerujem da prolazi dok Barca-AG  će biti na nož, ne vjerujem da će se dancima desiti ovo šta se desilo francuzima-ovaj masakar.. ali dajem Barci malo više šanse...
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.305
27. ožujka 2012. u 18:56
zaboravljate jos jednu stvar...omeyer na golu, kopljar u napadu..valjda se sjecate kak je to zavrsilo zadnji put...
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Luckasti
Luckasti
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2007.
Poruka: 5.489
27. ožujka 2012. u 19:07
Ako mene pamćenje dobro služi, visokom pobjedom Hrvatske na EP u Srbiji?

Ili sam možda nešto propustio?
idemo do kraja
Josip321
Josip321
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.01.2009.
Poruka: 751
27. ožujka 2012. u 22:50
mate_bulic je napisao/la:

s cim da mi njih dobijemo? zagreb godinama nema vanjsku liniju uopce..pa ko moze zabiti gol sa 9m i vise bez kontakta? od kire nemamo nikoga ko moze dobacit do gola...casno cemo se oprostit, nece oni nas sad zgaziti 2 puta po 10 razlike, ali jednostavno nemozemo igrati sa vrhunskim ekipama bez vanjskih pucaca
Vidi cijeli citat


Zagreb je davno doveo T. valčića da bude pucač. Ali godine i ozljede su ga stigle i nije više to. teko pokojim potezom to pokaže.
Kopljar to može definitivno da ima više muda i da ga se malo drugačije usmjerava i hrabri prije utakmice. Sada protiv Metalurga je jednom to pokazao. Znači Stanić je pogodio stranu ali nije bio blizu odbrane jer je šut bio snažan. A šutao je sa 10-ak metara. Da je onaj stari Valčić i da Kopljaru ovakvi šutevi nisu raritet već rutina Zagreb bi bio ravnopravan kandidat za F4.

volim rukomet!
Josip321
Josip321
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.01.2009.
Poruka: 751
27. ožujka 2012. u 22:58
nik je napisao/la:
zaboravljate jos jednu stvar...omeyer na golu, kopljar u napadu..valjda se sjecate kak je to zavrsilo zadnji put...
Vidi cijeli citat


Na EP u Srbiji im je netko napokon rekoa da šutaju pod noge. I napokon su ga natrpali. I Kopljar i Ninčević sa krila su pucali dolje. Ali sada je ovaj to skontao.
Ili možda nije??
volim rukomet!
Manolito
Manolito
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2006.
Poruka: 4.365
27. ožujka 2012. u 23:00
Willy Wonka je napisao/la:
Gore nije moglo, ali nije niti Kiel svemirska ekipa kakvom ih se prikazuje. Kašljucali su i oni u grupnoj fazi. Kopenhagen je igrao egal s njima i doma, a i u gostima su vodili na poluvremenu.

Uz jednu vrhunsku predstavu na razini one u Barceloni može se igrati s njima.
Vidi cijeli citat

samo sto je kopenhagen puno jaci od zagreba, ne verujem da ce kiel
izgubiti i jednu od te dve, isto sto ne verujem da de stalno tu 3:2:1
igrati kad mogu tarabu postaviti sa kubesom, jichom, ilicem, anderssonom.
uz to jos narcisse i zeitz, veselo.
al ko sto neko rece i u 1/4-finale treba tek stici, respekt za to.

berlin i atletico su mi favoriti a zadnji par najneizvesniji
U malo gradu kraj Dunava, tamo gde se najbolje PIVO toci...
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.369
27. ožujka 2012. u 23:07
Manolito je napisao/la:
Willy Wonka je napisao/la:
Gore nije moglo, ali nije niti Kiel svemirska ekipa kakvom ih se prikazuje. Kašljucali su i oni u grupnoj fazi. Kopenhagen je igrao egal s njima i doma, a i u gostima su vodili na poluvremenu.

Uz jednu vrhunsku predstavu na razini one u Barceloni može se igrati s njima.
Vidi cijeli citat

samo sto je kopenhagen puno jaci od zagreba, ne verujem da ce kiel
izgubiti i jednu od te dve, isto sto ne verujem da de stalno tu 3:2:1
igrati kad mogu tarabu postaviti sa kubesom, jichom, ilicem, anderssonom.
uz to jos narcisse i zeitz, veselo.
al ko sto neko rece i u 1/4-finale treba tek stici, respekt za to.

berlin i atletico su mi favoriti a zadnji par najneizvesniji
Vidi cijeli citat


ma ja mislim da zagreb ima 10% šansi - ako i toliko... pa to je ekipa koja od 4 najbolja lijeva vanjska na svijetu - imaju 3 u svojim redovima (narcisse, ilić, jicha)... ma šta uopće pričati - imaju sve.... gotovo da nemaju slabe točke...
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird