Liga prvaka 2011/12

nebeska udica
nebeska udica
Željan dokazivanja
Pristupio: 13.07.2011.
Poruka: 926
28. ožujka 2012. u 23:59
ja mislio  tema o ligi prvaka kad ono...
Manolito
Manolito
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2006.
Poruka: 4.365
29. ožujka 2012. u 00:35
Croultras je napisao/la:
Manolito je napisao/la:
Croultras je napisao/la:
A neko ima najboljeg svih vremena u ekipi...
Vidi cijeli citat


koga je vreme pregazilo ;)
Vidi cijeli citat

A ja ga i ovakvog ne bi mjenjao za pet tvojih Ilića.

Kralj ostaje kralj...
Vidi cijeli citat

on nije moj neg zenin, tatin i mamin, kako odma okreces na srb-cro svaka cast,
il te jos bole njegovih 8 u beogradskom polufinalu ;)
kralj bio vreme proslo jbg godine cine svoje bice drugih nema veze

U malo gradu kraj Dunava, tamo gde se najbolje PIVO toci...
Croultras
Croultras
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.11.2011.
Poruka: 1.134
29. ožujka 2012. u 05:15
Manolito je napisao/la:
Croultras je napisao/la:
Manolito je napisao/la:
Croultras je napisao/la:
A neko ima najboljeg svih vremena u ekipi...
Vidi cijeli citat


koga je vreme pregazilo ;)
Vidi cijeli citat

A ja ga i ovakvog ne bi mjenjao za pet tvojih Ilića.

Kralj ostaje kralj...
Vidi cijeli citat

on nije moj neg zenin, tatin i mamin, kako odma okreces na srb-cro svaka cast,
il te jos bole njegovih 8 u beogradskom polufinalu ;)
kralj bio vreme proslo jbg godine cine svoje bice drugih nema veze

Vidi cijeli citat

Normalno da me boli polufinale kada znam da smo bolji i nažalost znam ko nas vodi,
a ne radi jednog Ilića,kojem kao igraču skidam kapu ili kako neki kažu šajkaču.

Što se tiče Ivana Balića,malkice poštovanja ti ne bi škodilo.
Jer vrijeme i prošlost se ne zaboravlja,
pa neka ga u budućnosti i ti strojevi iz Kiela pregaze...ostaje jedan jedini.

Pozdravi tatu,mamu,ženu...

[uredio Croultras - 29. ožujka 2012. u 06:08]
Doktor baluna...
Manolito
Manolito
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.01.2006.
Poruka: 4.365
29. ožujka 2012. u 09:37
postujem ja njega, postujem ja svakoga al nije vise kao nekad (normalno) a i da je falilo
bi mu jos par da ulove zebre, nista drugo ja nisam mislio.
tatu i curu sam pozdravio, mamu nazalost vise ne mogu
U malo gradu kraj Dunava, tamo gde se najbolje PIVO toci...
Luckasti
Luckasti
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2007.
Poruka: 5.489
29. ožujka 2012. u 10:46
Navi3 je napisao/la:
Koji ti k.. lupetaš luckasti??

Šta bi ti da napišemo da će Zagreb pobjedit Kiela,da Zagreb može dobit Kiel sa onakvom momčadi.
Ne treba se nikada predati,ali treba malo realnosti.Josip Valčić je u Barceloni odigrao utakmicu života i ismijavan je opravdano.
Može se Zagreb nabrijat na utakmicu,može ga publika podići (što bi i ja volio),ali to je ipak Kiel.Najbolja momčad na svijetu.

Pa pogledajte Kielove igrače,tu vanjsku liniju,ma sve zapravo.Bilo bi ogromno čudo da ih Zagreb iznenadi.

Što se tiče posta od luckastog o Zagrebu koji ima para - glupost.Znači po tebi Zagreb osim vanjskog (desnog) i golmana ne bi trebao nikog dovesti da bude prvak Europe.Sorry,ali si potpuno nerealan.
Napisao si Kopljar - pričekajte ga još malo,pa dokada jebote.
Vidi cijeli citat


Gle kolega po ljubavi prema rukometu NE LUPETAM!
Želim samo jednu stvar reći a to je:
"Ne treba skinuti gaćice prije nego su obje tekme završene!"

U jednoj tekmi sve je moguće, u dvije puno teže ali isto postoji mogućnost! Da se igra 10 utakmica Kiel bi vjerojatno zbog snage, širine klupe, publike i da ne nabrajam dalje vjerojatno dobio 8, odigrao 1 nerješeno i možda jednu izgubio!
I o tome ja pričam, sa ovo malo igrača ZGB-a je nemoguće dobiti Kiel u 10 tekmi, ali ih iznenaditi u 2 treba probati zar ne?
Zbog toga sport i postoji da i slabiji imaju pravo nadati se!
U toj jednoj tekmi možda i Kopljar odigra na gornjoj granici, kao što je i Joso u Barceloni i držimo fige da nas malo i sreća posere..

Najviše u sportu mrzim (da ne kažem da ne poznajem takvu sportsku filozofiju), kada odlazimo na neko prvenstvo "osvojiti" 5. mjesto u rukometu, ili časno se oprostiti od LP, ZAŠTO?

Po tome se četvrtfinale i ostalo ne treba ni igrati (Kiel je već prvak), i upravo je to draž sporta!
I zato upregnimo svi dlanove, grla, bubnjeve i sve što imamo da probamo pomoći tom i takvom našem ZGB-u, da pokuša napraviti ČUDO!
BUDIMO REALNI TRAŽIMO NEMOGUĆE
idemo do kraja
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.09.2008.
Poruka: 1.062
29. ožujka 2012. u 12:04
Luckasti je napisao/la:
Navi3 je napisao/la:
Koji ti k.. lupetaš luckasti??

Šta bi ti da napišemo da će Zagreb pobjedit Kiela,da Zagreb može dobit Kiel sa onakvom momčadi.
Ne treba se nikada predati,ali treba malo realnosti.Josip Valčić je u Barceloni odigrao utakmicu života i ismijavan je opravdano.
Može se Zagreb nabrijat na utakmicu,može ga publika podići (što bi i ja volio),ali to je ipak Kiel.Najbolja momčad na svijetu.

Pa pogledajte Kielove igrače,tu vanjsku liniju,ma sve zapravo.Bilo bi ogromno čudo da ih Zagreb iznenadi.

Što se tiče posta od luckastog o Zagrebu koji ima para - glupost.Znači po tebi Zagreb osim vanjskog (desnog) i golmana ne bi trebao nikog dovesti da bude prvak Europe.Sorry,ali si potpuno nerealan.
Napisao si Kopljar - pričekajte ga još malo,pa dokada jebote.
Vidi cijeli citat


Gle kolega po ljubavi prema rukometu NE LUPETAM!
Želim samo jednu stvar reći a to je:
"Ne treba skinuti gaćice prije nego su obje tekme završene!"

U jednoj tekmi sve je moguće, u dvije puno teže ali isto postoji mogućnost! Da se igra 10 utakmica Kiel bi vjerojatno zbog snage, širine klupe, publike i da ne nabrajam dalje vjerojatno dobio 8, odigrao 1 nerješeno i možda jednu izgubio!
I o tome ja pričam, sa ovo malo igrača ZGB-a je nemoguće dobiti Kiel u 10 tekmi, ali ih iznenaditi u 2 treba probati zar ne?
Zbog toga sport i postoji da i slabiji imaju pravo nadati se!
U toj jednoj tekmi možda i Kopljar odigra na gornjoj granici, kao što je i Joso u Barceloni i držimo fige da nas malo i sreća posere..

Najviše u sportu mrzim (da ne kažem da ne poznajem takvu sportsku filozofiju), kada odlazimo na neko prvenstvo "osvojiti" 5. mjesto u rukometu, ili časno se oprostiti od LP, ZAŠTO?

Po tome se četvrtfinale i ostalo ne treba ni igrati (Kiel je već prvak), i upravo je to draž sporta!
I zato upregnimo svi dlanove, grla, bubnjeve i sve što imamo da probamo pomoći tom i takvom našem ZGB-u, da pokuša napraviti ČUDO!
BUDIMO REALNI TRAŽIMO NEMOGUĆE
Vidi cijeli citat


joso u barceloni 
Skopje
Skopje
Mali dioničar
Pristupio: 14.03.2010.
Poruka: 5.708
29. ožujka 2012. u 12:08
darkydark je napisao/la:
Luckasti je napisao/la:
Navi3 je napisao/la:
Koji ti k.. lupetaš luckasti??

Šta bi ti da napišemo da će Zagreb pobjedit Kiela,da Zagreb može dobit Kiel sa onakvom momčadi.
Ne treba se nikada predati,ali treba malo realnosti.Josip Valčić je u Barceloni odigrao utakmicu života i ismijavan je opravdano.
Može se Zagreb nabrijat na utakmicu,može ga publika podići (što bi i ja volio),ali to je ipak Kiel.Najbolja momčad na svijetu.

Pa pogledajte Kielove igrače,tu vanjsku liniju,ma sve zapravo.Bilo bi ogromno čudo da ih Zagreb iznenadi.

Što se tiče posta od luckastog o Zagrebu koji ima para - glupost.Znači po tebi Zagreb osim vanjskog (desnog) i golmana ne bi trebao nikog dovesti da bude prvak Europe.Sorry,ali si potpuno nerealan.
Napisao si Kopljar - pričekajte ga još malo,pa dokada jebote.
Vidi cijeli citat


Gle kolega po ljubavi prema rukometu NE LUPETAM!
Želim samo jednu stvar reći a to je:
"Ne treba skinuti gaćice prije nego su obje tekme završene!"

U jednoj tekmi sve je moguće, u dvije puno teže ali isto postoji mogućnost! Da se igra 10 utakmica Kiel bi vjerojatno zbog snage, širine klupe, publike i da ne nabrajam dalje vjerojatno dobio 8, odigrao 1 nerješeno i možda jednu izgubio!
I o tome ja pričam, sa ovo malo igrača ZGB-a je nemoguće dobiti Kiel u 10 tekmi, ali ih iznenaditi u 2 treba probati zar ne?
Zbog toga sport i postoji da i slabiji imaju pravo nadati se!
U toj jednoj tekmi možda i Kopljar odigra na gornjoj granici, kao što je i Joso u Barceloni i držimo fige da nas malo i sreća posere..

Najviše u sportu mrzim (da ne kažem da ne poznajem takvu sportsku filozofiju), kada odlazimo na neko prvenstvo "osvojiti" 5. mjesto u rukometu, ili časno se oprostiti od LP, ZAŠTO?

Po tome se četvrtfinale i ostalo ne treba ni igrati (Kiel je već prvak), i upravo je to draž sporta!
I zato upregnimo svi dlanove, grla, bubnjeve i sve što imamo da probamo pomoći tom i takvom našem ZGB-u, da pokuša napraviti ČUDO!
BUDIMO REALNI TRAŽIMO NEMOGUĆE
Vidi cijeli citat


joso u barceloni 
Vidi cijeli citat

A sto je tu smijesno ? Joso je odigrao odlicno u Barceloni........
Ne zelim da se hvalim sam sebe nie moj stil, ali ipak. Ja sam jedan od najveci rukomet expert/analiticar u atmosveri. Pratim 15 evropski ligi a 5 pratim detaljirano. ---- by Bastion. (Stefan84)
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 24.09.2008.
Poruka: 933
29. ožujka 2012. u 14:12
ja vas ne kužim zašto se gleda utakmica sa Barcelonom. Ta utakmica uopće nije njima značila i odigrali su je tek onako, a koliko se sjećam kvota na Zagreb je bila 8.
S obzirom kakvo je stanje u Španjolskoj nikakvo čudo nije da je tekma puštena, viidi se točno po primjeru između Atletica i Kaddetena ( znači Kaddeten bi sad trebao sve zgazit ako su njih dobili). 
Po meni da smo izvukli Barcu bi nas doma zgazili 10 razlike iz zajebancije. Budimo realni, previše se očekuje od ove ekipe jer ipak je ovo Kiel i ove god im nitko ne može ništ
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.09.2011.
Poruka: 4.250
29. ožujka 2012. u 20:49
gledao sam jucer malo kiel-berlin

pa ovaj kiel je masina, ekipa sa 13-14 pravih igraca, igracina... ekipa bez ijedne slabe tocke ali bi rekao da im je glavna karika kim anderson i filip jicha uz omeyera na golu
Luckasti
Luckasti
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2007.
Poruka: 5.489
30. ožujka 2012. u 09:13
GSG 9 je napisao/la:
gledao sam jucer malo kiel-berlin

pa ovaj kiel je masina, ekipa sa 13-14 pravih igraca, igracina... ekipa bez ijedne slabe tocke ali bi rekao da im je glavna karika kim anderson i filip jicha uz omeyera na golu
Vidi cijeli citat

Gle ekipa, sve navedeno je 100% točno i TOČKA.
A onda ide ali, taj isti Kiel igra na vrhunskoj razini zadnje dvije (2) godine, melje sve pred sobom, i upravo tu vidim šansu ZGB-a!
Znam da sam klasa optimist, no MORAMO probati! Snimiti situaciju, biti dovoljno strpljivi u napadu i OBAVEZNO štititi linije dodavanja u kontri sa minimalno 2 igrača pod cijenu isključenja!
Znam da ćete reči da pišem gluposti, no ZGB se slijedeće vrijeme može 100% fokusirati samo na tu utakmicu i spremiti se da lete terenom!
Ne želim reći da je ZGB bolja momčad, ali treba učiniti SVE da ih se proba iznenaditi (od analize, pripreme, do atmosfere u dvorani), pa ako hoćete i malo ih provozati po Zagrebu okolnim ulicama da malo zakasne, čisto da im se razbije ritam pripreme za utakmicu (sjetite se Krim-a u Ljubljani na početku sezone)......
A na kraju ako pobjede stisnuti im ruku i na isti način probat odigrat u Njemačkoj.................
Jer za mene je pobjednik onaj koji je dao 100% sebe i pokušao sve da pobjedi. Defetizam i spuštene gaćice ne dolaze u obzir ni u sportu ni bilo gdje drugdje.
Ona tko je bolji to mora na terenu dokazati.
idemo do kraja
  • Najnovije
  • Najčitanije