Liga prvaka 2011/12

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 10.05.2009.
Poruka: 17.696
29. travnja 2012. u 14:24


Zagrebaši će morati dobro podesiti svoje nišanske sprave kako bi ove nedjelje mogli slaviti prolaz na Final4!! IZNAD SVIH...ZAGREB!

    
Captain Jack
Captain Jack
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 21.09.2008.
Poruka: 25.365
29. travnja 2012. u 14:29
Stvarno velika šteta za Cimos. Po meni bi to bila možda priča desetljeća da su prošli na F4, mislim da je većina očekivala da budu topovsko meso u nokaut fazi, a kad ono jedan Real ih prođe na jedvite jade..Šteta..

Danas očekujem još jedan u nizu rutinskih poraza COZ-a u Njemačkoj, dakle 5-6 razlike za Kiel..kamo sreće da bude drugačije, ali Zagrebu dajem ravno 5% šansi
nek i Krušlin vidi Rija, al Hrvatsku sine voli
Luckasti
Luckasti
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2007.
Poruka: 5.487
29. travnja 2012. u 16:05
Slažem se sa tobom, pogotovo tko je gledao utakmicu, mogao je vidjeti kako je cijela klupa Reala doslovce divljela na svaku sudačku odluku, vjerojatno i sami svjesni da je gusto.
Zagreb isto tako mora biti spreman ginuti u obrani, vračati se punom brzinom nakon izgubljene lopte, a zamjene ostaviti za vrijeme kada zabiju gol u napadu + odmarati stranu koja je bliža klupi !
Dao bog da prođu, makar nema više imaginacije, to ne prolazi, dokle god su drvosječe na cijeni rukomet može ići samo dolje...
idemo do kraja
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.10.2008.
Poruka: 755
29. travnja 2012. u 16:54
Ademar dosta lose izgleda protiv Berlina,jedina svjetla tocka kod njih golman Alamo,da nije njega bilo,Berlin bi vjerojatno vec u 1. pol. stigao prednost iz prve utakmice.Heinevetter brani ko da je na nekim drogama,mislim da ima vec nekih 15-tak obrana,Nincevic opet pokusava s nekim lobovima kao i na prvenstvu i naravno pogadja precku,u globalu nista posebno nije pokazao.Spoljaric u obrani standardno dobar,od ostalih,Peterson odlican(mislim da je cak bez promasaja),Romero takodjer dosta dobar.Ako Heinevetter nastavi ovak branit i ako Ademar ne pocne igrat kak spada,11 razlike uopce nije nedostizno.
Skopje
Skopje
Mali dioničar
Pristupio: 14.03.2010.
Poruka: 5.707
29. travnja 2012. u 16:57
Rukometlas je napisao/la:
Heinevetter brani ko da je na nekim drogama,
Vidi cijeli citat

15-16 obrana od 20.......stvarno nije normalan.A i ne brani samo kao da je na drogama,vec se i tako ponasa......rezem vrat ak je on svjestan sto radi 
[uredio Skopje - 29. travnja 2012. u 16:59]
Ne zelim da se hvalim sam sebe nie moj stil, ali ipak. Ja sam jedan od najveci rukomet expert/analiticar u atmosveri. Pratim 15 evropski ligi a 5 pratim detaljirano. ---- by Bastion. (Stefan84)
osam
osam
Željan dokazivanja
Pristupio: 28.04.2009.
Poruka: 364
29. travnja 2012. u 17:02
Luckasti je napisao/la:
Što se sudi po pravilima kad kod izvođenja sedmerca na prvi zamah (fintu), dva obranbena ulaze u 9 metara i  praktično pušu izvođaču za vrat?
Vidi cijeli citat

Ako izvođač ne postigne pogodak, sedmerac se ponavlja
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 19.10.2008.
Poruka: 755
29. travnja 2012. u 17:05
da to sam zaboravio,bas mi je nekako antipatican s tim ponasanjem,na svaku sudacku odluku se nesto buni,unosi se protivnickim igracima u facu i ostalo.Jos nesto mi je fascinantno,Ademar prakticki bez nekih svjetskih klasa,sa samo par vrlo dobrih igraca(Alamo,Stranovskiy,Ruesga i naravno legenda Krivosljikov) ima veliku sansu igrat F4.
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 26.08.2009.
Poruka: 524
29. travnja 2012. u 17:12
Očito je Heinevetter dao malo droge i komentatoru. Mislim, znam da je i inače lud i prenosi rukomet kao da je završnica nogometne utakmice, ali ovo stvarno nije normalno
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 313
29. travnja 2012. u 17:13


Nincevic za 21-10

je li moguce
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 313
29. travnja 2012. u 17:14
ajme 22-10

Ademar kao bokser u nokdaunu