Liga prvaka 2011/12

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.10.2011.
Poruka: 285
29. travnja 2012. u 18:33
POČELO JE POČELO
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.09.2011.
Poruka: 4.250
29. travnja 2012. u 18:33
ode kiel na +3


mater vam jebem lopovsku i same svabe vele da je napravi par koraka vise nego sto je dopusteno
[uredio GSG 9 - 29. travnja 2012. u 18:34]
markoli
markoli
Moderator
Pristupio: 08.08.2009.
Poruka: 17.368
29. travnja 2012. u 18:33
balić loše... sve što izgubi ovi zabiju iz kontre
"A winner is someone who recognizes his God-given talents, works his tail off to develop them into skills, and uses these skills to accomplish his goals." - Larry Bird
nik
nik
Dokazano ovisan
Pristupio: 01.04.2004.
Poruka: 17.297
29. travnja 2012. u 18:33
e jbga sad je pocelo balicevo bacanje lopti u bunar....
Mi gradimo prugu, pruga gradi nas!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.10.2011.
Poruka: 285
29. travnja 2012. u 18:34
SUCI NEĆE IZDRŽATI PRITISAK!!!!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.11.2004.
Poruka: 9.210
29. travnja 2012. u 18:34
u čemu je problem? pa i sada je ''realno'' suđenje 
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 313
29. travnja 2012. u 18:35
kako Joso ovdje moze napraviti probijanje!!!????

o Boze
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 20.09.2011.
Poruka: 4.250
29. travnja 2012. u 18:35
ovo je lopovluk... cisti gol valcica poniste i sviraju probijanje
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 313
29. travnja 2012. u 18:35
konacno Zlaja

dajte mu tu loptu sto vise
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 06.03.2012.
Poruka: 313
29. travnja 2012. u 18:36
GSG 9 je napisao/la:
ovo je lopovluk... cisti gol valcica poniste i sviraju probijanje
Vidi cijeli citat


ovo nije vidjelo probijanja
  • Najnovije
  • Najčitanije